ارشد هوش مکانی دانشگاه کرتین

ارشد هوش مکانی دانشگاه کرتیندوره ارشد هوش مکانی دانشگاه کرتین ، هم تکنیک های اصلی و هم تکنیک های پیشرفته مورد نیاز برای مدیریت ، تجزیه و تحلیل ، ترکیب و تبدیل داده های مبتنی بر مکان و تصاویر سنجش از دور برای استخراج معنای بالاتر (هوش) را پوشش می دهد .

این دوره فرصتی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا دانش و مهارت های خود را در زمینه هوش مکانی با انجام یک مشکل مهم مبتنی بر مکان و تهیه گزارش در طی دو ترم تقویت کنند . حوزه‌های موضوعی می‌توانند دانشجو ، سرپرست یا رهبری صنعتی و ترجیحاً ترکیبی از هر سه باشد . موضوعات به طور کلی از تنوع زیستی ، کشاورزی ، برنامه ریزی شهری ، معدن ، دفاع و خدمات اضطراری متغیر است ، اما به این موارد محدود نمی شود .

این برای ” مهارت های بالا ” یا کسانی که به دنبال تغییر مسیر شغلی یا افزایش پیشرفت شغلی خود هستند طراحی شده است . این دوره در دانشگاه و از طریق آموزش از راه دور (از طریق آموزش آنلاین) برای دانشجویان استرالیایی و بین المللی در دسترس است .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Master of Geospatial Intelligence

سطح : فوق لیسانس

CRICOS : 00301J

ساختار دوره ارشد هوش مکانی دانشگاه کرتین

اطلاعات دقیق در مورد ساختار دوره از طریق صفحات رسمی Curtin در دسترس است : http://handbook.curtin.edu.au/courses/32/322271.html

سابجکت ها

این دوره شامل 14 واحد (13 هسته و 1 هسته جایگزین) است که در چهار ترم در زمینه هوش مکانی تدریس می شود. می توان آن را به صورت تمام وقت یا پاره وقت مطالعه کرد . واحدهای اصلی جایگزین فتوگرامتری یا نقشه برداری نقشه کشی هستند که در ترم 1 مقطع تحصیلی در دسترس هستند. سیستم های اطلاعات جغرافیایی و مهارت های سنجش از دور و نقشه برداری وب سه واحد دیگر هستند که در ترم اول تدریس می شوند .

سیستم های اطلاعات جغرافیایی و مهارت های سنجش از دور در ترم دوم گسترش یافته و با برنامه نویسی و مدیریت پایگاه داده مکانی تدریس می شود . ترم سوم به دانش آموزان می آموزد که چگونه داده های مکانی را تجزیه و تحلیل کنند ، ادبیات را به طور انتقادی بررسی کنند ، داده ها را منبع و پروژه اصلی خود را شروع کنند .

ترم پایانی یکپارچه سازی و مدل سازی مجموعه داده ها را به ویژه در زمینه تخصیص مکان می آموزد و قدرت اسکریپت نویسی را برای خودکارسازی وظایف پیچیده تقویت می کند .

الزامات ورودی استاندارد

لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد ورود به این دوره به https://study.curtin.edu.au/offering/course-pg-master-of-geospatial-intelligence–mc-geospiv1/ مراجعه کنید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره ارشد هوش مکانی دانشگاه کرتین

  • پردیس اراده دهنده دوره : Curtin Perth
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 79848 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.curtin.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]