ارشد مهندسی بین المللی خودرو دانشگاه RMIT

ارشد مهندسی بین المللی خودرو ارشد مهندسی بین المللی خودرو دانشگاه RMIT طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای صنعت خودروسازی جهانی ، با کارشناسی ارشد مهندسی (مهندسی بین المللی خودرو) شما مهارت هایی را برای ایفای نقش پیشرو در طراحی مهندسی خودرو ، سیستم های کنترل ، شبیه سازی عددی ، ساخت و آزمایش با استفاده از روش های مهندسی معاصر توسعه خواهید داد .

و ابزارهای محاسباتی و تجربی. در طول تحصیل ، شما انعطاف پذیری لازم برای تخصص در طراحی و توسعه پیشرفته خودرو یا ساخت خودرو را خواهید داشت . شما از نرم افزارهای مهندسی پیشرفته کامپیوتری مانند LS-DYNA استفاده خواهید کرد و تجربه عملی در این زمینه کسب خواهید کرد . چندین مرکز آزمایشی پیشرفته ، از جمله تونل باد خودرو در مقیاس کامل ، آزمایشگاه وسایل نقلیه بدون راننده ، آزمایشگاه تحقیقات موتورهای سبز و آزمایشگاه خودرو NVH .

کارشناسی ارشد مهندسی مهندسی بین‌المللی خودرو نیز با ترکیب کردن ، تمرین عملی را ترویج می ‌کند . پروژه ای که شما را قادر می سازد تا فناوری های آموخته شده را در خودروهای واقعی به کار ببرید کاربرد سیستم . این مدرک بر روی شیوه های طراحی و ساخت پایدار بر اساس کل چرخه زندگی (از گهواره تا گور) وسایل نقلیه تمرکز دارد .

این شامل طراحی برای دفع و بازیافت، جداسازی قطعات ، ارزیابی چرخه عمر، سوخت‌های جایگزین و پیشرانه‌ها و ساختارهای سبک است . شما درک جامعی از چرخه عمر محصول و طراحی سیستم‌های خودروهای مدرن و فناوری‌های مرتبط به دست خواهید آورد . این درک از طریق یادگیری پروژه محور که شامل مشکلات زندگی واقعی در همکاری با صنعت هم در سطح محلی و هم در سطح بین‌المللی است ، ایجاد می‌ شود .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Engineering – International Automotive Engineering

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00122A

سابجکت

  • مهندسی – بین المللی خودرو

الزامات ورودی استاندارد دوره ارشد مهندسی بین المللی خودرو

تکمیل موفقیت آمیز مدرک لیسانس استرالیا (یا معادل بین المللی) در یکی از رشته های زیر : هوافضا ، مکانیک ، تولید ، مکاترونیک ، سیستم های پایدار یا مهندسی خودرو با معدل حداقل 2.0 از 4.0 .

مسیرهای مطالعه

دانش آموزان ممکن است بر اساس تجربه صنعت یا نتایج آکادمیک در مطالعات قبلی خود واجد شرایط رتبه پیشرفته باشند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : City
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 84480 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.rmit.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]