بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکا

بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکادریابید که کدام دانشگاه‌ها برای مهندسی در ایالات متحده آمریکا بهترین هستند و چرا آنها در رتبه ‌بندی این رشته محبوب هستند .  ما در مقاله بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکا به این موضوعات خواهیم پرداخت ، پس با ما همراه باشید .

اگر می خواهید وارد رشته مهندسی شوید ، داشتن مدرک از یک دانشگاه معتبر بسیار سودمند خواهد بود و اغلب برای یک شغل امیدوارکننده اجباری است . مدرک مهندسی همچنین دانش و مهارت های ضروری مورد نیاز برای ورود به هر نوع نقش مهندسی را اعم از مهندسی عمران ، مکانیک یا بیوپزشکی در اختیار شما قرار می دهد . ایالات متحده آمریکا یک کشور محبوب ویژه برای دانشجویان بین المللی است زیرا این کشور میزبان برخی از معتبرترین دانشگاه های جهان است .

مهندسی محبوب ترین رشته تحصیلی در بین دانشجویان بین المللی در ایالات متحده با 20.5 درصد از کل ثبت نام ها است .  اما ، دانشجویان بین المللی مهندسی برای تحصیل خود کدام موسسات را انتخاب می کنند ؟ در اینجا ما بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکا را بررسی می کنیم .

برای گردآوری این فهرست ، ما در درجه اول از رتبه ‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS در سال 2021 استفاده می ‌کنیم تا بهترین دانشکده‌های مهندسی در ایالات متحده را پیدا کنیم .

بنابراین قبل از شروع ، آیا می دانید از مدرک مهندسی در خارج از کشور چه انتظاری دارید ؟ اگر مطمئن نیستید ، با ما تماس بگیرید .

موسسه فناوری ماساچوست ( MIT )

حدود 45 درصد از تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی MIT در دوره های مهندسی ثبت نام می کنند که نشان دهنده محبوبیت این رشته در این موسسه است . بیش از 20 مرکز تحقیقاتی در محوطه دانشگاه وجود دارد که با مشکلات مختلفی از جمله درمان سرطان و پایداری سروکار دارند .

MIT همچنین در رتبه‌ بندی ‌هایی مانند the U.S. News & World Report برای بهترین دانشکده‌های مهندسی در سال 2022 در صدر قرار دارد . MIT به ‌ویژه برای کیفیت و خروجی تحقیقات و اختراعات دانش ‌آموزی ‌اش شناخته شده است ، علاوه بر این که میزبان 95 برنده جایزه نوبل است .

علاوه بر شهرت عالی ، MIT همچنین در کمبریج ، ماساچوست ، در کنار رودخانه چارلز واقع شده است که دانش آموزان می توانند برای کاوش در شهر همسایه بوستون از آن عبور کنند .

بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکا – دانشگاه استنفورد

دانشگاه استنفورد با رتبه دوم مهندسی ، به دلیل برتری خود در این زمینه شناخته شده است . دانشکده مهندسی که به رویکردی چند رشته ای افتخار می کند ، ده ها آزمایشگاه ، مؤسسه و مرکز تحقیقات و نوآوری دارد که دانشجویان می توانند از آنها استفاده کنند . دانشکده مهندسی خانه بیش از 240 هیئت علمی و تقریباً 4000 دانشجو در تمام سطوح تحصیلی است . بخش های مهندسی این دانشگاه عبارتند از :

 • هوانوردی و فضانوردی
 • مهندسی زیستی
 • علوم کامپیوتر
 • مهندسی عمران و محیط زیست
 • مهندسی برق
 • مهندسی مکانیک
 • علم مدیریت و مهندسی
 • علم و مهندسی مواد

اعضای هیئت علمی همچنین دوره های ترکیبی ایجاد کرده اند که یادگیری تعاملی و سخنرانی های سنتی را ترکیب می کند . اکثر دپارتمان‌های مهندسی همچنین به دانشجویان کارشناسی یک برنامه تجربی تحقیقاتی برای دانشجویان کارشناسی با کمک مالی برای حمایت از پروژه‌های تحقیقاتی تابستانی ارائه می‌دهند .

دانشگاه استنفورد که در کالیفرنیا در منطقه خلیج سانفرانسیسکو مستقر است ، سابقه ای طولانی دارد که به سال 1885 باز می گردد . اختراعاتی که از این دانشگاه متولد شده اند شامل ماوس کامپیوتر و توسعه موسیقی دیجیتال و بسیاری دیگر می شود . این پردیس در وسعت 8180 هکتار وسعت دارد و بیش از 11000 دانشجو را در خود جای داده است که آن را به یکی از بزرگترین ها در ایالات متحده تبدیل می کند .

دانشگاه کالیفرنیا برکلی

بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکادانشگاه کالیفرنیا برکلی که به طور مداوم در بین موسسات برتر مهندسی در ایالات متحده رتبه بندی می شود ، خانه آزمایشگاه های تحقیقاتی مهندسی پیشرفته از جمله یکی از بزرگترین شبیه سازهای زلزله در جهان است . این فضاها دانشجویان را قادر می سازد تا روش های موجود در حوزه مهندسی را ابداع ، ایجاد و به چالش بکشند . این تلاش برای تعالی در نیروی کار نیز تأیید می شود زیرا میانگین حقوق فارغ التحصیلان مهندسی از دانشگاه برکلی 110000 دلار است .

