ارشد مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه آدلاید

ارشد مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه آدلایدمهندسان عمران و محیط زیست راه حل های پایداری را برای رفع نیازهای جامعه طراحی می کنند . آن‌ها زیرساخت‌ها و سیستم‌های زیربنای زندگی مدرن را بدون به خطر انداختن محیط زیست یا نسل‌های آینده می‌سازند و بهبود می ‌بخشند . مدرک فشرده ارشد مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه آدلاید برای فارغ‌التحصیلان مهندسی با موفقیت بالا و همچنین مهندسین با تجربه کاری مرتبط مناسب است .

این به طور کامل توسط Engineers Australia معتبر است . چه خواهید کرد ؟ کارشناسی ارشد مهندسی ما (عمران و محیط زیست) شامل یک سال پایه و یک سال تحصیلات پیشرفته است . شما : تجزیه و تحلیل پیشرفته مهندسی عمران را تمرین می کنید و اصول مهندسی و علوم محیطی را مطالعه می کنید و موضوعات تخصصی را با توجه به علایق و اهداف شغلی خود دنبال می کنید و مهارت های ارتباطی و مدیریت پروژه را ایجاد می کنید و پروژه تحقیقاتی مهمی را انجام می دهید .

برای ماندن در برنامه ، باید میانگین نمرات بالایی داشته باشید. اگر فقط سال پایه را تکمیل کرده باشید ، یک مسیر خروج در دسترس خواهد بود . در این صورت شما یک دیپلم فارغ التحصیلی دریافت خواهید کرد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Engineering – Civil and Environmental

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00123M

طراحی شده برای

فارغ التحصیلان مهندسی که مایلند دانش خود را در مورد رشته خود گسترش دهن ود

ساختار دوره ارشد مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه آدلاید

این برنامه 48 واحدی شامل 12 واحد دروس اصلی ، 12 واحد دروس پایه ، 12 واحد دروس فنی پیشرفته و یک پروژه به ارزش 12 واحد است که داوطلبان را به تحقیق معرفی می کند . فارغ التحصیلان لیسانس مهندسی از دانشگاه آدلاید یا مؤسسه دیگری که برنامه آنها معادل برنامه افتخارات سطح 8 AQF است و طبق توافق واشنگتن معتبر است ، واجد شرایط دریافت اعتباری هستند که به آنها اجازه می دهد برنامه کارشناسی ارشد را در کمتر از دو سال ، با حداقل یک سال تحصیل تمام وقت .

سابجکت

مهندسی – عمران و محیط زیست

الزامات ورودی استاندارد

مدرک لیسانس مهندسی چهار ساله یا معادل آن در یک رشته مرتبط

به رسمیت شناختن

کارشناسی ارشد مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه آدلاید به طور موقت توسط Engineers استرالیا تایید شده است .

مسیرهای مطالعه

یک مسیر خروج برای دانش‌آموزانی که فقط سال پایه را به پایان می ‌رسانند ، پس از برآورده کردن یک الزام تعیین ‌شده در رشته مربوطه در دسترس خواهد بود . در این صورت مدرک فارغ التحصیلی اعطا خواهد شد. برای باقی ماندن در این برنامه ، دانش آموزان باید معدل بالا (GPA) را در طول نامزدی خود حفظ کنند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : North Terrace
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 89000 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]