بورسیه زنان در مهندسی

بورسیه زنان در مهندسیدانشگاه استون انگلستان برای زنان مشغول به تحصیل در برنامه های مهندسی و علوم کاربردی ، بورسیه تحصیلی 6000 پوندی در نظر گرفته است . بورسیه زنان در مهندسی با هدف جذب باهوش ترین و بهترین دانشجویان دختر برای تحصیل در دانشگاه استون طراحی شده است .

بورسیه زنان در مهندسی تنها به تخفیف 6000 پوندی شهریه محدود نمی شود ، بلکه به متقاضیان موفق برنامه ای برای مشاوره و پشتیبانی در طول دوره خود ، همراه با فرصت های شبکه سازی با تجارت و صنعت ارائه می دهد . آِیا بهتر از این هم می شود ؟

پروفسور سارا هاینزورث ، رئیس اجرایی دانشکده مهندسی و علوم کاربردی ، OBE و عضو آکادمی سلطنتی مهندسی در این باره می گوید ” در دانشگاه استون ، تنوع برای تفکر نوآورانه و توسعه ایده‌های خلاق ، که برای کار و اخلاق مدرسه ما اساسی است ، بسیار مهم می باشد . ”

دانشکده مهندسی و علوم کاربردی در استون مفتخر است که تعدادی زن در پست‌های رهبری ارشد مانند رئیس اجرایی ، معاون رئیس و همچنین در تیم اجرایی مدرسه دارد . همه دریافت کنندگان موفق بورسیه زنان در مهندسی ، توسط یکی از اعضای تیم ارشد مدرسه ، راهنمایی شغلی یک به یک دریافت خواهند کرد .

استون به ارائه بالاترین کیفیت تدریس بر اساس تحقیقات پیشرفته متعهد است و هدف آن ارائه مهارت ها و دانش به دانش آموزان برای موفقیت در آینده شغلی است . یکی از اهداف و آرزوهای دانشگاه ایجاد بهترین فارغ التحصیلانی است که در توسعه مشاغل تأثیرگذار در طیف گسترده ای از بخش های صنعتی موفق باشند . استون چالش های پیش روی زنان در مهندسی را می شناسد و این بورسیه زنان در مهندسی از تعهد دانشگاه برای ارائه بهترین فرصت ها برای دانشجویان پشتیبانی می کند .

ارزش بورسیه زنان در مهندسی چقدر است ؟

همان طور که در ابتدای مقاله بیان شد به متقاضیان موفق 6000 پوند برای کمک به هزینه های تحصیل تعلق می گیرد ( در واقع هزینه شهریه دانشگاه را پوشش می دهد ) . همچنین دانشجویان برنامه ای از راهنمایی و پشتیبانی در طول دوره خود به همراه فرصت های شبکه سازی با تجارت و صنعت دریافت خواهند کرد .

چه افرادی واجد شرایط دریافت این بورسیه می باشند ؟

تمام دانشجویان بین المللی دختر یا خانم از هر کشوری ( از جمله اتحادیه اروپا ) می توانند برای اخذ بورسیه زنان در مهندسی درخواست دهند . این بورس تحصیلی برای دانشجویانی که برای تمام برنامه های تدریس شده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشکده مهندسی و علوم کاربردی درخواست می کنند ، در دسترس است .

  1. مقررات عمومی

2.1. یک دانشجو ممکن است واجد شرایط بورسیه بین المللی استون باشد اگر:

2.1.1. فرد به عنوان یک دانشجوی بین المللی برای اهداف شهریه طبقه بندی شود .

2.1.2. دانشجویان آفری برای برنامه تدریس تمام وقت کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشگاه استون داشته باشند که در ترم پاییز از سپتامبر 2021 یا ترم بهار از ژانویه 2022 شروع می شود .

2.1.3. متقاضیان وارد سال اول یک برنامه مبتنی بر مدرک در دانشگاه استون می شوند .

2.1.4. متقاضیان تمام شرایط مندرج در offer letter خود را برآورده کنند .

2.1.5. متقاضیان deposit برنامه خود را ( در صورت وجود )  تا مهلت مقرر در offer letter خود پرداخت می کنند .

