ارشد مهندسی شیمی دانشگاه کرتین

ارشد مهندسی شیمی دانشگاه کرتینمدارک کارشناسی ارشد ( تحقیقاتی ) دانشجویان را برای استفاده از دانش پیشرفته برای تحقیق ، بورسیه تحصیلی و یادگیری بیشتر مطابق با مدارک سطح 9 AQF آماده می کند . دوره تحقیقاتی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه کرتین از طریق اجرای یک پروژه تحقیقاتی تحت نظارت ، توانایی یک نامزد واجد شرایط را برای کمک به دانش و دانش ایجاد می کند . تمرین مهندسی در پایان پروژه تعیین شده ، نامزد یک پایان نامه کتبی ارائه می دهد که نتایج کار خود را ارائه می دهد و در مورد اهمیت رشته مهندسی مربوطه بحث می کند . پایان نامه بر اساس آیین نامه کارشناسی ارشد دانشگاه ( به صورت تحقیقاتی ) مورد بررسی قرار می گیرد ( به بخش اطلاعات عمومی مراجعه کنید ) .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Philosophy (Chemical Engineering)

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00301J

ساختار

اطلاعات دقیق در مورد ساختار دوره از طریق صفحات رسمی Curtin در دسترس است: http://handbook.curtin.edu.au/courses/31/319329.html

سابجکت های دوره ارشد مهندسی شیمی دانشگاه کرتین

موضوع پروژه تحقیقاتی پس از مشورت با رئیس گروه به داوطلب واگذار می شود . دانشجویانی که مشروط به تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه واجد شرایط پذیرش می شوند ، در یکی یا هر دو واحد برنامه صلاحیت کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند و یک برنامه تحصیلی مشخص را انجام می دهند. پس از اتمام موفقیت آمیز، دانش آموزان واجد شرایط برای ادامه برنامه کارشناسی ارشد رسمی خواهند بود . عدم دستیابی به یک استاندارد رضایت بخش در واحدهای واجد شرایط، دانش آموز را واجد شرایط ثبت نام مجدد در برنامه کارشناسی ارشد نخواهد کرد .

الزامات ورودی استاندارد

به طور خاص ، متقاضیان به مدرک لیسانس مهندسی در سطح ممتاز نیاز دارند . درخواست ها از دیگر فارغ التحصیلان واجد شرایطی که قادر به ارائه شواهد قابل قبولی از توانایی خود برای انجام پروژه های تحقیقاتی هستند ، در نظر گرفته می شود . در چنین مواردی ، پذیرش ممکن است منوط به تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه واجد شرایط تعیین شده باشد .

مسیرهای مطالعه

درخواست های اعتبار برای یک دوره به صورت فردی ارزیابی می شود . اعتبار میزان یادگیری مورد نیاز برای تکمیل دوره را کاهش می دهد و ممکن است برای مدارک تحصیلی رسمی ، یادگیری غیررسمی از برنامه های تحصیلی بدون جایزه و یادگیری غیررسمی از طریق تجربیات کاری اعطا شود . اطلاعات بیشتر را می توانید در http://futurestudents.curtin.edu.au پیدا کنید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد مهندسی شیمی دانشگاه کرتین

  • پردیس اراده دهنده دوره : Curtin Perth
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 76000 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.curtin.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]