ارشد مامایی دانشگاه کانبرا

ارشد مامایی دانشگاه کانبرادوره ارشد مامایی دانشگاه کانبرا برای پرستاران ثبت نام شده در هیئت پرستاری و مامایی استرالیا است که مایلند در رشته مامایی شغلی را دنبال کنند . دانش آموزان زبان مخصوص مامایی را یاد می گیرند و در فلسفه مامایی ، اصول اجتماعی و اخلاقی و قانون غوطه ور می شوند و توانایی های تحقیقاتی قابل توجهی، استدلال بالینی و مهارت های تفکر انتقادی را توسعه می دهند که برای کار با زنان و خانواده های آنها به کار می رود .

دانش آموزان طیف گسترده ای از فرصت های یادگیری یکپارچه کاری (WIL) را تجربه می کنند ، از جمله حداقل 1046 ساعت تمرین در طول دو سال . آنها در محیط های مختلف محل کار، از جمله مراکز زایمان، واحدهای زایمان منطقه ای و روستایی ، و بیمارستان های عالی ، تجربه کسب خواهند کرد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Midwifery Practice

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00212K

الزامات ورودی استاندارد دوره ارشد مامایی دانشگاه کانبرا

  • این دوره دارای تاریخ بسته شدن زودهنگام برای ارسال درخواست ها (31 اکتبر هر سال) است . برای درخواست از شما خواسته می شود : قبلاً در آژانس تنظیم مقررات پزشکان بهداشت استرالیا (AHPRA) به عنوان یک ماما ثبت نام کرده باشید .
  • شرایط عادی دانشگاه برای پذیرش در دوره کارشناسی ارشد را برآورده کنید
  • پاسخ کتبی به سؤالات موجود در فرم درخواست تکمیلی ارسال کنید .
  • و شواهدی ارائه دهید (مثلاً از طریق یک رزومه) مبنی بر اینکه زمان خارج شدن از نیروی کار بالینی کمتر از 10 سال بوده است . درخواست ها هم بر اساس اینکه چقدر شرایط پذیرش را برآورده می کنند و هم اینکه دانشجویان آینده نگر به خوبی مسائل مطرح شده در سؤالات تکمیلی را در نظر می گیرند ، مورد قضاوت قرار می گیرن د. پذیرش در این دوره رقابتی است . درخواست ها بر اساس شایستگی علمی و تعداد مکان های موجود ارزیابی می شود . لطفاً توجه داشته باشید که اگر درخواست خود را پس از تاریخ پایان آگهی ارسال کنید، ممکن است درخواست شما بررسی نشود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد مامایی دانشگاه کانبرا

  • پردیس اراده دهنده دوره : Canberra
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 60000 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت

منبع : www.canberra.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]