ارشد فیزیوتراپی بالینی دانشگاه کرتین

ارشد فیزیوتراپی بالینی دانشگاه کرتیندوره ارشد فیزیوتراپی بالینی دانشگاه کرتین به منظور ارائه فرصتی برای فارغ التحصیلان برای ادامه پیشرفت حرفه ای خود به عنوان یک یادگیرنده مادام العمر ایجاد شده است . دانش‌آموزان با دانش نظری پیشرفته، تمرین بالینی معاصر و فرصت‌های تحقیقات بالینی ارائه می ‌شوند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00301J

ساختار دوره

اطلاعات دقیق در مورد ساختار دوره از طریق صفحات رسمی Curtin در دسترس است: http://handbook.curtin.edu.au/courses/31/319879.html

سابجکت های دوره

این یک دوره پویا است که بر اساس بهترین تجربیات معاصر است . این فرصتی را برای فیزیوتراپیست ها فراهم می کند تا استاندارد عمل خود را هم از نظر آکادمیک و هم از نظر بالینی توسعه دهند . این دوره بر ادغام شواهد زیست پزشکی و مفاهیم فعلی در عمل بالینی مرتبط با فیزیوتراپی متمرکز است . توسعه استدلال بالینی پیشرفته ، مهارت‌های تشخیصی و درمانی از طریق آموزش تعاملی و عملکرد بالینی تحت نظارت ارتقا می‌ یابد .

در طول این دوره ، دانش‌آموزان کارهای تحقیقاتی یا پروژه‌ای تحت نظارت مرتبط با حوزه کاری خود را انجام می‌ دهند . حرفه ای بودن، رهبری بالینی و برتری در مدیریت بیمار از ویژگی های مورد انتظار فارغ التحصیلان است. دانش‌آموزان می ‌توانند در درمان دستکاری ، کنترل خودداری و زنان تحصیل کنند .

الزامات ورودی استاندارد دوره ارشد فیزیوتراپی بالینی دانشگاه کرتین

لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد ورود به این دوره به https://study.curtin.edu.au/offering/course-pg-master-of-clinical-physiotherapy–mc-phythv2/ مراجعه کنید.

به رسمیت شناختن

اطلاعات اصلی مرتبط را ببینید .

مسیرهای مطالعه

درخواست های اعتبار برای یک دوره به صورت فردی ارزیابی می شود . اعتبار میزان یادگیری مورد نیاز برای تکمیل دوره را کاهش می دهد و ممکن است برای مدارک تحصیلی رسمی ، یادگیری غیررسمی از برنامه های تحصیلی بدون جایزه و یادگیری غیررسمی از طریق تجربیات کاری اعطا شود. اطلاعات بیشتر را می توانید در http://futurestudents.curtin.edu.au پیدا کنید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد فیزیوتراپی بالینی دانشگاه کرتین

  • پردیس اراده دهنده دوره : Curtin Perth
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 45203 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 1 سال به صورت تمام وقت یا 2 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.curtin.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]