بهترین دانشکده های حقوق در آمریکا

بهترین دانشکده های حقوق در آمریکابهترین دانشکده های حقوق در آمریکا کدامند ؟ ما از رتبه بندی ایالات متحده برای ارائه 5 دانشگاه برتر در زمینه حقوق استفاده کرده ایم . پس با ما همراه باشید !!

ایالات متحده آمریکا خانه برخی از بهترین و معتبرترین دانشکده های حقوق در جهان است . کسب مدرک حقوق از یکی از این بهترین دانشکده های حقوق در آمریکا بسیار مطلوب و مورد توجه کارفرمایان است و می تواند منجر به یک حرفه پر سود در زمینه حقوق شود . اما قبل از اینکه مستقیماً وارد درخواست برای دانشکده حقوق در آمریکا شوید ، باید در نظر بگیرید که کدام دانشکده ها برای حقوق بهترین هستند و کدام یک از آن ها برای شما مناسب تر است .

تحصیل در رشته حقوق در آمریکا چگونه است ؟

اولا تحصیل در رشته حقوق در آمریکا یک تجربه منحصر به فرد است که با هر مقصد تحصیلی دیگری متفاوت می باشد . در حالی که در کشورهای دیگر، دانشجویان می توانند تحصیل در رشته حقوق را به عنوان مدرک کارشناسی خود انتخاب کنند ، ایالات متحده آمریکا فقط حقوق را به عنوان مدرک تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد که کسب آن سه سال طول می کشد . دانشکده های حقوق در آمریکا انواع مدارک زیر را اعطا می کنند که ممکن است برای حوزه های خاص حقوق مناسب باشد:

 • JD (Juris Doctor)
 • کارشناس ارشد حقوق ( LLM )
 • دکتری علوم حقوقی ( JSD )

بهترین دانشکده های حقوق در آمریکا – سبک تدریس در دانشکده های حقوق آمریکا به روش سقراط معروف است ، که در آن استادان سوالاتی سریع از دانش آموزان می پرسند تا توانایی خود را در تفکر انتقادی تحت فشار توسعه دهند . در حالی که این ممکن است در ابتدا بسیار زیاد و دشوار به نظر برسد ، این تکنیک روشی موثر برای آموزش دانش ‌آموزان است که چگونه تحلیلی فکر کنند . این  برای موفقیت در هر حرفه حقوقی بسیار مهم است .

شرایط و الزامات ورود به دانشکده های حقوق آمریکا

دانشکده های حقوق در آمریکا دارای استانداردهای بالایی هستند و شما باید شرایط لازم برای پذیرش را داشته باشید . این موارد به شرح زیر است :

 • نتیجه آزمون GRE ، GMAT یا LSAT مورد نیاز است
 • مدرکی دال بر تسلط شما به زبان انگلیسی
 • مدرک کارشناسی
 • توصیه نامه
 • بیانیه شخصی

اطمینان حاصل کنید که قبل از پایان مهلت درخواست دانشگاه ( deadline ) ، یک آزمون رزرو کرده اید تا بتوانید روی سایر مؤلفه های مهم کار کنید .

حالا بیایید به لیست بهترین دانشکده های حقوق در آمریکا سری بزنیم .

 1. دانشگاه ییل

رتبه اول در گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده در سال 2023 بهترین دانشکده های حقوق دانشگاه ییل است . این دانشگاه به دلیل کیفیت تدریس خود در این زمینه شهرت بی نظیری دارد . این موسسه عضو Ivy League واقع در کانکتیکات ، دانش‌آموزان را برای موفقیت با اساتید برجسته ، کلاس‌های کوچک ، کارگاه‌ها و فرصت‌هایی آماده می ‌کند تا مشتریان واقعی را در سال اول خود نشان دهند .

هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی و داخلی : 66128 دلار در سال

 1. دانشگاه استنفورد

دانشگاه استنفورد به عنوان یک موسسه تحقیقاتی پیشرو در جهان ، در رتبه دوم موضوعی در زمینه قانون و حقوق قرار دارد (USNWR 2023) . این دانشگاه مستقر در کالیفرنیا هر سال بیش از 4000 درخواست دریافت می کند و فقط 180 دانشجو می پذیرد که نشان دهنده رقابت زیاد برای کسب جایگاه در این موسسه است .

هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی و داخلی : 64350 دلار در سال

 1. دانشگاه هاروارد

بهترین دانشکده های حقوق در آمریکا – با توجه به اینکه میشل اوباما از فارغ التحصیلان دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد است ، دیدن این موسسه در بین سه دانشگاه برتر جای تعجب ندارد . دانشجویان دانشکده حقوق هاروارد که به اندازه کلاس های کوچک و بزرگترین پیشنهاد کلینیک های قانونی افتخار می کنند ، تشویق می شوند که نظریه کلاس درس را در محیط های حقوقی حرفه ای به کار گیرند . در واقع ، دانش‌آموزان باید حداقل 40 ساعت کار داوطلبانه یا حرفه ‌ای قبل از فارغ ‌التحصیلی انجام دهند ، که به آنها تجربه واقعی از وکالت می ‌دهد .

شهریه برای دانشجویان بین المللی و داخلی : 67081 دلار در سال

 1. دانشگاه کلمبیا

دانشکده حقوق دانشگاه کلمبیا دارای ارتباطات صنعتی قوی با کارفرمایان برتر در سراسر جهان است . از جمله 500 شرکت ثروتمند ، سازمان های غیردولتی ، شرکت های حقوقی و غیره. این ، در میان بسیاری از دلایل دیگر ، چیزی است که دانشگاه کلمبیا را در جایگاه چهارم قرار می دهد (USNWR 2023) . فارغ التحصیلان برجسته شامل قضات دادگاه عالی ایالات متحده ، مدیران عامل ، روسای شرکت های حقوقی و کارآفرینان هستند . چیزی که کلمبیا را به ویژه جذاب می کند ، موقعیت آن در منهتن ، شهر نیویورک است .

هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی و داخلی : 72465 دلار در سال

 1. دانشگاه شیکاگو

بهترین دانشکده های حقوق در آمریکا – دانشکده حقوق در دانشگاه شیکاگو رویکردی یکپارچه را با اساتیدی که نه تنها از دانشمندان برجسته حقوق هستند ، بلکه در سایر رشته ها مانند فلسفه ، اقتصاد ، تاریخ و علوم سیاسی اتخاذ می کند . این مؤسسه یک محیط یادگیری را پرورش می دهد که دانش آموزان را برای تبدیل شدن به رهبران در دادگاه ، در دولت و در عمل خصوصی با تدریسی که مهارت های حل مسئله و تحلیلی را توسعه می دهد ، تربیت می کند .

هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی و داخلی : 66651 دلار در سال

تحصیل در رشته حقوق در آمریکا

نکته ای که باید در نظر داشت این است که این دانشکده های حقوق نه تنها در ایالات متحده برتر هستند ، بلکه رهبران جهانی در آموزش حقوق هستند . با توجه به تعداد محدود فضاهای موجود و تعداد زیادی از اپلیکیشن هایی که این موسسات دریافت می کنند ، شما باید به نوعی متمایز شوید . این بدان معناست که شما باید نمرات خوبی در آزمون پذیرش خود کسب کنید و سایر اطلاعات پشتیبانی شما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند .

خوشبختانه ، تعداد زیادی از دانشکده های حقوق در آمریکا وجود دارد که حتی ممکن است برای شما مناسب تر باشد . برخی از دیگر بهترین دانشکده های حقوق در آمریکا عبارتند از :

 • دانشگاه آلاباما با رتبه 25
 • دانشگاه جورج میسون با رتبه 30
 • دانشگاه دیکنسون ایالت پن با رتبه 58
 • دانشگاه تمپل با رتبه 63
 • دانشگاه میسوری با رتبه 67
 • دانشگاه Northeastern با رتبه 73

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]