ارشد مدیریت محیط زیست دانشگاه CSU

ارشد مدیریت محیط زیست دانشگاه CSUآیا می خواهید قدرتی برای تأثیرگذاری بر آینده ای پایدار داشته باشید ؟ با کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست دانشگاه CSU کنترل را در دست بگیرید . مقابله با مشکلات زیست محیطی ، چه مشکلاتی که با احیای و احیای منظره ، یا مدیریت و حفاظت اکوسیستم مرتبط است . این دوره آنلاین که توسط هر آژانس مدیریت زیست محیطی در استرالیا به رسمیت شناخته شده است ، در ارتباط نزدیک با صنعت و دولت توسعه یافته است .

دانش تخصصی شما در زمینه حفاظت، منابع طبیعی یا منابع آب به تضمین شغلی مفید در کسب ‌و کارهای متمرکز بر محیط‌زیست یا سازمان‌های دولتی کمک می ‌کند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Environmental Management

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00005F

طراحی شده برای

فارغ التحصیلان علاقه مند به محیط زیست

ساختار

دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید 96 امتیاز را به طور رضایت بخش کسب کنند .

الزامات ورودی استاندارد

مدرک لیسانس تکمیل شده (یا معادل چارچوب مدارک تحصیلی استرالیا (AQF)) در هر زمینه ای از یک دانشگاه شناخته شده یا سایر ارائه دهندگان آموزش عالی .ORA  مدرک افتخاری را در هر زمینه ای از دانشگاه یا سایر ارائه دهندگان آموزش عالی ( یا معادل آن ) به پایان رسانده است . OR صنعت مرتبط یا تجربه حرفه ای در همان صنعت با مشخصات دوره ، حداقل پنج سال تمام وقت یا معادل آن ، که با یک رزومه دقیق نشان داده شده است .

مسیرهای مطالعه دوره ارشد مدیریت محیط زیست دانشگاه CSU

کارشناسی ارشد ، دیپلم فارغ التحصیلی [ فقط نقطه خروج ] و گواهی فارغ التحصیلی ( فقط نقطه خروج ) مجموعه مفصلی از دروس را تشکیل می دهند و در هر دوره سطح بالاتر برای موضوعات تکمیل شده در سطح پایین ، اعتبار داده می شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس ارائه دهنده دوره : Online
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 47640 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 1.5 سال به صورت پیوسته

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]