2.1.6. متقاضیان قبل از شروع تحصیل در دانشگاه استون به مدرک آیلتس مناسب یا مدرک زبان انگلیسی معادل (در صورت وجود) دست یابند .

2.1.7. متقاضیان هر گونه الزامات درخواست را تکمیل کرده و هر معیار اضافی را برآورده کنند .

2/2 دانشجویی که تمام یا بخشی از هزینه های خود را توسط اسپانسر پرداخت می کند، واجد شرایط بورسیه زنان در مهندسی استون نخواهد بود، مگر اینکه آن حامی دارای توافقنامه رسمی تأیید صلاحیت با دانشگاه استون باشد.

2.3. حامیان شامل ، اما نه محدود به ، دولت اعلیحضرت بریتانیا ، دولت های خارج از کشور یا سایر نهادهای ملی ، شورای بریتانیا یا هر سازمان بین المللی ، هر شرکت بین المللی یا هر دانشگاه دیگری هستند .

2.4. اگر دانشجو در زمانی که قرار است پرداختی به آنها انجام شود ، به عنوان بدهکار به دانشگاه در نظر گرفته شود ، به طور کامل یا جزئی ، واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی نخواهد بود .

2.5. بر اساس این سیاست ، دانشجویی که سومین اخطار معوق بودن پرداخت را دریافت کرده باشد ، بدهکار به دانشگاه تلقی خواهد شد .

2.6. یک دانش آموز ممکن است تنها یک بورسیه استون در هر برنامه مورد تحصیل دریافت کند .

2.7. در صورتی که یک دانشجو واجد شرایط بیش از یک بورسیه باشد ، یکی از بالاترین ارزش ها به دانشجو تعلق می گیرد .

2.8. بنا به صلاحدید استون ، بندهای 2.2-2.7 ممکن است تحت شرایط خاص یا برای طرح ها یا کمپین های بورسیه تحصیلی خاص لغو شوند .

  1. درخواست برای بورسیه زنان در مهندسی

3.1. درخواست برای بورسیه های بین المللی باید با پیروی از دستورالعمل های تعیین شده در وب سایت استون انجام شود . عدم رعایت کامل این دستورالعمل ها ممکن است یک برنامه را باطل کند  .

3.2. انواع مختلفی از بورسیه تحصیلی وجود دارد . در برخی از مقولات ، واجد شرایط بودن دانشجو به طور خودکار توسط دفتر پذیرش دانشگاه بر اساس اطلاعات ارائه شده در برنامه برای تحصیل در یک برنامه  مبتنی بر مدرک دانشگاه استون ارزیابی می شود . دانشجویانی که واجد شرایط برای دسته بندی های بورس تحصیلی هستند که به طور خودکار درخواست می کنند ، یک پیشنهاد بورس تحصیلی از دفتر پذیرش استون دریافت خواهند کرد .

3.3. سایر دسته های بورسیه نیاز به ارسال درخواست کمک هزینه تحصیلی اضافی دارند که معمولاً به صورت یک بیانیه شخصی کوتاه یا یک ویدیو یا مصاحبه انجام می شود . دانش‌آموزان موظفند تأیید کنند که هر مطلبی که به عنوان بخشی از درخواست آنها ارسال می‌شود ، کار خودشان است و حقوق مالکیت معنوی شخص ثالث را نقض نمی‌کند . مصاحبه بورسیه باید توسط دانشجویی که برای بورسیه درخواست داده است انجام شود .

3.4. برای اعطای بورس تحصیلی ، دانشجو باید مهلت درخواست بورسیه تحصیلی خاص را رعایت کند . برای بورسیه های خودکار، این به معنای پذیرش محل دوره قبل از مهلت پذیرش است که در نامه پیشنهادی مشخص شده است . برای بورسیه های مبتنی بر درخواست یا مصاحبه ، این به معنای تکمیل فرم درخواست بورسیه از طریق وب سایت استون تا مهلت اعلام شده برای آن جایزه بورس تحصیلی خاص است که در وب سایت استون تبلیغ می شود .