این دانشگاه به راحتی تنها یک ساعت رانندگی از سیلیکون ولی ، مرکز جهانی نوآوری های تکنولوژیکی ، فاصله دارد . این به دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا برکلی امکان می‌دهد به رهبران صنعت ، استارت ‌آپ‌ها و شرکت‌های بزرگ مانند گوگل و فیسبوک با پیوندهایی به دانشگاه دسترسی داشته باشند . به همین ترتیب ، دانشگاه به طور ایده آل تنها 20 دقیقه از شهر شلوغ سانفرانسیسکو ، علاوه بر جنگل ها و حیات وحش اطراف ، واقع شده است . UC Berkeley یک محیط متنوع برای دانشجویان ارائه می دهد .

بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکا – دانشگاه هاروارد

هاروارد یک موسسه مشهور و پیشرو در جهان ، یک دانشگاه برتر در رشته های مختلف است . گفته می شود که دانشجویان بین المللی 23 درصد از بدنه دانشجویان هاروارد را تشکیل می دهند که حداقل 50 کشور را نمایندگی می کنند . برنامه درسی در دانشکده مهندسی بر روی علوم کاربردی و تجزیه و تحلیل ریاضی تمرکز دارد و این مهارت های اساسی را برای مسائل دنیای واقعی به کار می گیرد . زمینه های اولیه تحصیل در دانشگاه هاروارد شامل مهندسی زیستی ، مهندسی برق ، علوم و مهندسی محیط زیست و مهندسی مکانیک است .

دانشکده مهندسی و علوم کاربردی هاروارد جان A. Paulson در دانشکده هنر و علوم قرار دارد . این مدرسه دارای 1072 دانشجوی کارشناسی و 679 دانشجوی کارشناسی ارشد است (هاروارد 2020) . مهندسی در هاروارد سابقه ای طولانی دارد که به مدرسه علمی لارنس که در سال 1847 تأسیس شد ، برمی گردد . دانشگاه هاروارد واقع در کمبریج ، ماساچوست ، تنها 15 دقیقه با قطار از مرکز شهر بوستون فاصله دارد .

موسسه فناوری جورجیا

بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکا – مؤسسه فناوری جورجیا با رتبه پنجم برترین دانشکده های مهندسی در آمریکا ، میزبان هشت مدرسه مهندسی برنده جوایز است که گزینه یک برنامه پنج ساله را ارائه می دهد که دانش آموزان را قادر می سازد مدرک کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را کسب کنند . دانشکده مهندسی با سازمان های دولتی مانند وزارت نیرو و وزارت دفاع قراردادهای تحقیقاتی دارد . این دانشگاه همچنین دارای 11 مرکز تحقیقاتی بین رشته ‌ای است که مهندسان و دانشمندان را برای پروژه‌های مشترک برای مقابله با مبرم‌ ترین مسائل جهان گرد هم می‌ آورند . این موسسات عبارتند از:

 • مهندسی زیستی و علوم زیستی
 • الکترونیک و نانوتکنولوژی
 • مهندسی داده و علم
 • محصولات زیستی تجدیدپذیر
 • مردم و تکنولوژی
 • رباتیک
 • سیستم های پایدار
 • مواد
 • امنیت اطلاعات و حریم خصوصی
 • تولید
 • انرژی

بهترین دانشکده های مهندسی در آمریکا – بیش از نیمی از دانشجویان جورجیا تک رشته مهندسی با فارغ التحصیلان بین المللی قابل توجهی از جمله نگش کوکونور هستند که پیش از اینکه استعداد خود را به فیلم های بالیوود تبدیل کند ، در مهندسی محیط زیست کارشناسی ارشد کسب کرده است .

موسسه فناوری جورجیا یک کالج دولتی مستقر در آتلانتا ، جورجیا ، شهری پرهیاهو از فرهنگ ، تجارت و سرگرمی است . این دانشگاه همچنین دارای پردیس های بین المللی در فرانسه و چین است که دانشجویان می توانند برای یک سال یا ترم تحصیل در خارج از کشور را انتخاب کنند .

این موسسات پیشرو خانه برخی از دانشکده های مهندسی با رتبه برتر در ایالات متحده هستند ، به این معنی که الزامات ورود معمولاً بالا هستند . با این حال ، البته بسیاری از مؤسسات محترم دیگر در ایالت ها با امکانات و فرصت های متفاوت وجود دارند .

برای الهام گرفتن بیشتر و دوره های مهندسی ، دانشگاه های زیر را بررسی کنید :

اکنون که می دانید کدام دانشگاه ها برای مهندسی در ایالات متحده برتر هستند ، ممکن است آماده شروع درخواست باشید ؟  بنابراین می توانید روی کمک ما حساب ویژه ای باز کنید .

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]