ارشد مامایی دانشگاه CDU

ارشد مامایی دانشگاه CDUدوره کارشناسی ارشد مامایی دانشگاه CDU طراحی شده است تا دانش شما را که از طریق تمرین بالینی مامایی به دست آورده اید گسترش دهد و مهارت های ارزیابی تحقیق شما را توسعه دهد . انتظار می‌رود که شما قبلاً شاغل باشید یا تجربه‌ای جدید در یک محیط بالینی داشته باشید و ارزیابی‌هایی را انجام دهید که کاربرد مستقیمی در کار و زمینه حرفه‌ای شما دارد .

این دوره بر پرورش مهارت های پژوهشی در یک مشارکت پشتیبانی شده با یک مامای آکادمیک با تجربه تمرکز دارد . در طول ترم پایانی ، شما یا یک بررسی سیستماتیک یا پروژه ای را برای رسیدگی به یک موضوع «دنیای واقعی» در محیط تمرین فردی خود انجام خواهید داد . این پروژه به طور کامل در محیط تمرین شما انجام خواهد شد، و یافته های شما برای همه ذینفعان مربوطه در سایت بالینی منتشر می شود . کارشناسی ارشد مامایی یک مدرک دوره است و منجر به ثبت نام به عنوان پرستار یا ماما در استرالیا نمی شود .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Midwifery

سطح : فوق لیسانس

CRICOS: 00300K (NT/VIC)؛ 03286A (NSW)

ساختار دوره

دوره ارشد مامایی دانشگاه CDU متشکل از واحدهای اصلی است که بر پایه دانش و مهارت های تخصصی ، تمرین مبتنی بر شواهد ، ایمنی فرهنگی و روش های تحقیق پیشرفته ساخته شده است . واحدهای موجود در این برنامه در دوره های دیگر در سراسر کالج نیز ارائه می شود . این منابع را به حداکثر می‌رساند و دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا در صورت تمایل بین دوره‌ها تنوع داشته باشند .

یک نامزد باید با موفقیت واحدهایی را با مجموع 120 امتیاز اعتبار به شرح زیر تکمیل کند. همه واحدها در 10 امتیاز اعتبار ارزش گذاری می شوند مگر اینکه مشخص شود . IssuesHEA572 Applied Health Project A (20 امتیاز)HEA573 Applied Health Project B (20 امتیاز اعتبار) دروس انتخابی تخصصی (2 تا 4 واحد) 40cp واحدهای انتخابی تخصصی که مجموعاً 40 امتیاز اعتبار از لیست واحدهای موجود به تفصیل در زیر انتخاب شده اند:HEA503 Fostering CuriosityHEA504 مهارت‌های ارتباطی و ارزیابی برای آموزش بالینیHEA505 تسهیل یادگیری بالینیHEA506 نیروی کار بهداشت و درمانHEA515 انفورماتیک سلامتHEA516 پیشرو برای تغییر (20 امتیاز)HEA521 قانون و اخلاق سلامت روانHEA522 بهداشت روانی پیشرفته2 تمرینات درمانیHEA5 al مراقبت بحرانی: شرایط مزمن (20 امتیاز) (تغییر عنوان واحد 2021) مراقبت های ویژه مادری: شرایط حاد (20 امتیاز واحد) (تغییر عنوان واحد 2021) موارد انتخابی (0 واحد) 0cp هیچ واحد انتخابی در این دوره موجود نیست. 120cpTotal Credit Pointsدانشجویانی که در سال 2013 یا بعد از آن، نمره “PC” را شروع کرده‌اند، نمی‌توانند به‌عنوان مدرک کارشناسی ارشد توسط دوره آموزشی AQF سطح 9 به حساب بیایند . دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر باید به خط مشی نمره گذاری فعلی و قوانین دوره مشترک مراجعه کنند .

سابجکت های دوره ارشد مامایی دانشگاه CDU

  • بهداشت و پزشکی

الزامات ورودی استاندارد

تکمیل موفقیت آمیز یک مدرک لیسانس شناخته شده یا مدرک بین المللی معادل آن . متقاضیان همچنین باید ثبت نام فعلی را به عنوان یک مامای ثبت شده در آژانس تنظیم مقررات پزشکان بهداشت استرالیا (AHPRA) داشته باشند . انتظار می رود که همه متقاضیان این دوره دارای تجربه کار پس از مدرک در یک محیط مامایی باشند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد مامایی دانشگاه CDU

  • پردیس اراده دهنده دوره : CDU Online و CDU Sydney
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 32850 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 1.5 سال به صورت تمام وقت یا 3 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.cdu.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]