ارشد مهندسی عمران دانشگاه RMIT

ارشد مهندسی عمران دانشگاه RMITدر نقش‌هایی از جمله رهبر پروژه ، طراح ، مشاور و مدیر با دانش و مهارت برای رهبری پروژه‌های ساختمانی و معرفی زیرساخت‌ها و سیستم‌های حمل و نقل جدید با ارشد مهندسی عمران دانشگاه RMIT قدم بردارید .

برنامه درسی که توسط دانشگاهیان ارشد و متخصصان صنعت شکل می‌گیرد، دانش و مهارت های پیشرفته ای را در زمینه مهندسی عمران به شما ارائه می دهد تا چشم انداز شغلی خود را در بخش های صنعت مربوطه افزایش دهید . دانش در زمینه های پرتقاضا مانند : برنامه ریزی و مدیریت زیرساخت مدیریت دارایی زیرساخت ، زمین شناسی مهندسی زیرساخت های راه آهن و تست های آزمایشگاهی پیشرفته پایداری سازه های زمینی ، زیرساخت های حمل و نقل پیشرفته با تاکید بر یادگیری مبتنی بر پروژه و چند رشته ای ، شایستگی های مهندسی حرفه ای خود را در کار تیمی ، رهبری ، حل مسئله ، ارتباطات و تحقیق توسعه خواهید داد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Engineering – Civil Engineering

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00122A

ساختار

این برنامه شامل 192 امتیاز اعتباری است و نتیجه یادگیری AQF 9 را برآورده می کند . این برنامه دارای یک ترم اول و چهارم مشترک با سایر برنامه های کارشناسی ارشد مهندسی است و شامل یک جزء تحقیقاتی است .

سابجکت ها

  • مهندسی عمران

الزامات ورودی استاندارد دوره ارشد مهندسی عمران دانشگاه RMIT

تکمیل موفقیت آمیز مدرک لیسانس استرالیا (یا معادل بین المللی) در مهندسی ، علوم یا فناوری با گرایش مهندسی عمران ، مهندسی محیط زیست ، مهندسی سیستم های مهندسی ، مهندسی سازه یا معدن با معدل حداقل 2.0 از  4.0.

به رسمیت شناختن

اعتباربخشی مهندسین استرالیا برای این برنامه مطابق با جدول زمانی اعتباربخشی جستجو می شود .

مسیرهای مطالعه

اگر دانشجویان یک برنامه لیسانس مهندسی در مهندسی عمران ، و در سطح AQF 8 یا معادل آن ، جایی که این برنامه توسط Engineers Australia معتبر است ، تکمیل کرده باشند ، ممکن است واجد شرایط دریافت حداکثر 96 امتیاز اعتبار پیشرفته باشند . پس از اتمام دوره ارشد مهندسی عمران دانشگاه RMIT دانشجویان شرایط واجد شرایط بودن برای درخواست دکتری (مهندسی عمران) را خواهند داشت .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : City

  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 86400 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]