ارشد مهندسی حرفه ای دانشگاه QUT

ارشد مهندسی حرفه ای دانشگاه QUTدوره ارشد مهندسی حرفه ای دانشگاه QUT مسیر توسعه ای را برای مهندسان حرفه ای فراهم می کند تا بر مهارت های خود در رشته های مهندسی انتخاب شده و تعامل آن رشته ها تسلط یابند . هدف آن افزایش مهارت‌های شما در برخورد با مشکلات پیچیده‌تر مهندسی و تعاملات بین حوزه‌های فنی مهندسی و زمینه وسیع‌تری است که در آن وجود دارد .

مهندسی سیستم‌ها به طراحی، بهره‌ برداری و نگهداری سیستم‌های الکتریکی و مکانیکی مربوط می‌شود که در پزشکی ، هوافضا ، تنظیمات صنعتی و فناوری ارتباطات به کار می‌روند . مدیریت مهندسی دانش و مهارت های پسا حرفه ای را در طیف وسیعی از رشته های مدیریت مهندسی حرفه ای ارائه می دهد .

به این ترتیب ، هدف آن تجهیز فارغ التحصیلان به توانایی برای تبدیل شدن به رهبر در زمینه های مهندسی انتخابی خود است . این دوره توانایی های شما را در سواد اطلاعاتی، حل مسئله، کاربرد تئوری، طراحی مهندسی، ارتباط و تعامل با سایر متخصصان ارتقا می دهد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Professional Engineering

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00213J

ساختار دوره

برای فارغ التحصیل شدن با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی حرفه ای دانشگاه QUT ، دانشجویان باید 192 واحد واحد درسی را تکمیل کنند که شامل : 84 امتیاز واحد اصلی شامل : – پروژه تحقیقاتی 24 cps – روش های تحقیق 12 cps – 24 cps واحد تمرین حرفه ای اصلی – 12 cps واحدهای پیشرفته خطی – واحدهای طراحی مهندسی 12cps به اضافه 108 امتیاز اعتبار واحدهای رشته تخصصی .

سابجکت های دوره

  • مهندسی حرفه ای (برق و مدیریت)
  • مهندسی حرفه ای (مکانیک و مدیریت)
  • مهندسی حرفه ای (برق)
  • مهندسی حرفه ای (مکانیک)

الزامات ورودی استاندارد دوره ارشد مهندسی حرفه ای دانشگاه QUT

دانش آموزان داخلی

مسیر 1 a

مدرک لیسانس به رسمیت شناخته شده سه ساله تمام وقت در رشته مهندسی مکانیک یا برق / رشته فناوری مهندسی. ب یک مدرک لیسانس چهار ساله تمام وقت در یک رشته مهندسی غیر هم خانواده . شرکت کنندگان در این مسیر فقط واجد شرایط SAAهای مکانیکی یا الکتریکی خواهند بود .

مسیر 2 a

یک مدرک لیسانس تمام وقت چهار ساله در مهندسی با معدل 4.0 یا بالاتر (در مقیاس 7 امتیازی QUT).

دانشجویان بین المللی

مسیر 1 a

مدرک لیسانس به رسمیت شناخته شده سه ساله تمام وقت در رشته مهندسی مکانیک یا برق / رشته فناوری مهندسی ب . یک مدرک لیسانس چهار ساله تمام وقت در یک رشته مهندسی غیر هم خانواده . شرکت کنندگان فقط در این مسیر واجد شرایط SAA مکانیکی یا الکتریکی خواهند بود .

مسیر 2 a

یک مدرک لیسانس تمام وقت چهار ساله در مهندسی با معدل 4.0 یا بالاتر (در مقیاس 7 امتیازی QUT). ب یک گواهی تکمیل شده در رشته ارتباطات برای مهندسی (EN60).

توجه: دانش آموزان غیر واجد شرایط 1. دانشجویانی که BN87 را تکمیل کرده اند ، واجد شرایط پذیرش در مناطق تحصیلی EN55 برق و مدیریت / مکانیک و مدیریت نیستند. 2. دانش آموزانی که EN50 را تکمیل کرده اند ، واجد شرایط پذیرش در مناطق تحصیلی EN55 مکانیک یا برق نیستند .

به رسمیت شناختن دوره ارشد مهندسی حرفه ای دانشگاه QUT

به عنوان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی حرفه ای EN55 ، شما یک مهندس حرفه ای معتبر توسط Engineers استرالیا با دانش و مهارت های پیشرفته در یک رشته مهندسی انتخاب شده یا نقش مدیریت مهندسی خواهید بود . اعتبار حرفه ای به شما این امکان را می دهد که به عنوان مهندس حرفه ای در کشورهایی که توافق نامه واشنگتن را امضا کرده اند بدون نیاز به توجیه دانش و مهارت آنها کار کنید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس ارائه دهنده دوره : Gardens Point
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 78700 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوه : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.qut.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]