3.5. متقاضیان بورسیه زنان در مهندسی باید به طور کامل درخواست کمک هزینه تحصیلی و واجد شرایط بودن را مطالعه کنند .

3.6. دانشجویان حق دارند برای بیش از یک بورس تحصیلی درخواست دهند . با این حال، به دانش آموزان فقط یک بورسیه تحصیلی با بالاترین ارزش تعلق می گیرد .

3.7. درخواست‌ها فقط برای دانشجویان بین‌المللی در نظر گرفته می‌شود که پیشنهاد تحصیل در یک برنامه تمام وقت در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در پردیس بیرمنگام استون در بریتانیا را دارند . دانشجویانی که از طریق حالت مطالعه ” یادگیری ترکیبی” تحصیل می کنند ، واجد شرایط درخواست بورسیه زنان در مهندسی بین المللی استون خواهند بود ، اما دانشجویانی که به طور کاملا آنلاین در برنامه استون آنلاین تحصیل می کنند ، واجد شرایط درخواست نیستند .

3.8. به متقاضیان موفق بورسیه تحصیلی فقط برای اولین سال تحصیلی بورسیه ای به صورت تخفیف در شهریه آن ها تعلق می گیرد . سطح بورسیه ای که به آنها اعطا شده است توسط پانل بورسیه به متقاضیان اطلاع داده می شود .

3.9. برخی از بورس های تحصیلی با مزایا یا مسئولیت های اضافی همراه هستند ، به عنوان مثال ، کار به عنوان سفیر برای استون . هر گونه مزایا یا مسئولیت های اضافی در وب سایت استون فهرست می شود .

  1. تایید و اعطا

4.1. بورسیه ها تخفیفی هستند که در برابر شهریه مربوط به برنامه تحصیلی خاصی که دانشجو به دنبال ثبت نام در آن است ، اعمال می شود . هیچ جایگزین نقدی موجود نیست .

4.2. حق بورسیه زنان در مهندسی معمولاً قبل از شروع برنامه مدرک تأیید می شود . پس از شروع دوره تحصیلی ، نمی توان دانشجویی را برای دریافت جایزه در نظر گرفت .

4.3. اگر بورسیه تحصیلی اعطا شده باشد ، تخفیف هزینه به بدهی شهریه دانشجو اعمال می شود . بورسیه های استون معمولاً فقط برای دانشجویانی در دسترس است که در ترم اول و ترم دوم توسط دانشگاه تعریف شده و هنوز در شروع ترم سوم حضور دارند . دانشجویانی که در طول یک سال تحصیلی از دانشگاه استون انصراف دهند ، واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در آن سال نخواهند بود . هرگونه تخفیف شهریه ای که برای دانشجو در آن سال تحصیلی در نتیجه بورسیه استون اعمال شود ، برداشته می شود و کل هزینه آن دوره اعمال می شود . دانشجو موظف به بازپرداخت هرگونه کم پرداختی است که ممکن است ناشی از آن باشد .

4.4. دانشجویانی که در حال تکرار مطالعات خود هستند ، صرف نظر از اینکه حضوری ، بدون حضور یا با حضور جزئی تکرار می ‌شوند ، واجد شرایط دریافت بورسیه نیستند .

4.5. در صورتی که دانشجویی تحصیل خود را به حالت تعلیق درآورد و برای یک سال تحصیلی کامل (یعنی از اکتبر تا اکتبر) مرخصی می گیرد ، هیچ شهریه ای دریافت نمی شود و بنابراین ، دانشجو واجد شرایط دریافت بورسیه زنان در مهندسی نخواهد بود . هنگامی که دانشجویی تحصیلات خود را از سر می گیرد ، پس از یک مرخصی برای یک سال تحصیلی کامل ، واجد شرایط دریافت بورسیه ای خواهد بود که قبلاً مطابق با شرایطی که در سال اولیه ورود به آنها اعمال شده بود ، به آنها اعطا شده بود .

