ارشد مهندسی حرفه ای عمران دانشگاه نیوکاسل

ارشد مهندسی حرفه ای عمران دانشگاه نیوکاسلکارشناسی ارشد مهندسی حرفه ای عمران دانشگاه نیوکاسل یک مدرک انعطاف پذیر است که به دانشجویان اجازه می دهد تا به سرعت حرفه خود را در مهندسی عمران دنبال کنند . دانش‌آموزان مهارت‌های استراتژیک و فنی مورد نیاز برای مقابله با « مشکلات شرورانه » را توسعه می‌دهند ، از تفکر طراحی و اصول مهندسی سیستم‌ها برای توسعه راه‌حل‌هایی که هم نوآورانه و هم اخلاقی هستند ، استفاده می‌کنند .

دانش آموزان همچنین یک پروژه مهندسی عمران پیشرفته یک ساله (مبتنی بر طراحی یا نظری) را تکمیل خواهند کرد که به طور بالقوه می تواند با صنعت مرتبط باشد . دانش‌آموزان می ‌توانند مهارت‌های خود را از طریق دوره‌های مهندسی عمران پیشرفته در زمینه‌هایی مانند هیدرولوژی ، فرآیند و مدیریت سطح زمین ، یا مهندسی ژئوتکنیک و ژئومحیط‌زیست تقویت کنند ، یا پایه مهارت‌های خود را با دوره‌های مدیریت رایگان در بلایای طبیعی ، تجارت و محیط زیست گسترش دهند . همچنین برنامه ریزی پروژه ، کارآفرینی و نوآوری .

ماهیت انعطاف پذیر این برنامه دانش آموزان را تحت کنترل قرار می دهد . خواه آنها بخواهند تخصص یا تنوع داشته باشند ، به سمت نقش های ارشدتر حرکت کنند ، تیم ها یا پروژه ها را رهبری کنند ، مهارت های تحقیقاتی و نوآوری پیچیده ای را برای نقش های تحقیق و توسعه توسعه دهند – آنها می توانند دوره هایی را برای حمایت از اهداف شغلی شخصی خود انتخاب کنند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Professional Engineering (Civil)

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00109J

ساختار دوره ارشد مهندسی حرفه ای عمران دانشگاه نیوکاسل

دانش آموزان واجد شرایط برای تکمیل یک برنامه یک ساله در زمان پذیرش توصیه می شوند و 80 واحد شامل 30 واحد دروس اصلی و 50 واحد دوره های هدایت شده را تکمیل می کنند . دانش آموزانی که برنامه دو ساله را تکمیل می کنند 160 واحد شامل 50 واحد دروس اصلی، 60 واحد دوره های مهندسی عمران و 60 واحد دوره های برنامه محور را تکمیل می کنند .

سابجکت

مهندسی عمران

الزامات ورودی استاندارد

حداقل مدرک لیسانس (AQF 7) در یک رشته مهندسی با معدل 4.5 یا بالاتر .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد مهندسی حرفه ای عمران دانشگاه نیوکاسل

  • پردیس اراده دهنده دوره : Callaghan
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 128346 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت

اطلاعات بیشتر

فارغ التحصیلان مدرک لیسانس مهندسی استرالیا (Honours) یا معادل آن ، می توانند MPE را تنها در یک سال تکمیل کنند . این برنامه به دنبال تأیید اعتبار موقت با Engineers Australia است . بنابراین ، دانشجویان بین‌المللی که به دنبال شناسایی حرفه‌ای از مهندسین استرالیا و توافق واشنگتن هستند ، یا کسانی که مایلند تخصص مهندسی و حرفه ‌ای خود را در زمینه استرالیا گسترش دهند ، دریافت خواهند کرد که دوره 2 ساله کارشناسی ارشد مهندسی حرفه‌ای برنامه ایده‌آلی است.

برنامه مطالعاتی دانشجویان برای ایجاد مطالعات قبلی و توسعه شایستگی های فنی اصلی برای اطمینان از واجد شرایط بودن آنها طراحی می شود – اینها از حوزه هایی مانند مهندسی آب ، طراحی فولاد ، ژئومکانیک ، هیدرولوژی و تجزیه و تحلیل سازه پیشرفته انتخاب می شوند .

منبع : www.studiesinaustralia.com

سایر دوره ها

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]