ارشد مهندسی عمران و سازه دانشگاه آدلاید

ارشد مهندسی عمران و سازه دانشگاه آدلایدطراحی راه حل های ساختمانی با تکنولوژی بالا مهندسان عمران و سازه ساختمان ها ، سیستم ها و زیرساخت ها را ایجاد و نگهداری می کنند . آنها مطمئن می‌شوند که پل‌ها ، جاده‌ها ، تونل‌ها ، راه‌آهن‌ها ، سدها ، فرودگاه‌ها و کانال‌های آب نیازهای جامعه ما را به روش‌های ایمن و پایدار برآورده می‌کنند . مدرک فشرده ارشد مهندسی عمران و سازه دانشگاه آدلاید برای فارغ‌التحصیلان مهندسی با موفقیت بالا و همچنین مهندسین با تجربه کاری مرتبط مناسب است . این به طور کامل توسط Engineers Australia معتبر است .

چه خواهید کرد ؟ کارشناسی ارشد مهندسی ما (عمران و سازه) شامل یک سال پایه و یک سال تحصیلات پیشرفته است . ما تمرکز زیادی روی طراحی و تجزیه و تحلیل با استفاده از روش های مدرن و مبتنی بر کامپیوتر داریم . شما : مطالعه دینامیک سازه ، طراحی بتن مسلح و فولاد توسعه و ارزیابی مدل‌های ژئوتکنیکی ، موضوعات تخصصی را با توجه به علایق و اهداف شغلی خود دنبال می‌ کنید و مهارت‌های ارتباطی و مدیریت پروژه را ایجاد می‌کنید و یک پروژه تحقیقاتی مهم را انجام می‌دهید . برای ماندن در برنامه ، باید درجه بالایی داشته باشید . میانگین امتیاز اگر فقط سال پایه را تکمیل کرده باشید ، یک مسیر خروج در دسترس خواهد بود . در این صورت شما یک دیپلم فارغ التحصیلی دریافت خواهید کرد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Engineering – Civil and Structural

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00123M

طراحی شده برای

فارغ التحصیلان مهندسی که مایلند دانش خود را در مورد رشته خود گسترش دهند .

ساختار دوره ارشد مهندسی عمران و سازه دانشگاه آدلاید

این برنامه 48 واحدی شامل 12 واحد دروس اصلی ، 12 واحد دروس پایه ، 12 واحد دروس فنی پیشرفته و یک پروژه به ارزش 12 واحد است که داوطلبان را به تحقیق معرفی می کند . فارغ التحصیلان لیسانس مهندسی از دانشگاه آدلاید یا مؤسسه دیگری که برنامه آنها معادل برنامه افتخارات سطح 8 AQF است و طبق توافق واشنگتن معتبر است ، واجد شرایط دریافت اعتباری هستند که به آنها اجازه می دهد برنامه کارشناسی ارشد را در کمتر از دو سال، با حداقل یک سال تحصیل تمام وقت .

سابجکت

  • مهندسی – عمران و سازه

الزامات ورودی استاندارد

مدرک لیسانس مهندسی چهار ساله یا معادل آن در یک رشته مرتبط .

به رسمیت شناختن

کارشناسی ارشد مهندسی (عمران و سازه) به طور موقت توسط Engineers استرالیا تایید شده است .

مسیرهای مطالعه

یک مسیر خروج برای دانش‌آموزانی که فقط سال پایه را به پایان می ‌رسانند ، پس از برآورده کردن یک الزام تعیین ‌شده در رشته مربوطه در دسترس خواهد بود . در این صورت مدرک فارغ التحصیلی اعطا خواهد شد . برای باقی ماندن در برنامه ارشد مهندسی عمران و سازه دانشگاه آدلاید ، دانش آموزان باید معدل بالا (GPA) را در طول نامزدی خود حفظ کنند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : North Terrace
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 89000 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]