ارشد فیزیوتراپی دانشگاه سوینبرن

ارشد فیزیوتراپی دانشگاه سوینبرندر کارشناسی ارشد فیزیوتراپی دانشگاه سوینبرن ، شما به مهارت ها و دانشی مجهز خواهید شد که با شواهد فعلی و در حال ظهور به یک فیزیوتراپیست با اعتماد به نفس ، انعطاف پذیر و مبتکر تبدیل شوید . شما یک تجربه معتبر از کار در محیط‌های بالینی و سیستم‌های مراقبت بهداشتی را از طریق چهار محل کار در کلینیک و یک برنامه کاری همه جانبه در یک محیط اجتماعی به دست خواهید آورد .

شما همچنین واحدهایی را در زمینه سلامت دیجیتال و فناوری ، تجارت ، رهبری و سازمانی برعهده خواهید گرفت که ظرفیت شما را برای آمادگی کاری ایجاد می کند و به شما قدرت می دهد تا نوآوری در این زمینه را هدایت کنید . خود ارزیابی و تأمل با واحد « خود شناختی » تشویق می‌شود ، جایی که شما با مربیان فیزیوتراپی همراه می‌شوید تا به شما کمک کنند تا به یک متخصص سلامت چابک ، درگیر و توانا تبدیل شوید . برنامه کارشناسی ارشد فیزیوتراپی یک برنامه معتبر و تایید شده توسط شورای فیزیوتراپی استرالیا است و توسط هیئت فیزیوتراپی استرالیا تایید شده است .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Physiotherapy

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00111D

ساختار دوره

  • 225 امتیاز اعتبار
  • چهارده واحد تئوری (175 امتیاز اعتبار)
  • چهار واحد مطالعه بالینی (50 امتیاز اعتبار)

الزامات ورودی استاندارد

متقاضیان باید تمام معیارهای زیر را داشته باشند : مدرک لیسانس کامل در یک رشته علوم بهداشتی ، و / یا مطالعات سطح عالی در آناتومی و فیزیولوژی اسکلتی عضلانی انسان .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد فیزیوتراپی دانشگاه سوینبرن

  • پردیس اراده دهنده دوره : Hawthorn
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 95580 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.swinburne.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]