مهندسی مواد در آلمان ، برترین دانشگاه ها

مهندسی مواد در آلمانعلم مواد ، که معمولا به عنوان مهندسی مواد شناخته می شود ، یک رشته بین رشته ای است که خواص مواد را به حوزه های مختلف علوم و مهندسی می رساند . با این حال ، این فیلد خاص تنها توسط برخی از دانشگاه ها به عنوان یک برنامه ی کارشناسی ارشد ارائه شده است . در این مقاله به معرفی برترین دانشگاه ها در زیمنه مهندسی مواد در آلمان خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید .

TU Darmstadt

این دانشگاه در ابتدا در با طیف وسیعی از رشته در زمینه مهندسی برق در آلمان مطرح شد . اصل تقسیم تدریس و تحقیق در همه دانشگاه های آلمانی مشترک است . با این حال باید خاطرنشان ساخت که تحقیقات در دانشگاه فنی Darmstadt تا به امروز ، سابقه طولانی و موفقیت آمیزی داشته است .

SAARLANDES UNIVERSITY

درک و کنترل تولید ، پردازش و استفاده از مواد ، یکی از مهمترین چالش های موجود در جهان امروز است . هدف مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مواد در آلمان در دانشگاه سارلند فراهم آوردن یک برنامه کارشناسی ارشد و کاربردی است که جنبه های پیشرفته فن آوری و مهندسی مواد را پوشش می دهد .

RWTH AACHEN

بر خلاف سایر دانشگاه های آلمان که این رشته را در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می دهند ، هسته ارائه در این دانشگاه مدرک لیسانس در مهندسی مواد است . در این دانشگاه مهندسی مواد در آلمان با تمام مسائل مربوط به توسعه ، تولید ، پردازش و بازیافت مواد مورد مطالعه قرار می گیرد . رویکردی عالی برای صنعت ، اشتغال آتی را تسهیل می کند و به سرعت یک ایده را در مورد الزامات و مهارت های مورد نیاز در حرفه های آینده به دست می آورد .

ERLANGEN-NUREMBERG UNIVERSITY

برنامه نخبگان کارشناسی ارشد در مواد پیشرفته و فرایندها (MAP) یک برنامه بین المللی به زبان انگلیسی است که هدف آن ارائه آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد برای فارغ التحصیلان کارشناسی در رشته های علوم مهندسی مواد در آلمان و مهندسی و مهندسی شیمی و زیست شناسی و یا زمینه های مرتبط است . برنامه بین رشته ای توسط شبکه نخبگان بایرن تامین می شود و در دانشکده مهندسی در دانشگاه ERLANGEN-NUREMBERG برگزار می شود .

اگر می خواهید بدانید که این لیست را از کجا تهیه کردیم ، به مقاله بهترین دانشگاه های مهندسی در آلمان ما مراجعه فرمایید .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studying-in-germany.org

آخرین مطالب وب سایت

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]