اعلامیه های بورس تحصیلی منطقه ای استرالیا برای دانشجویان بین المللی

بورس تحصیلی منطقه ایدولت مرکزی استرالیا در مسیر افزایش جمعیت قرار دارد و شهر های بزرگ خود را تحت فشار قرار می دهد و اعلام کرده است که ابتکار جدیدی برای جذب دانشجویان و کارکنان داخلی و خارجی به نواحی منطقه ای * کشور طراحی شده است . این سیاست نه تنها موقعیت استرالیا در بازار آموزش بین المللی را حفظ می کند ، بلکه مهاجرت مطابق با نیازهای مناطق روستایی را نیز هماهنگ می کند .

دولت با در اختیار داتن تقریبا 47000 فرصت شغلی موجود در مناطق استرالیا ، در حال دسترسی به مهاجران ماهر و با استعداد برای کمک به تقویت نیروی کار و تجهیز مناطق روستایی به منابع حیاتی است . این طرح ابتکاری با هدف ارائه انگیزه اضافی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل ، کار و زندگی در استرالیا منطقه ای ، جایی که آن ها می توانند تحصیلات و شغل خود را در حالی که از یک شیوه زندگی منحصر به فرد و فراموش نشدنی بهره می برند ، پیش ببرند .

این سیاست دارای اجزایی است که ممکن است مورد علاقه دانشجویان بین المللی آینده و مهاجران ماهر باشد . ما آن ها را در ادامه مطلب آورده ایم تا از آنچه که ممکن است برای شما در دسترس باشد آگاهی بیابید .

ویزای منطقه ای جدید

دولت استرالیا دو ویزای منطقه ای جدید را با 23 هزار مکان برای مهاجران ماهر ارائه داده است . صاحبان این ویزا مستلزم حداقل سه سال زندگی و کار در منطقه استرالیا خواهند بود تا بتوانند برای اقامت دائم در Land Down Under درخواست دهند . در حالی که یک سال به دوره زندگی مورد نیاز (دو سال قبل) اضافه شده است ، مهاجران ماهر که در استرالیا با این ویزا زندگی و کار می کنند ، از طریق دسترسی به پردازش ویزای اولویت و تعداد بیشتری از مشاغل در لیست مشاغل واجد شرایط بهره می برند .

کمک هزینه تحصیلی جدید ( New tertiary scholarships )

بیش از 4000 بورس تحصیلی در چهار سال آینده اهدا خواهد شد تا دانشجویان داخلی و بین المللی را به تحصیل در دانشگاه های بورس تحصیلی منطقه ای استرالیا تشویق کند . تقریبا 1000 بورس تحصیلی ، هر کدام به ارزش 15000 دلار، هر ساله تحت این سیاست ، به دانشجویان استرالیایی و بین المللی اعطا می شود . با این حال ، این بورس تحصیلی فقط برای دانشجویانی که در دانشگاه های منطقه ای در سراسر کشور تحصیل می کنند ، در دسترس است .

سال اضافی به دارندگان ویزاهای Temporary Graduate Visa اعطا می شود

دانشجویان بین المللی که انتخاب کرده اند در دانشگاه های منطقه ای استرالیا تحت این بورسیه تحصیل کنند ، با دریافت ویزای تحصیلی مدرک خود ، یک سال دیگر به آنان پاداش داده خواهد شد . # برای دوره های کارشناسی ، طول کل ویزا به سه سال می رسد ؛ دانشجویان دکترا می توانند ویزای خود را تا پنج سال افزایش دهند .

* نواحی منطقه ای به همه مناطق استرالیا به جز سیدنی ، ملبورن ، پرت ، بریزبن و ساحل طلایی اطلاق می شود .

# این تغییرات ویزا پیشنهاد شده بر برندگان فعلی ویزا تأثیری نخواهد گذاشت ، و اپلیکیشن هایی که قبل از تاریخ پیاده سازی ماه نوامبر 2019 ارائه شده اند ، طبق معمول مورد پردازش قرار می گیرند . وزارت امور داخله نیز اظهار داشت که هیچ گونه تاثیری بر اقامت دائم صاحبان فعلی ویزای دائمی نخواهد داشت .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studiesinaustralia.com

آخرین مطالب

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]