ارشد علوم مواد دانشگاه گریفیث

ارشد علوم مواد دانشگاه گریفیثبرنامه کارشناسی ارشد علوم مواد دانشگاه گریفیث قرار است در سه ماهه 1-2020 آغاز شود . با این مدرک گریفیث به ایجاد مواد جدید برای هدایت فناوری های فردا کمک کنید . علم مواد شیمی ، فیزیک و مهندسی را پوشش می دهد . از دیدگاه شیمیایی ، شامل طراحی و مونتاژ مولکولی مواد هوشمند جدید است که از نظر شیمیایی ، فیزیکی یا هر دو مفید هستند .

دانشمندان هر روز در حال اختراع مولکول ها و مواد جدید برای طیف رو به رشدی از کاربردها هستند که تفاوت های مثبتی در زندگی افراد ایجاد می کند . سیستم‌های انرژی پاک ، حسگرهای بهتر برای بیماری‌ها ، سیستم‌های تحویل داروی هوشمند ، فناوری‌های کشاورزی کارآمدتر ، پلیمرها و پلاستیک‌های سبز و پایدار همه از دانش تحقیقات مواد معاصر ناشی می‌شوند .

تقاضای زیادی از سوی صنایع موجود و شرکت های نوظهور نوظهور برای فارغ التحصیلان با مهارت های علم مواد وجود دارد . همه بخش‌های جامعه تحت تأثیر فناوری‌هایی هستند ، چه در حال حاضر و چه در آینده ، که این حوزه از علم ارائه می‌کند .

با مدرک ارشد علوم مواد دانشگاه گریفیث می‌آموزید که چگونه دانش جدید خود را از علوم شیمی برای حل مشکلات و کشف مواد جدید به کار ببرید . فن آوری های فردا را هدایت کند و قادر به طراحی ، بررسی و انجام آزمایش هایی در شیمی مواد مدرن باشد . شما همچنین توانایی تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها از طیف وسیعی از ابزارهای تحلیلی مدرن و همچنین نحوه به کارگیری آن دانش در توصیف مواد جدید را خواهید داشت .

شما در ارائه راه‌ حل‌های علمی برای مشکلات ملی و بین‌المللی و توسعه فناوری‌های جدید برای پیشرفت پایدار جامعه ، و همچنین مهارت‌هایی برای برقراری ارتباط مؤثر یافته‌ها و پیشرفت‌های خود و کار مشترک و مؤثر در یک تیم چند رشته ‌ای کمک خواهید کرد . در این مدرک شما همچنین می توانید یک کار عملی را انجام دهید تا به بهبود بیشتر مهارت ها و درک خود از علم مواد کمک کنید .

در صورت انتخاب می توانید یک مسیر تحقیقاتی را نیز دنبال کنید و یک پروژه تحقیقاتی را برای ایجاد نتایج عملی و بینش برای کارفرمای خود انجام دهید .

نوع موسسه: دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Materials Science

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00233E

الزامات ورودی استاندارد

مدرک لیسانس مرتبط (GPA 5.0) یا بالاتر

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد علوم مواد دانشگاه گریفیث

  • پردیس ارائه دهنده دوره : Gold Coast Campus
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 48000 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.griffith.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]