4.6. دانشجویانی که در طول یک سال تحصیلی تحصیل خود را به حالت تعلیق درآورند و از مرخصی استفاده کنند، واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی برای دوره های تحصیلی که به طور کامل گذرانده اند ، خواهند بود . مبلغ کمک هزینه تحصیلی به تناسب و مطابق با سیاست هزینه شهریه دانشگاه استون محاسبه می شود .

4.7. هنگامی که یک دانشجو پس از یک مرخصی غیبت ، تحصیلات خود را از سر می گیرد ، تا پایان سال تحصیلی ، فقط واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی برای دوره هایی است که به طور کامل تکمیل می کند . میزان بورسیه تحصیلی به تناسب و در راستای سیاست هزینه شهریه دانشگاه استون تایید خواهد شد .

4.8. بورسیه های تحصیلی برای تحصیل در دوره های کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشگاه استون معتبر است و به دانشگاه دیگری قابل انتقال نیست .

4.9. بورس تحصیلی فقط برای برنامه های تحصیلی که در سال تحصیلی 2021/22 شروع می شود معتبر است و نمی تواند به سال تحصیلی دیگر منتقل شود .

4.10. بورسیه ها برای برنامه تحصیلی مشخص شده در دانشگاه استون معتبر هستند و معمولاً نمی توانند به برنامه دیگری منتقل شوند .

4.11. هر مدرکی که پس از تصمیم گیری نهایی در مورد صلاحیت دانشجو ارائه شود ، در نظر گرفته نخواهد شد ، مگر اینکه دانشجو بتواند ثابت کند که دلیل موجهی وجود دارد که چرا اطلاعات در زمان درخواست در دسترس نبوده است .

4.12. تصمیم هیئت اهدا کننده نهایی است . متقاضیان فقط در صورتی می توانند علیه تصمیم اعتراض کنند که بتوانند نشان دهند که اشتباه رویه ای وجود داشته است . درخواست تجدیدنظر باید به مدیر خدمات دانشجویی و دانشگاهی ارسال شود .

چه نوع دانشجویی احتمالاً بورسیه زنان در مهندسی را دریافت می کند ؟

این بورس تحصیلی به دانشجویانی تعلق می گیرد که تعهد خود را به مهندسی نشان دهند ، که می تواند با پیشرفت تحصیلی ، تجربه کاری ، پروژه ها و فعالیت های داوطلبانه یا فوق برنامه نشان داده شود . متقاضیان موفق همچنین اشتیاق ، غرور و توانایی خود را برای نمایندگی دانشگاه استون و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران نشان خواهند داد .

چگونه درخواست کنم ؟

از شما خواسته می شود که یک بیانیه حمایتی کوتاه بنویسید که توسط یک هیئت داوری خواهد شد . می توانید از طریق My Aston Portal (MAP) درخواست دهید .

ددلاین کی هست ؟

ددلاین درخواست بورسیه زنان در مهندسی برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد ژانویه 2023 به زودی اعلام خواهد شد .

بعد چه اتفاقی می افتد ؟

اگر با درخواست بورسیه شما موافقت شود ، 6000 پوند برای کمک به شهریه تحصیل به شما تعلق می گیرد . استون همچنین برنامه ای برای راهنمایی و پشتیبانی در طول دوره متقاضی ، همراه با فرصت های شبکه سازی با تجارت و صنعت ترتیب خواهد داد . متقاضیان موفق موظفند در کنار تحصیل به عنوان سفیر زنان در رشته مهندسی در دانشگاه استون به طور انعطاف پذیر عمل کنند .

از طریق ایمیل با شما تماس گرفته خواهد شد تا به متقاضی اطلاع داده شود که آیا درخواستش موفق بوده است یا خیر .

آیا می توانم برای بیش از یک بورسیه اقدام کنم ؟

شما فقط می توانید یک بورس تحصیلی دریافت کنید اما می توانید برای چندین بورسیه درخواست دهید . اگر موفق به دریافت چندین بورسیه تحصیلی شوید ، بالاترین ارزش بورس تحصیلی به شما تعلق می گیرد . کمک هزینه تحصیلی به صورت خودکار به صورت کاهش شهریه به حساب دانشجویی شما واریز می شود .

منبع : www.aston.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]