ارشد آموزش دانشگاه لاتروب

ارشد آموزش دانشگاه لاتروباگر به تدریس علاقه دارید و مشتاق هستید که در تدریس در دبیرستان شغلی مفید ایجاد کنید ، ارشد آموزش دانشگاه لاتروب برای شما مناسب است . مهارت ها ، تجربه و اعتماد به نفس لازم برای ایجاد تفاوت واقعی در کلاس را به دست آورید .

از روز اول کاملاً احساس آمادگی کنید . از طریق ترکیبی از یادگیری عملی و مبتنی بر شواهد، شما اعتماد به نفس و دانش را برای کمک به شکل دادن به زندگی نسل بعدی ما به دست خواهید آورد . شما تا دو تخصص برنامه درسی را توسعه خواهید داد که پس از فارغ التحصیلی مستقیماً وارد کلاس خواهید شد . از میان علم ، زبان ، هنر ، روانشناسی ، تربیت بدنی و بسیاری موارد دیگر را انتخاب کنید . یا با تخصص در نمایش ، ریاضیات ، تربیت بدنی ، مدیریت بازرگانی ، بازرگانی و تجارت ، علم و هنرهای تجسمی ، در حوزه مورد علاقه خود عمیق ‌تر شوید .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Teaching (Secondary)

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00115M

ساختار دوره

باید در مجموع 240 امتیاز واحد را در طول 2 سال تکمیل کنید .

سابجکت های دوره ارشد آموزش دانشگاه لاتروب

  • موضوعات سال اول : ماژول تمامیت تحصیلی
  • طراحی و ارزشیابی یادگیری برای همه
  • سواد دیجیتال
  • چارچوب بندی هویت ها و فرهنگ ها
  • هویت و اخلاق حرفه ای برای مربیان
  • درک یادگیری، شمول و تمایز

الزامات ورودی استاندارد

پیش نیازها – تکمیل موفقیت آمیز مدرک لیسانس استرالیا (یا معادل آن) . تخصص – اجباری : در حوزه / های رشته مرتبط برای آموزش ابتدایی یا متوسطه مطابق با استانداردهای برنامه ملی و موسسه آموزشی ویکتوریا. برای تدریس متوسطه ، دانش‌آموزان باید واجد شرایط یک دوگانه (درام، ریاضی، تربیت بدنی، بازرگانی، و هنرهای تجسمی) یا دو حوزه تک روش تدریس از رشته‌های ذکر شده باشند : هنر ، انگلیسی ، سلامت ، تربیت بدنی ، علوم انسانی ، زبان ، ریاضیات ، آموزش در فضای باز ، علوم ، SOSE و TESOL .

به رسمیت شناختن

کارشناسی ارشد تدریس (ثانویه) توسط موسسه آموزشی ویکتوریا (VIT) معتبر است . ثبت ‌نام حرفه ‌ای ممکن است به درخواست سازمان حرفه‌ای نیاز داشته باشد و ممکن است شرایط اضافی یا ادامه‌دار فراتر از تکمیل مدرک داشته باشد . لطفا برای جزئیات بیشتر با نهاد تخصصی مربوطه تماس بگیرید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد آموزش دانشگاه لاتروب

  • پردیس اراده دهنده دوره : Albury-Wodonga ، Bendigo ، Melbourne (Bundoora) ، Mildura ، Shepparton
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 59200 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت

توضیحات در مورد هزینه ها

هزینه دوره شما به رشته هایی که برای مطالعه انتخاب می کنید بستگی دارد : هر موضوع هزینه های خاص خود را دارد . هزینه کل دوره ممکن است بسته به موضوعاتی که انتخاب می کنید ، بار مطالعه شما ، مدت زمانی که برای تکمیل دوره شما طول می کشد و اعتبار مورد تایید شما برای آموزش قبلی متفاوت باشد . هزینه ها سه شنبه، 28 فوریه 2023 درست است .

اطلاعات بیشتر در مورد دوره ارشد آموزش دانشگاه لاتروب

دانش‌آموزان موظفند قبل از اولین کار، چک کار با کودکان را دریافت کنند . در نتیجه استانداردهای حرفه‌ای جدید ، همه دانش‌آموزان باید قبل از فارغ ‌التحصیلی ، یک آزمون سواد و شمارش خارجی را تکمیل کنند تا واجد شرایط درخواست ثبت نام در موسسه آموزشی ویکتوریا باشند . دانش‌آموزان این فرصت را خواهند داشت که در طول تحصیل خود از تست‌های تشخیصی و پشتیبانی برخوردار شوند تا قبل از شرکت در آزمون رسمی از استاندارد مناسبی برخوردار باشند .

منبع : www.latrobe.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 2 Average: 5]