بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکا

بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکاانتخاب مؤسسه مناسب برای مدرک تحصیلی ، بخش مهمی از تحصیل در خارج از کشور است . اگر شما یک متخصص پزشکی مشتاق هستید وقصد تحصیل در آمریا را  دارید ، ما اینجا هستیم تا به تهیه فهرستی از بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکا کمک کنیم .

بسیاری از دانشجویان بین المللی آرزوی تحصیل در رشته پزشکی در آمریکا را دارند . پزشک شدن نیاز به مهارت ، فداکاری و اراده دارد . چیزی که به شما کمک می کند انتخاب یک دانشکده پزشکی دانشگاه خوب برای ادامه تحصیل است . ایالات متحده آمریکا به دلیل دانشکده های پزشکی خود ، که شامل برخی از بهترین های روی کره زمین است ، شهرت جهانی دارد . با یک سیستم آموزش عالی با کیفیت و مدارک معتبر جهانی ، دانشجویان به سمت تحصیل در آنجا کشیده می شوند . ما بهترین و رتبه بندی ترین دانشگاه ها برای تحصیل پزشکی در ایالات متحده را نمودار می کنیم .

برای این مقاله ، ما از اخبار و گزارش جهانی بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکا : تحقیقات  2022، رتبه ‌بندی دانشگاه‌های جهانی تایمز در سال 2021 و رتبه‌ بندی دانشگاه‌های جهانی QS در سال 2021 استفاده کرده‌ایم .

بیایید شروع کنیم .

1-دانشگاه هاروارد

یکی از اعضای موسس لیگ آیوی و قدیمی ترین دانشگاه در ایالات متحده ، دانشگاه هاروارد دارای تاریخچه ای است . این دانشگاه دارای بیش از 160 برنده جایزه نوبل و بیش از 130 برنده جایزه پولیتزر است . این دانشگاه همچنین به دلیل شرایط ورود بسیار بالا و معیارهای سختگیرانه انتخاب شناخته شده است .

دانشکده پزشکی هاروارد در سال 1782 تأسیس شد و دارای 11998 هیئت علمی با 234 دانشجوی پزشکی است که در سال 2020 پذیرفته شده ان د. این دانشکده پزشکی شماره یک برای تحقیقات توسط US News & World Report در سال 2022 و رتبه دوم در ایالات متحده آمریکا توسط رتبه بندی دانشگاه های جهانی آموزش عالی تایمز در سال  2021 است .

  1. دانشگاه استنفورد – بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکا

دانشگاه استنفورد واقع در ساحل غربی ایالات متحده در منطقه خلیج سانفرانسیسکو ، میزبان 6366 دانشجوی کارشناسی و بیش از 8700 دانشجوی کارشناسی ارشد است . این به خاطر نسبت رشک برانگیز 5:1 دانشجو به استاد و نمایه تحقیقاتی پیشرو شناخته شده است .

دانشکده پزشکی استنفورد به ویژه در زمینه تحقیقات زیست پزشکی دارای رتبه بالایی است . US News & World Report استنفورد را در رتبه چهارم بهترین دانشکده های پزشکی برای تحقیقات قرار داده است ، در حالی که رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 این دانشگاه را در رتبه دوم در ایالات متحده و سوم در جهان برای این موضوع قرار داده است .

  1. دانشگاه جان هاپکینز

بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکا – دانشگاه جانز هاپکینز ادعا می کند که اولین دانشگاه تحقیقاتی در ایالات متحده است و دارای مطبوعات دانشگاهی است که قدیمی ترین دانشگاه فعال در این کشور است . 29 برنده جایزه نوبل از دانشگاه عبور کرده اند که چهار نفر در حال حاضر در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند . این دانشگاه دارای برنامه هایی در رشته های پرستاری ، بهداشت عمومی و مهندسی زیست پزشکی است که همگی در رتبه های برتر کشور قرار دارند .

به عنوان یک دانشگاه تحقیقات فشرده ، جانز هاپکینز در بین برترین دانشکده‌های پزشکی توسط US News & World Report رتبه‌ بندی شده است . این دانشگاه در رتبه ‌بندی دانشگاه‌ های جهانی QS به‌عنوان پنجمین دانشکده پزشکی برتر جهان و در رتبه‌ بندی دانشگاه‌های جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2021 در رتبه ششم قرار گرفته است . پذیرش در برنامه‌های دانشکده پزشکی برای پزشکان مشتاق با 3.9 در هر، آسان نیست . نرخ پذیرش سنت ، اما اجازه ندهید که شما را منصرف کند .

  1. دانشگاه کلمبیا – بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکا

دانشگاه کلمبیا که در شهر نیویورک شهرت جهانی دارد ، بیش از 15000 دانشجوی بین المللی دارد که از 156 کشور جهان ثبت نام کرده اند . کالج پزشکان و جراحان واگلوس دانشکده پزشکی این دانشگاه است و بخشی از دانشکده پزشکی ایروینگ است .

در مجموع 630 دانشجو با موفقیت در برنامه MD در دانشگاه در سال 2020 ثبت نام کردند که توسط 2119 دانشکده تمام وقت تدریس خواهند شد . سه نفر از اعضای هیئت علمی فعلی برنده جایزه نوبل پزشکی شده اند .

این کیفیت با رتبه بندی دانشگاه در رتبه چهارم برای تحقیقات پزشکی توسط US News & World Report منعکس شده است . کلمبیا همچنین بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 در بین 10 دانشگاه برتر ایالات متحده برای پزشکی قرار دارد . اگر دانشگاه کلمبیا را انتخاب کنید ممکن است متوجه شوید که مشهورترین سالن سخنرانی در ایالات متحده چیست ، سالن Havemeyer، که در ده ها فیلم هالیوودی

بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکا : برخی از مؤسسات دیگر در ایالات متحده را که می توانید در آنها پزشکی تحصیل کنید ، بررسی کنید :

  1. دانشگاه پنسیلوانیا

بهترین دانشکده های پزشکی در آمریکا – دانشگاه پنسیلوانیا در پایان لیست ما از برترین دانشگاه های پزشکی در ایالات متحده است . این دانشگاه بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2021 در 20 دانشکده پزشکی برتر جهان و بر اساس گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده در رتبه سوم در ایالات متحده قرار دارد .

دانشکده پزشکی پرلمن به سال 1765 برمی گردد و بر توسعه متخصصان پزشکی و تحقیقات پیشرفته ، از جمله در زمینه زیست پزشکی و مراقبت از بیمار تمرکز دارد . 766 دانشجوی پزشکی در حال حاضر با مدرسه تماس می گیرند و فرصت کار و یادگیری در تعدادی از بیمارستان های وابسته به دانشگاه را دارند . دانشگاه پنسیلوانیا همچنین به دلیل برنامه های دو و میدانی و بسیاری از سنت های پردیس دانشگاهی خود شهرت زیادی دارد، که آن را در بین دانشجویان بین المللی محبوب کرده است .

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]