ارشد نوآوری و فناوری طراحی دانشگاه RMIT

ارشد نوآوری و فناوری طراحی دانشگاه RMITاز طریق مشارکت جامعه بین‌المللی متشکل از محققان دانشگاهی آینده ‌نگر، مبتنی بر عمل و طراحان حرفه‌ ای ، با کارشناسی ارشد نوآوری و فناوری طراحی ، به یک محیط یادگیری پویا می ‌پیوندید که در حال تکامل مداوم است . به عنوان نوآوری در عمل طراحی در محل تقاطع چندین رشته قرار گرفته است ، شما این فرصت را خواهید داشت که با مدرک ارشد نوآوری و فناوری طراحی دانشگاه RMIT به مسائل مربوط به طیف گسترده ای از حرفه ها مانند مهندسی ، معماری ، معماری منظر ، طراحی داخلی ، طراحی صنعتی ، طراحی خدمات ، طراحی گرافیک ، انیمیشن ، تعامل ، نورپردازی ، طراحی رسانه و صدا بپردازید .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Design Innovation and Technology

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00122A

ساختار

این مدرک به گونه ای طراحی شده است که افراد حرفه ای را در خود جای دهد که می خواهند استفاده از فناوری را در طراحی خود پیش ببرند . دیپلم فارغ التحصیلی به عنوان یک نقطه خروج جایگزین پس از 1 سال ارائه می شود .

هر ترم ، شما از میان طیف وسیعی از پروژه‌های طراحی مشارکتی و پیشنهادات انتخابی مبتنی بر مهارت که به جریان‌های تحقیقاتی زیر می‌پردازد ، انتخاب خواهید کرد .

ساخت دیجیتال : طراحی دیجیتال ، ساخت و تولید پیشرفته ، سیستم‌های پایدار : راه‌ حل‌های طراحی کارآمد انرژی پاسخگو و مسئولانه ، محیط‌های اطلاعاتی : ارتباطات بین داده ها ، اطلاعات ، افراد و فضا ، فناوری های تعاملی : اشیاء و فضاهای تعاملی و هوشمند ، صدای فضایی : کاوش های مبتنی بر صدا در محیط های مجازی ، شهری و طبیعی ، پدیده ها و تأثیر : محیط های تجسم یافته ، حسی و عاطفی ، تمرین انتقادی : چارچوب‌های زمینه ‌ای و پیشنهادهای طراحی نظری ، موضوعات انتخابی عبارتند از : مدل ‌سازی انعطاف ‌پذیر ، چاپ سه‌ بعدی برای خلاقیت ، طراحی با داده‌ ها ، تعاملی کردن اشیا ، مطالعات منظره صوتی ، طراحی خدمات ، فرآیند طراحی و ارتباطات .

سابجکت  دوره ارشد نوآوری و فناوری طراحی دانشگاه RMIT

  • نوآوری و فناوری طراحی

الزامات ورود استاندارد

با موفقیت یک مدرک لیسانس استرالیایی (یا مدرک معادل آن در خارج از کشور) را گذرانده باشید یا حداقل 3 سال تجربه کاری یا تمرین حرفه ای در زمینه مرتبط داشته باشید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد نوآوری و فناوری طراحی دانشگاه RMIT

  • پردیس ارائه دهنده دوره : City
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 86400 دلار استرالیا
  • Mid year intake : خیر
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا س4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]