ارشد برنامه ریزی دانشگاه تاسمانیا

ارشد برنامه ریزی دانشگاه تاسمانیابرنامه ریزی نواحی منطقه ای و مناطق شهری ما را با ادغام امور اجتماعی ، اکولوژیکی و اقتصادی در تصمیم گیری بهبود می بخشد . دوره ارشد برنامه ریزی دانشگاه تاسمانیا شما را به دانش و مهارت های عملی برای برنامه ریزی برای آینده پایدار مجهز می کند . اگر به دنبال پیشرفت به مرحله بعدی در حرفه خود هستید یا می خواهید در مقابله با چالش های محلی، منطقه ای و جهانی مشارکت داشته باشید، این دوره معتبر شما را به آنجا می برد .

ایالت زادگاه ما تاسمانی یک محیط آموزشی منحصر به فرد را فراهم می کند . مناطق شهری ، مناظر کشاورزی ، بخش‌های وسیعی از زمین‌های طبیعی و میراث فرهنگی مهم بین‌المللی در مجاورت نزدیک قرار دارند و به راحتی قابل دسترسی هستند و فرصت‌هایی را برای مطالعات موردی مرتبط در سطح جهانی فراهم می‌کنند . نسبت دانش‌آموز / معلم بالا فرصت‌های شما را برای تعامل و پشتیبانی علمی به حداکثر می‌رساند و از تخصص کارکنان ما و روابط نزدیک ما با حرفه برنامه ‌ریزی بهره‌مند خواهید شد . کارشناسی ارشد برنامه ریزی به طور حرفه ای توسط موسسه برنامه ریزی استرالیا تایید شده است .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Planning

سطح : فوق لیسانس

CRICOS: 00586B (TAS)؛ 03058B (NSW)

طراحی شده برای

کسانی که مایل به کار در برنامه ریزی برای محیط های شهری ، روستایی ، منطقه ای و طبیعی هستند .

سابجکت ها دوره

  • برنامه ریزی

الزامات ورودی استاندارد دوره ارشد برنامه ریزی دانشگاه تاسمانیا

مدرک لیسانس در هر رشته ای در دانشگاه تاسمانی یا داشتن مدرک (های) دیگر عالی که توسط کالج برای این منظور معادل تلقی می شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس ارائه دهنده دوره : Hobart
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 69088 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]