انتخاب بهترین مدرسه در استرالیا برای تحصیل فرزند شما

انتخاب بهترین مدرسه در استرالیاانتخاب مناسب ترین و بهترین مدرسه در استرالیا برای فرزند شما ممکن است کمی دلهره آور باشد ، اما در نظر گرفتن چند نکته در ذهن می تواند به شما کمک کند .

فرستادن کودکان به یک مدرسه جدید همیشه کمی دردسر زاست . چه فرزند شما از پیش دبستانی به مدرسه ابتدایی یا از ابتدایی به دبیرستان برود .

این باعث می شود ما توانایی انتخاب خود را از دست بدهیم و انتخاب بهترین مدرسه در استرالیا را با شک و تردید به انجام برسانیم . اما اگر به خودمان اعتماد کنیم و کمی تحقیق انجام دهیم ، این موضوع نباید ترسناک باشد .

این که چه چیز برای خانواده شما مهم است ، اولین قدم در اخذ این تصمیم است که فرزند خود را به کدام مدرسه بفرستید .

به هیچ مدرسه ای نمی توان گفت “مدرسه کامل” اما می توان از برخی ها به عنوان ” مدرسه مناسب ” نام برد .

حفظ چند نکته ساده در ذهن می تواند باعث کاهش روند نگرانی شود .

  • پی بردن به این که کدام معیاربرای خانواده شما مهم است
  • کسب اطلاعات در مورد همه جنبه های مدرسه
  • مراجعه به مدارس محله در صورت امکان

ابتدا درباره ارزش های خانوادگی خود با فکر کنید . خانواده شما واقعا از یک مدرسه چه می خواهد ؟ آیا برنامه هنری مهم است ؟ آیا می خواهید فرزندتان بتواند پیاده به مدرسه برود ؟ آیا فرزند شما دارای نیازهای خاصی است که می خواهید مورد حمایت قرار بگیرد ؟ آیا شما یک فلسفه آموزشی خاص دارید که برای خانواده شما مهم است ؟

این ایده ها را قبل از روز بازگشایی مدارس ایجاد کنید . همچنین مشورت با والدین دیگر به شما کمک خواهد کرد که انتخاب بهترین مدرسه با هدف خانواده خود را انجام دهید .

این بسیار مهم است که درگیر حواشی و شایعات مدرسه نشوید . به یاد داشته باشید موردی را که یک خانواده در مدرسه به دنبال آن هستند ممکن است در خانواده دیگری سعی شود از آن امتناع کنند . شنیدن و گوش دادن به تجربیات خانواده های دیگر همیشه وسوسه کننده است ، اما به یاد داشته باشید آن ها مسیری را که فرزند شما می بایست طی کند نمی شناسند .

و بیش از حد نگران نوع مدرسه ( دولتی ، کاتولیک یا مستقل ) نباشید . شواهدی وجود ندارد که نشان دهد دانش آموزانی که در مدارس مختلف تحصیل می کنند ، در نتایج آموزشی خود بهتر یا بدتر عمل می کنند .

بنابراین ، مگر اینکه دلیل خاصی برای انتخاب یک مدرسه (مثل اعتقاد مذهبی شما) وجود داشته باشد ، مدارس محله یک گزینه خوب هستند .

مدرسه محله شما کمک می کند که بیشتر در اجتماع خود درگیر شوید ، خانواده های دیگر در منطقه را بشناسید و در نهایت به این معنی است که فرزندان شما می توانند مستقل تر و از لحاظ بدنی سالم تر باشند ، چون می توانند پیاده یا با دوچرخه خود را به مدرسه برسانند .

انتخاب بهترین مدرسه در استرالیاخب ما یه لیست کوتاه داریم . حالا چه کار کنیم ؟

هنگامی که فهرستی اولیه از مدارس تهیه کردید چه باید بکنید ؟ در اینجا برترین نکات ، ابزارها و ترفندها برای شما آورده شده است .

به مدرسه بروید . در روز Open day

در مدرسه حاظر شوید و با معلمان و مدیر ملاقات کنید و نحوه ارتباط آنها با دانش آموزان را مشاهده کنید . در حالی که شما آنجا هستید ، تماشا کنید که چگونه دانش آموزان در مدرسه حرکت می کنند ، با یکدیگر برخورد می کنند و با معلمان خود خوش و بش می کنند . در صورت امکان در زمان نهار وارد غذاخوری شوید و ببینید چگونه دانش آموزان در حال تعامل با یکدیگر هستند .

در بازدیدتان به محیط مدرسه نگاه کنید ، نه ساختمان آن

دیوارهای کلاس درس را بررسی کنید – آیا می توانید از همکاری دانش آموزان شواهدی را مشاهده کنید ؟ همچنین می توانید از توالت های کودکان بازدید کنید . فرزند شما برای نظافت شخصی به احساس آرامش و امنیت نیاز دارد .

اندازه مدرسه را در نظر بگیرید

ممکن است احساس کنید که فرزند شما در یک مدرسه بزرگ غرق می شود ، اما مدارس بزرگتر ، گزینه های بیشتری را برای فرزند شما به ارمغان می آورد . مدارس بزرگتر غالبا می توانند برای تدریس هن ر، ورزش ، علوم ، زبان … معلمان تخصصی به کار بگیرند .

نگاهی به وب سایت MySchool بیاندازید و مشخصات مدرسه را بخوانید

این جایی است که مدرسه اعتقادات خود را بیان می کند . آنها ممکن است درباره مسئولیت اجتماعی یا برنامه درسی خود صحبت کنند . از این رو می توانید متوجه شوید که ارزش ها و پیشنهادات مدرسه چه هستند و ممکن است به تصمیم گیری شما برای انتخاب بهترین مدرسه کمک کند .

در نهایت سعی نکنید در گزینه های مختلف غرق شوید و به یاد داشته باشید ، اگر به دلایلی اولین انتخاب شما جواب نداد ، همیشه می توانید مدرسه را تغییر دهید . تغییر مکرر مدرسه می تواند زیان بار باشد .

مترجم : امید کریمی

لینک مفید : تحصیل در مدارس استرالیا

منبع : pursuit.unimelb.edu.au

آخرین مطالب

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]