ارشد محیط زیست و اقتصاد منابع ANU

ارشد محیط زیست و اقتصاد منابع ANUبرنامه ارشد محیط زیست و اقتصاد منابع ANU ابزارهای تجزیه و تحلیل اقتصادی را در سطح پیشرفته ارائه می دهد و آنها را در موضوعات سیاستی با تمرکز بر اقتصاد محیطی و منابع به کار می برد . زمینه های تخصصی تحت پوشش دروس انتخابی عبارتند از : اقتصاد کشاورزی و منابع ، تجزیه و تحلیل هزینه-فایده ، توسعه اقتصادی ، روش های اقتصاد سنجی ، مقررات اقتصادی ، و سیاست های زیست محیطی و منابع طبیعی .

موضوع مشترک در این دوره ها ادغام تصمیمات زیست محیطی و منابع در زمینه گسترده تر سیاست اقتصادی ملی و بین المللی است . فارغ التحصیلان در دانشگاه ها ، آژانس های سیاست ملی و بین المللی ، شرکت های پیشرو و سازمان های جامعه مدنی شغل آماده پیدا می کنند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Environmental and Resource Economics

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00120C

ساختار دوره ارشد محیط زیست و اقتصاد منابع ANU

کارشناسی ارشد اقتصاد محیط زیست و منابع نیاز به تکمیل 96 واحد دارد که باید شامل موارد زیر باشد :

سابجکت ها

  • سیاست توسعه
  • سیاست های کلان اقتصادی
  • سیاست اقتصاد خرد

الزامات ورودی استاندارد

مدرک لیسانس یا معادل بین المللی با حداقل معدل 5/ 7. همه متقاضیان باید شرایط پذیرش زبان انگلیسی دانشگاه برای دانشجویان را داشته باشند .

مسیرهای مطالعه

متقاضیان دارای مدرک لیسانس در یک رشته هم خانواده ممکن است واجد شرایط حداکثر 24 واحد اعتبار باشند . متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی یا افتخارات در یک رشته مرتبط هستند ، ممکن است واجد شرایط حداکثر 48 واحد اعتبار باشند . رشته های هم خانواده عبارتند از : اقتصاد کاربردی ، اقتصاد سنجی ، سیاست اقتصادی ، اقتصاد ، مهندسی ، ریاضیات و آمار .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد محیط زیست و اقتصاد منابع ANU

  • پردیس ارائه دهنده دوره : Canberra
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 93360 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت پیوسته

اطلاعات بیشتر

دانش آموزان باید قبل از ادامه بخش مقدماتی ، جزء قبل از جلسه را تکمیل کنند . دانش آموزان باید حداقل 50٪ نمره میانگین وزنی را در جزء اولیه کسب کنند تا به جزء پایانی ادامه دهند . دانش آموزانی که حداقل 50٪ نمره میانگین وزنی را در جزء اولیه کسب نکنند به دیپلم فارغ التحصیل سیاست عمومی منتقل می شوند .

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]