ارشد هوش مصنوعی کاربردی دانشگاه دیکین

ارشد هوش مصنوعی کاربردی دانشگاه دیکینهوش مصنوعی (AI) باعث ایجاد اختلال در دیجیتال می شود و فناوری جدید به تعریف مجدد بسیاری از صنایع کمک می کند . بسیاری از شرکت‌ها به دنبال بهره ‌برداری از پیشرفت‌های اخیر در هوش مصنوعی هستند که تقاضای زیادی برای متخصصان ماهر در سراسر جهان ایجاد می‌ کند . کارشناسی ارشد هوش مصنوعی کاربردی دانشگاه دیکین شما را به دانش و مهارت‌های تخصصی لازم برای طراحی و توسعه راه‌ حل‌های نرم‌ افزاری و آخرین پیشرفت ها در هوش مصنوعی مجهز می ‌کند .

این دوره درک شما را از فناوری های هوش مصنوعی ، یادگیری عمیق ، یادگیری تقویتی و کاربرد این الگوریتم ها در بینایی کامپیوتر و پردازش گفتار توسعه می دهد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Applied Artificial Intelligence

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00113B

ساختار

16 امتیاز اعتبار

سابجکت ها

  • بنیاد مطالعات فناوری اطلاعات
  • مقدماتی مطالعات هوش مصنوعی
  • تسلط بر مطالعات کاربردی هوش مصنوعی

الزامات ورودی استاندارد دوره ارشد هوش مصنوعی کاربردی دانشگاه دیکین

هدف دانشگاه این است که تا حد امکان به دانشجویان برای مطالعه قبلی تایید شده یا یادگیری غیررسمی که فراتر از شرایط ورودی عادی دوره است و در محدوده مقررات دوره است ، اعتبار ارائه دهد . دانشجویان باید حداقل یک سوم از دوره را در دانشگاه دیکین یا چهار امتیاز واحد ، هر کدام که بیشتر است ، بگذرانند .

در مورد گواهینامه ها ، از جمله گواهی های فارغ التحصیل ، حداقل دو امتیاز در دوره باید در Deakin تکمیل شود . پذیرش برای تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی در Deakin بر اساس تجربه حرفه ای و مدارک تحصیلی قبلی شما است . بسته به تجربه قبلی شما ، دوره شما خواهد بود : 1 سال تمام وقت (2 سال پاره وقت) – 8 امتیاز اعتبار پذیرش بر اساس : مدرک لیسانس (AQF8) در یک رشته مرتبط، مدرک OR لیسانس در یک رشته مرتبط، به علاوه دو سال است .

تجربه کاری مرتبط ، OR گواهی فارغ التحصیل هوش مصنوعی کاربردی (یا معادل) ، مدرک ORE مدرک توانایی تحصیلی معادل 1.5 سال تمام وقت (3 سال پاره وقت) – 12 امتیاز اعتبار پذیرش بر اساس : مدرک لیسانس در یک رشته مرتبط ، OR Bachelor مدرک تحصیلی در هر رشته ، به علاوه دو سال تجربه کاری مرتبط ، گواهی فارغ التحصیلی فناوری اطلاعات یا معادل آن ، مدرک تحصیلی یا توانایی علمی معادل 2 سال تمام وقت (4 سال پاره وقت) – 16 امتیاز اعتبار پذیرش بر اساس : مدرک لیسانس یا مدارک دیگر انجام می شود . در یک سطح بالاتر AQF در هر رشته، ORE شواهد توانایی تحصیلی معادل ارزیابی می شود .

مسیرهای مطالعه دوره ارشد هوش مصنوعی کاربردی دانشگاه دیکین

خروجی های جایگزین : گواهی فارغ التحصیلی از هوش مصنوعی ، دیپلم فارغ التحصیل از هوش مصنوعی ، گواهی فارغ التحصیلی از فناوری اطلاعات .

اطلاعات بیشتر

دانشجویان بین المللی – لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل قوانین دولت استرالیا ، ویزای دانشجویی برای ورود به استرالیا برای دانشجویانی که در پردیس ابری Deakin ثبت نام می کنند، صادر نمی شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : Geelong Waurn Ponds
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 75200 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.deakin.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]