ارشد علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون استراالیا

ارشد علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون استراالیابرنامه کارشناسی ارشد علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون استراالیا ، داوطلبانی را می بیند که با یک ناظر اصلی که توسط کمیته فرعی مقاطع عالی تحقیقاتی با تأیید مدرسه منصوب می شود ، کار می کنند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Mathematical Sciences

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00103D

ساختار دوره

این مدرک بر اساس یک پایان نامه بررسی خارجی تقریباً 40000 کلمه اعطا می شود . پایان نامه باید تسلط بر دانش و مهارت های مربوط به حوزه تحقیق و همچنین قدردانی و درک انتقادی از رابطه کار با دیگران را نشان دهد .

سابجکت های دوره

  • ریاضیات

الزامات ورودی استاندارد

شرایط ورود (سال 12) شرایط ورود (غیر سال 12) برای واجد شرایط بودن برای پذیرش به عنوان کاندیدای کارشناسی ارشد از نظر مدرک تحقیقاتی ، فرد باید : فارغ التحصیل یا واجد شرایط برای یک مدرک لیسانس افتخارات چهار ساله یا مدرک با ممتاز، در حداقل سطح افتخارات درجه دوم، که شامل پایان نامه ای بود که توانایی انجام تحقیق در سطح کارشناسی ارشد را نشان می داد .

مدارک Orhold و/یا دارای مهارت‌ها ، تجربه ، تحقیقات یا انتشارات نشان داده شده است که حداقل معادل مدارک فوق ارزیابی می‌ شوند . متقاضیانی که شرایط لازم را ندارند ملزم به انجام یک برنامه تحصیلی اضافی معادل سال چهارم خواهند بود . مطالعه و تحقیق در مقطع کارشناسی پیشرفته در زمینه مربوطه .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد علوم ریاضی دانشگاه فدراسیون

  • پردیس اراده دهنده دوره : Berwick ، Gippsland (Churchill) ، Mount Helen (Ballarat)
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 35400 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 1.5 سال به صورت تمام وقت یا 3 سال به صورت پاره وقت

منبع : federation.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]