ارشد معماری دانشگاه UTS

ارشد معماری دانشگاه UTSکارشناسی ارشد معماری دانشگاه UTS یک مدرک متمرکز و حرفه ای است و برای تبدیل شدن به یک معمار حرفه ای لازم است . این دومین مدرک از دو درجه است که پس از اتمام موفقیت آمیز لیسانس طراحی در معماری یا معادل آن انجام می شود . این دوره یک مدرک حرفه ای نوآورانه و انعطاف پذیر است .

از طریق یک ساختار غیر متوالی ، که به دانش‌آموزان اجازه می ‌دهد از میان طیفی از موضوعات اصلی و انتخابی انتخاب کنند ، به دانش‌آموزان امکان انتخاب در مورد تخصص حرفه ‌ای خود را می ‌دهد که می ‌تواند به بهترین وجه در آینده شغلی به آنها خدمت کند . موضوعات طراحی معماری، درک انتقادی از معماری را به عنوان یک رشته با مجموعه ای از دانش موجود و مجموعه ای از شیوه هایی که به طور مداوم آن مجموعه دانش را به چالش می کشد و به آن اضافه می کند ، افزایش می دهد .

تحقیقات به عنوان مقدماتی برای تصمیم گیری طراحی ، در طول طراحی و در تأمل در توسعه طراحی انجام می شود . موضوعات تمرین معماری ، دانشجویان را برای تمرین گسترده در رسانه ها و بازارهای در حال ظهور، شیوه های تجاری معاصر و اقتصادهای جهانی و در زمینه های اجتماعی ، زیست محیطی ، سیاسی و نظارتی چالش برانگیز آماده می کند . دانشجویانی که مدرک کارشناسی ارشد معماری و تجربه عملی بعدی را به پایان می ‌رسانند ، واجد شرایط ثبت نام در معماران هستند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Architecture

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00099F

طراحی شده برای

دانشجویان با مدارک قبلی در معماری

ساختار دوره

دوره ارشد معماری دانشگاه UTS شامل 96 امتیاز اعتباری است که از 24 امتیاز واحد دروس اصلی تمرین معماری ، 48 امتیاز واحد برای موضوعات طراحی معماری و 24 امتیاز واحد دروس انتخابی تشکیل شده است .

سابجکت های دوره ارشد معماری دانشگاه UTS

 • معماری

الزامات ورودی استاندارد

 • UTS مدرک لیسانس یا مدرک معادل یا بالاتر را به رسمیت شناخت یا مدارک دیگری ارائه کرد که پتانسیل ادامه تحصیلات تکمیلی را نشان می دهد . متقاضیان دارای مدرک لیسانس طراحی UTS در معماری که به WAM کلی 65 (میانگین اعتبار) یا بالاتر رسیده اند ، واجد شرایط پیشنهاد هستند . همه متقاضیان دیگر باید ارائه دهند : یک نمونه کار دیجیتالی با فرمت PDF شامل پروژه های معماری آنها از مطالعات قبلی ، کار حرفه ای یا خلاقانه یک CV 2 صفحه ای در قالب PDF که به وضوح تجربه آنها را بیان می کند .
 • بیانیه شخصی از 300 کلمه (حداکثر) در قالب PDF که به دلایل آنها برای انجام برنامه اشاره می کند . شرط مهارت زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی یا متقاضیان داخلی با مدارک بین المللی این است : آیلتس آکادمیک : 6.5 به طور کلی با نمره نوشتن 6.0
 • یا تافل: کاغذی : 550-583 به طور کلی با TWE 4.5، مبتنی بر اینترنت: 79-93 کلی با نمره رایتینگ 21
 • یا AE5: پاس
 • یا PTE : 58-64
 • یا CAE : 176-184.

Recognition

کارشناسی ارشد معماری دانشگاه UTS مدرکی است که برای داوطلبانی که به دنبال شرکت در آزمون حرفه ای هیئت ثبت معماران NSW و موسسه سلطنتی معماران استرالیا (RAIA) هستند ، به عنوان پیش نیاز برای ثبت نام طبق مقررات قانون معماران که توسط ثبت نام معماران NSW اداره می شود ، پذیرفته می شود . هیئت مدیره و عضویت حرفه ای موسسه .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

 • پردیس ارائه دهنده دوره : City
 • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 86688 دلار استرالیا
 • Mid year intake : ندارد
 • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.uts.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]