ارشد معماری دانشگاه نوتردام

ارشد معماری دانشگاه نوتردامارشد معماری دانشگاه نوتردام یک برنامه سه ساله است که به دانشجویان اجازه می دهد تا تحصیل را با تجربه عملی ترکیب کنند . این برنامه برای گروه کوچکی از دانشجویان دارای تفکر انتقادی و خلاق که مدرک لیسانس خود را در طیف گسترده ای از رشته ها مانند هنر ، ارتباطات ، هنرهای زیبا ، طراحی ، برنامه ریزی ، حقوق و علوم اجتماعی به پایان رسانده اند باز است .

دانش‌آموزان از یک مسیر کارشناسی معتبر در معماری وارد سال دوم برنامه می‌شوند و ممکن است مدرک را در دو سال به پایان برسانند . قدرت این برنامه در ترکیب منحصر به ‌فرد آن از گروه‌های کوچک متنوع، استودیوهای طراحی اجتماعی-فضایی است که به موضوعات معاصر می‌پردازند . مسائل ، و قرار دادن تمرین مناسب .

استودیوی طراحی جزء اصلی برنامه درسی است که دانش آموزان دانش، خلاقیت و مهارت های حل مسئله استراتژیک خود را در طراحی محیط های ساخته شده به کار می گیرند . دانش آموزان در طول دوره های عملی خود ، یادگیری حرفه ای و فنی خود را در شیوه های محلی تحت نظارت یک معمار ثبت شده به کار می گیرند . برنامه درسی بر فرصت های استخدامی فارغ التحصیلان مختلف تمرکز دارد و با استاندارد ملی صلاحیت معماران استرالیا همسو است .

دانش‌آموزان در دوره ارشد معماری دانشگاه نوتردام علاوه بر کسب شایستگی‌های حرفه ‌ای ، چابکی تحقیقات استراتژیک سطح بالا، چابکی و نوآوری طراحی را توسعه می‌دهند که فرصت‌ هایی را در مسیرهای شغلی سنتی و غیرسنتی باز می‌کند .

نوع موسسه: دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Architecture

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 01032F

ساختار دوره

  • 12 دوره اجباری
  • 1 دوره تحقیقاتی

سابجکت های دوره

  • معماری

الزامات ورودی استاندارد دوره ارشد معماری دانشگاه نوتردام

دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس در معماری ، معماری داخلی یا دانشی معادل آن هستند ، وارد برنامه دو ساله کارشناسی ارشد خواهند شد . فرآیند درخواست شامل مصاحبه ای بر اساس مجموعه ای از کار در سطح لیسانس ، از جمله هر کار حرفه ای مرتبط خواهد بود . به معیارهای پذیرش عمومی نوتردام مراجعه کنید : https://www.notredame.edu.au/study/admission-requirements

منبع : www.notredame.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]