برترین دانشگاه های Melbourne و ویکتوریا

MelbourneMelbourne به دلیل هنری بودن و کمی جایگزین بودن ، با حال و هوای معمولی تر از سیدنی شهرت دارد . از نظر فرهنگی ، ملبورن چیزهای زیادی برای ارائه دارد : یک تقویم کامل از رویدادها مانند جشنواره بین المللی کمدی Melbourne ، جشنواره حاشیه ای ، جشنواره نویسندگان ، جشنواره غذا و هفته مد بهاری .

وقتی صحبت از ورزش به میان می آید ، AFL بر روزنامه ها در تمام طول سال ، در کنار کریکت و به میزان کمتر ، راگبی و فوتبال تسلط دارد . این شهر همچنین میزبان تعدادی از رویدادهای مهم ورزشی است ، از جمله مسابقات آزاد استرالیا ، کارناوال مسابقه بهاری و جایزه فرمول یک .

طیف گسترده ای از ارائه دهندگان آموزش عالی در ویکتوریا و Melbourne بدین معنی است که مدرک کارشناسی تقریباً در هر زمینه و تخصصی وجود دارد – از اقتصاد و حقوق گرفته تا بازیگری ، تجزیه و تحلیل داده ها و انیمیشن .

منطقه ویکتوریا به طور سنتی به دلیل ارائه دوره های خود در زمینه کشاورزی ، جنگلداری و آموزش شناخته می شود ، اگرچه دانشجویان هنوز به اکثر زمینه های تحصیلی ارائه شده در پردیس های کلان شهرها دسترسی دارند . برخی از ارائه دهندگان و پردیس ها این فرصت را برای دسترسی به رشته های تحصیلی که در کلان شهرها به راحتی در دسترس نیستند ، مانند آموزش در فضای باز یا دوره های بهداشتی با تمرکز منطقه ای ، ارائه می دهند .

تجربه دانشگاه شما بستگی به محل زندگی شما و احساس پردیس که در آن شرکت می کنید دارد . در مورد هر شهر به طور کامل تحقیق کنید تا بدانید که چه چیزی ارائه می دهد . محوطه های دانشگاهی معمولاً کوچکتر هستند ، که مزایایی را ارائه می دهد – احساس اجتماع به این معنی است که شما به احتمال زیاد بسیاری از دانشجویان خود را می شناسید . کارتهای اصلی برای دانشگاه های منطقه ویکتوریا شامل یک سبک زندگی آرامش بخش و نزدیکی به برخی از زیباترین مناطق این ایالت است .

محل تحصیل در Melbourne و ویکتوریا

دانشگاه های ویکتوریا عبارتند از :

بهترین دانشگاه های Melbourne و ویکتوریا برای سال 2022

رتبه بندی های ما مجموعه ای از بینش ها را در مورد دانشگاه های استرالیا ارائه می دهد و به شما در تصمیم گیری درباره محل تحصیل کمک می کند . هیچ دانشگاهی وجود ندارد که برای همه دانشجویان بهترین باشد ، زیرا مسائل مختلف برای افراد مختلف اهمیت دارد .

دوره ها و موسسات از جهات مختلف متفاوت هستند و فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که تفاوتها واقعاً برای شما اهمیت دارد . رتبه بندی دانشگاه های ویکتوریا را بررسی کرده و بر اساس سطح تحصیلات (کارشناسی یا کارشناسی ارشد) فیلتر کنید . برخی از رتبه بندی ها نیز برای فیلتر بیشتر بر اساس رشته تحصیلی موجود است .

در جداول زیر ، ما دانشگاهی را که در ویرایش 2022 رتبه بندی ما در هر رده رتبه بندی ویکتوریا بالاترین رتبه را داشته است ، فهرست کرده ایم .

Characteristics

Melbourne

تجربه دانشجویی

Melbourne

دستاورد فارغ التحصیلی

Melbourne

چهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا و همچنین مهاجرت به استرالیا با موسسه اعزام دانشجو studyunique تماس گرفته و از مشاوره رایگان مشاورین خبره آن بهره مند گردید .

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]