زبان و ادبیات آلمان ، 10 دانشگاه برتر

زبان و ادبیات آلمان کدام کشور برای مطالعه زبان و ادبیات آلمان ، از خود آلمان مناسب تر است ؟ Zeit Online معیارهای خاصی را برای دانشجویانی که در این مسیر قرار دارند جهت تبدیل شدن به یک استاد واقعی از زبان آلمانی ، بومی یا خارجی ، بر اساس آنچه اغلب دانشجویان در یک دانشگاه زبان آلمانی دنبال می کنند ، شناسایی کرده است . در این مقاله قصد داریم بر اساس این معیار ها ، 10 مورد از برترین دانشگاه های آلمان را در این زمینه به شما معرفی کنیم .

این معیارها عبارتند از :

  1. کتابخانه
  2. تمرین مدرسه
  3. دوره های ارائه شده
  4. اعتبار تحقیقات
  5. پشتیبانی اساتید

10 دانشگاه برتر در زمینه زبان وادبیات آلمان

Mannheim University – دانشگاه مانهایم

دانشگاه مانهایم به خاطر مشخصات متمایز آن، جهت کسب و کار و رویکرد بین المللی آن شناخته شده است . رتبه بندی های مختلف ، جوایز و ارزیابی ها ، دانشگاه مانهیم را به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته در آلمان طبقه بندی می کند . برنامه های مشهور اقتصاد و علوم اجتماعی دانمارک با علوم انسانی ، حقوق ، ریاضیات و علوم کامپیوتر در ارتباط است . دانشگاه مانهایم اساسا در کاخ مانهایم واقع است ، بزرگترین کاخ باروک در آلمان. از دوره نیمه پاییز سال 2011 ، دانشگاه مانهایم و دانشگاه واترلو (انتاریو، کانادا) به طور مشترک در “مطالعات آلمانی بین فرهنگی” M.A فعالیت می کنند . دانشجویان یک سال در آلمان و یک سال در کانادا تحصیل می کنند و یک واحد مشترک از هر دو دانشگاه دریافت می کنند . این برنامه یک چارچوب بین رشته ای گسترده ای برای مطالعات زبان و ادبیات آلمان را ارائه می دهد .

Augsburg University – دانشگاه اوهایسبورگ

دانشگاه آگسبورگ یکی از جالب ترین مکان ها برای تحصیل در آلمان است . در نزدیکی مرکز شهر آگسبورگ واقع شده است و دانشگاه بزرگی به حساب می آید . ساختمان های مدرن ، کاربردی و در عین حال با معماری جذاب ، به پارک منظره ای با مناطق چمن دار، دریاچه ، چشمه ها و مجسمه های مختلف هنرمندان معاصر می پیوندند . دانشگاه آگسبورگ در سال 1970 تأسیس شد . این یکی از دانشگاه های جدید مدرن در بایرن است و از حدود 15،000 دانشجو میزبانی می کند . دانشگاه آگزبورگ شرایط ایده آل برای تکمیل یک برنامه تحصیلی را با موفقیت و در زمان معقول فراهم می کند . از زمان تأسیس دانشگاه ، این دانشگاه متعهد به اصلاحات و نوآوری بوده است . هفت دانشکده در آن تاسیس شده است و هر کدام از آن ها با استراتژی های بلند مدت برای توسعه و استفاده از امکانات موجود به روز شده اند .

Ruhr University – Bochum – دانشگاه روهر – بوخوم

دانشگاه بوئینگ (Ruhr University) با 20 دانشکده و واحد انضباطی انحصاری RUB ، در حدود 5،000 کارمند و بیش از 36،500 دانشجو از 130 کشور ، در مرکز منطقه روح پویا و مهمان نواز روهر واقع در قلب اروپا قرار دارد . تمام رشته های علمی بزرگ در یک محله فضایی مشترک هستند . RUB در حال تبدیل شدن به یکی از برجسته ترین دانشگاه های اروپایی قرن بیست و یکم است . تقریبا تمام دوره های آن در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود .

Heidelberg University – دانشگاه هایدلبرگ

این دانشگاه در سال 1386 تاسیس شد و قدیمی ترین دانشگاه در آلمان بود و سومین دانشگاه است که در امپراطوری روم مقدس تاسیس شد . هایدلبرگ از سال 1899 یک نهاد آموزشی فراگیر بوده است . امروزه دانشگاه شامل دوازده دانشکده است و در حدود 100 رشته در سطح مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری ارائه می دهد . دانشجویان بین المللی از 130 کشور بیش از 20 درصد کل جمعیت دانشجویان را تشکیل می دهند . سیستم کتابخانه دانشگاه متشکل از حدود 6.7 میلیون کتاب چاپی می باشد .

Kassel University – دانشگاه کاسل

این دانشگاه یک کالج فنی ، موسسه آموزشی و تحقیقاتی است . یکی یا هر دوی این فرصت ها وجود دارد . با این حال ، در “مفهوم دانشگاه” ، این اهداف وحدت جدایی ناپذیر را تشکیل می دهند . “دانشگاه کاسل با 17000 دانشجو ، 2200 کارمند ، 18 بخش ، موسسات و مراکز علمی آن ، برنامه های آموزشی دانشگاهی را در مقاطع مختلف مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد .

LMU Munich

به عنوان یک دانشگاه واقعی LMU مونیخ فرصت منحصر به فرد و یک وظیفه عمیق برای مقابله با سوالات پیچیده تر است که با بشر، جامعه ، فرهنگ ، محیط و تکنولوژی با ایجاد راه حل های بین رشته ای مواجه است . از لحاظ تعداد دانشجویان ، دانشکده زبان و ادبیات آلمان بزرگترین دانشکده LMU مونیخ است . انجام تحقیقات با کیفیت در سطح بین المللی ، سه بخش و تعدادی از گروه های کاری بین رشته ای ، طیف وسیعی از زبان ها ، ادبیات و فرهنگ ها را ارائه می دهند که در آلمان منحصر به فرد است و زبان های زندگی و تاریخی را پوشش می دهد . موضوعات پژوهشی و تمرینی گرا مانند آلمانی به عنوان زبان خارجی ، مطالعات کتاب و مدیاسیستم رسانه ، دانشجویان را به طور استراتژیک برای زندگی حرفه ای گسترده و غنی در جامعه ای که مهارت های ارتباطی میان فرهنگی آن ها یکی از مهم ترین مدارک تحصیلی است ، آماده می کند .

Osnabruck University – دانشگاه اسنابرک

مشخصات خاصی از دانشکده زبان و مطالعات ادبی با ترکیبی از مطالعات زبان و ادبی جامع با فنلاندی کلاسیک لاتین و زبان های مدرن انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی و اسپانیایی شکل گرفته است . یکی از عناصر مشترک تعلیم و تربیت که مشخصات آن را تعریف می کند ، آموزش معلم و مشارکت همه دانشکده ها در دو مقطع فوق لیسانس و لیسانس است . این گروه ها به اهداف اصلی دانشگاه برای ارتقای آموزش معلم مبتنی بر پژوهش متعهد هستند که آن ها را به عنوان یک وظیفه در سراسر دانشگاه مورد توجه همه ادارات قرار می دهد . این تعهد نه تنها توسط پروژه هایی که در بخش های اداری انجام می شود ، بلکه بیشتر از همه توسط مشارکت آن ها در مرکز آموزش معلمان (آلمانی) نشان داده شده است ، که هدف از آن ایجاد تعادل منصفانه بین رشته های علمی و آموزشی است . در خارج از دانشگاه ، مدرسه دارای روابط متعدد با امکانات در شهر اسنابروک و منطقه روستایی است . به عنوان مثال ، اعضای کارکنان آموزش مدرسه نقش مهمی در آموزش و پرورش معلمان ایفا می کنند . پروژه ها در بسیاری از مدارس محلی اجرا می شوند که دانش آموزان و معلمان به زندگی دانشگاه و بخش های دانشکده زبان و ادبیات آلمان معرفی می شوند .

Kiel University – دانشگاه کیل

دانش آموزان در دانشگاه کریستین آلبرشت در کیل تحصیل می کنند . کیل یک شهر مدرن در ورودی زیبا دریای بالتیک ، در نزدیکی مرز دانمارک است . برلین ، آمستردام و یا کپنهاگ در فاصله ای نزدیکی قرار دارند و یک سفر قایقرانی شبانه شما را به اسلو می برد . بسیاری از ورزش های آبی در دسترس هستند ، از جمله قایقرانی و بادبانی . برنامه درسی شامل دوره های زبان و فرهنگ از ابتدا تا سطح پیشرفته در Christian-Albrechts-Universität zu Kiel ، آلمان است . آنها توسط معلمان زبان آلمانی با تجربه و زبان مادری از منطقه کیل / هامبورگ تدریس می شوند . دانشجویان همچنین ممکن است از معلمان آلمانی (معمولا دانشجویان دانشگاه کیل) استفاده کنند که مشارکت برنامه را در فعالیت های فوق العاده مختلف مانند آشپزی ، ورزش و حضور در حوادث اطراف شهر به اشتراک می گذارند . برنامه فشرده زبان و ادبیات آلمان همراه با برنامه مطالعات بین المللی Kiel اجرا خواهد شد که بر اساس مطالعات بین المللی مورد نیاز اصلی است . دانشجویان علاقه مند می توانند از دوره های هر دو برنامه استفاده کنند .

RWTH Aachen

RWTH Aachen با 260 موسسه در نه دانشکده ، یکی از مهمترین موسسات علمی و پژوهشی در اروپا است . آموزش کاربردی در RWTH آخن مهمترین مساله است . بنابراین دانشجویان پس از فارغ التحصیلی از آن به عنوان مدیران اجرایی و رهبران کسب و کار و صنعت مورد استقبال قرار می گیرند .

Siegen University – دانشگاه سیگن

در کتابخانه دانشگاه سیگن علاوه بر رسانه های چاپی ، محدوده منابع دیجیتال به طور مداوم گسترش می یابد . نگهداری سهام در 4 سایت مختلف بدان معنی است که بخش های مربوطه دسترسی مستقیم به اطلاعات مرتبط با تخصص و موضوع خود را تضمین می کنند . مهارت های کلیدی مربوط به جستجو اطلاعات هدفمند در محدوده وسیعی از دوره های آموزشی تدریس می شود .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studying-in-germany.org

آخرین مطالب وب سایت