ارشد مدیریت مهندسی دانشگاه ولنگونگ

ارشد مدیریت مهندسی دانشگاه ولنگونگکارشناسی ارشد مدیریت مهندسی دانشگاه ولنگونگ یک مدرک حرفه ای برای مهندسانی است که می بینند مشاغل خود به سمت مدیریت از جمله موقعیت های مدیریت ارشد پیشرفت می کند . این برنامه زمینه ای قوی در برخی از مدرن ترین تفکرات مدیریتی قابل اجرا در صنایع مهندسی فراهم می کند .

شما قادر خواهید بود در تیم ها و با مدیران سایر رشته ها از جمله مالی ، منابع انسانی و مدیریت کار کنید . این مدرک همراه با مدرسه بازرگانی سیدنی ، دانشگاه ولونگونگ ، ارائه می شود تا اطمینان حاصل شود که مدرن ترین تفکر مدیریتی با جنبه های حرفه ای، فنی و زیست محیطی پروژه های مهندسی همراه است .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Engineering Management

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00102E

طراحی شده برای

فارغ التحصیلان مهندسی که به دنبال مشاغل در نقش های مدیریت ارشد هستند .

ساختار دوره ارشد مدیریت مهندسی دانشگاه ولنگونگ

شما شش موضوع اصلی زیر را در لجستیک مهندسی و مدیریت پروژه ، نوآوری و طراحی ، مدل سازی سیستم های مدیریت مهندسی ، مدیریت استراتژیک و مدیریت مالی برای دارایی های مهندسی شده تکمیل خواهید کرد . سپس می توانید یک موضوع انتخابی دیگر را از مدیریت مهندسی و یک موضوع انتخابی را از لیست تایید شده موضوعات کارشناسی ارشد بازرگانی انتخاب کنید .

سابجکت های دوره

  • مدیریت مهندسی

الزامات ورودی استاندارد دوره

  • مدرک 4 ساله لیسانس مهندسی از یک موسسه عالی رتبه معتبر .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : Wollongong
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 37536 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 1 سال به صورت تمام وقت یا 2 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر در مورد دوره ارشد مدیریت مهندسی دانشگاه ولنگونگ

برای چندین دهه ، دانشکده مهندسی و علوم اطلاعات UOW مدارک تحصیلی دوره های تحصیلات تکمیلی را برای ارائه آموزش های بیشتر به مهندسین حرفه ای ایجاد کرده است . آزمایشگاه های خوب طراحی شده ، اجرای عملی مهارت ها و تاکید بر نوآوری تضمین می کند که فارغ التحصیلان مهارت های لازم برای رویارویی با چالش های مهندسی مدرن را دارند .

برنامه های درسی با موضوعات بسیاری که در مواقعی مناسب برای مهندسان پرمشغله در مشاغل تمام وقت ارائه می شوند ، انعطاف پذیر هستند . UOW دارای شهرت تحقیقات مهندسی برجسته ای است، به ویژه در همکاری با صنعت، هم در استرالیا و هم در سطح بین المللی . این تمرکز تحقیقات با کیفیت بالا تضمین کرده است که مهندسی در UOW بخشی از Go8 – گروه هشت همکاران ، دانشکده های تحقیقاتی برتر در A است .

منبع : www.uow.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]