آشنایی با مراقبت های بهداشتی در انگلستان

آشنایی با مراقبت های بهداشتی در انگلستانمهاجرت به خارج از کشور بسیار هیجان انگیز است اما اغلب چیزهای زیادی برای فکر کردن وجود دارد. مراقبت های بهداشتی یکی از این موارد مهم است که باید در نظر گرفته شود. درباره نحوه عملکرد آشنایی با مراقبت های بهداشتی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی بیشتر بدانید.

وقتی صحبت از انتقال به دانشگاه می شود، باید به آن فکر کرد. وقتی استرس فرآیند درخواست پشت سر شماست و از هیجان پذیرفته شدن آرام شده اید، در نظر گرفتن هر کاری که باید انجام دهید می تواند نگران کننده باشد.

از ترتیب دادن محل اقامت گرفته تا برنامه ریزی سفر در روز بزرگ نقل مکان، چیزهای زیادی برای فکر کردن وجود دارد. بسیاری از دانش آموزان نیز بسته به اینکه از کجا آمده اند و کجا درس می خوانند باید برای خود بیمه درمانی را در نظر بگیرند.

بیمه درمانی در بریتانیا چگونه کار می کند و دانشجویان بین المللی باید چه انتظاری داشته باشند؟

NHS – مراقبت های بهداشتی در انگلستان

اگر به هر طریقی با انگلستان آشنا هستید یا کسی را از آنجا می شناسید، ممکن است در مورد NHS شنیده باشید. این مخفف خدمات بهداشت ملی است و شکل اصلی مراقبت های بهداشتی برای اکثر ساکنان بریتانیا است.

این نوعی مراقبت بهداشتی در انگلستان با بودجه دولتی است و مانند بسیاری از کشورها، در محل استفاده رایگان است. این بدان معناست که ساکنان برای درمان هزینه ای پرداخت نمی کنند، اما این خدمات به طور کامل از طریق سیستم مالیاتی تامین می شود.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی که در بریتانیا زندگی می کند، ممکن است از شنیدن این موضوع خوشحال شوید که می توانید به عنوان یک بیمار مانند هر فرد دیگری در کشور برای NHS ثبت نام کنید. این مورد برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا صادق است.

در صورت نیاز به پشتیبانی پزشکی، می توانید از این سرویس استفاده کنید. چه قرار ملاقات با پزشک برای یک مشکل جزئی یا یک ویزیت ناخوشایند از بخش حوادث و اورژانس بیمارستان محلی شما باشد، همه اینها تحت پوشش قرار می گیرد و هیچ هزینه مستقیمی برای شما نخواهد داشت.

حتی برخی از چیزهایی که هزینه دارند در صورت دسترسی از طریق NHS به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. مواردی مانند نسخه و قرارهای دندانپزشکی خدماتی هستند که ممکن است مجبور باشید هزینه کمی برای آنها بپردازید اما عمدتاً تحت پوشش قرار می گیرند. بنابراین وقتی دارو می گیرید یا دندان‌هایتان را چک می‌کنید، در حالی که بیشتر آن برای شما پرداخت می‌شود، ممکن است هزینه کمی از جانب شما لازم باشد.

خدمات بهداشتی خصوصی – مراقبت های بهداشتی در انگلستان

اگرچه NHS برای همه در دسترس است، برخی در بریتانیا مراقبت های بهداشتی خصوصی را انتخاب می کنند. تقریباً مانند مناطقی مانند ایالات متحده، این مورد عمدتاً توسط بیمه درمانی خصوصی پوشش داده می شود و تعدادی ارائه دهنده در بریتانیا وجود دارند که می توانید به آنها ملحق شوید.

مراقبت‌های بهداشتی خصوصی نیز می‌تواند در صورت نیاز و زمانی که به آن نیاز دارید پرداخت شود، اما این هزینه اغلب بسیار گران‌تر از آن چیزی است که اگر بیمه مناسب داشته باشید.

اگر از کشوری می‌آیید که قبلاً بیمه درمانی دارید، مهم است که با ارائه‌دهنده خود بررسی کنید که آیا هنگام تحصیل در خارج از کشور تحت پوشش قرار می‌گیرید یا خیر. اگر همچنان تحت پوشش هستید، هنگام نقل مکان به بریتانیا نیازی به ایجاد پوشش بیشتر ندارید.

توجه به این نکته مهم است که حتی کسانی که دارای بیمه درمانی خصوصی هستند همچنان می توانند به NHS دسترسی داشته باشند اما باید ثبت نام کنند. حتی اگر قصد استفاده از این سرویس را ندارید، ممکن است ایده خوبی باشد که ثبت نام کنید، زیرا نمی دانید اگر در شرایط اضطراری قرار بگیرید به چه چیزی دسترسی خواهید داشت.

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]