بهترین دانشکده های کسب و کار در آمریکا

بهترین دانشکده های کسب و کار در آمریکامدرک کسب و کار یا مدرک MBA نیاز به یک مدرسه بازرگانی خوب دارد . ما بهترین ها را از ایالات متحده برای شما داریم . پس با ما در مقاله بهترین دانشکده های کسب و کار در آمریکا همراه باشید .

شاید شما یک کارآفرین مشتاق باشید یا طرح هایی برای رهبری یک شرکت به عنوان مدیر عامل داشته باشید.  هر آرزویی که در کسب و کار دارید ، باید یک پایه محکم داشته باشید . این به معنای یک مدرک معتبر جهانی از یک دانشگاه معتبر است که درها را به روی شما باز خواهد کرد . ایالات متحده آمریکا یکی از مقاصد انتخابی برای دانشجویان بین المللی است که قصد تحصیل در رشته های تجاری ، از جمله مدرک MBA را دارند . ما توجه خود را به بررسی این موضوع معطوف کرده‌ایم که کدام دانشگاه‌ها در ایالات متحده دارای رتبه برتر در این موضوع هستند .

برای لیست ما بهترین دانشکده های کسب و کار در آمریکا ، از سه لیست رتبه بندی کلیدی استفاده کرده ایم . اینها رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 ، رتبه بندی آموزش عالی تایمز در سال 2021 و U.S. News & World Report هستند .

  1. دانشگاه هاروارد

دانشگاه هاروارد ، دانشگاهی که اغلب در صدر فهرست های رتبه بندی بسیاری قرار دارد ، به عنوان یکی از برترین موسسات تجاری در ایالات متحده نیز در نظر گرفته می شود . رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 این دانشگاه را در رتبه اول در ایالات متحده و جهان در این زمینه قرار داده است . علاوه بر این ، US News & World Report، مدرسه بازرگانی هاروارد را در رتبه پنجم در ایالات متحده قرار داده است .

مدرسه بازرگانی هاروارد هم به دلیل جذابیت جهانی و هم به دلیل چشم انداز بین المللی شناخته شده است . در سال تحصیلی 2020-2021، 45 درصد از دانش آموزانی که در برنامه های دکترا در این مدرسه تحصیل می کردند ، دانشجویان بین المللی بودند . در برنامه MBA هاروارد ، دانشجویان بین المللی از 71 کشور ، 37 درصد از کل ثبت نام شده ها را تشکیل می دهند .

مدرسه بازرگانی دانشگاه دارای یک شبکه گسترده فارغ التحصیلان با بیش از 85000 فارغ التحصیل است که شبکه ای از تخصص و فرصت را برای دانشجویان فراهم می کند . حتی ممکن است برخی از نام‌ ها را در میان فارغ ‌التحصیلان این مدرسه بشناسید ، از جمله جورج دبلیو بوش ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده ، مایکل بلومبرگ کارآفرین و شریل سندبرگ ، مدیر عامل فیس‌بوک .

  1. دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) – بهترین دانشکده های کسب و کار در آمریکا

مدرسه بازرگانی هاس در دانشگاه کالیفرنیا برکلی ، از موقعیت رشک ‌برانگیز رتبه هفتم کسب ‌وکار در ایالات متحده توسط US News & World Report و رتبه دوم برای برنامه پاره وقت MBA برخوردار است . این احساس توسط رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 به اشتراک گذاشته شده است که مدرسه کسب و کار را در بین 20 دانشگاه برتر جهان قرار داده است .

این مدرسه برنامه های متعددی از جمله در رشته هایی مانند حسابداری ارائه می دهد . اقتصاد ؛ اخلاق ؛ دارایی ، مالی ، سرمایه گذاری ؛ رهبری ؛ مدیریت زنجیره تامین و تجارت بین المللی . برنامه کارآفرینی UCB در بین پنج رتبه برتر در ایالات متحده رتبه بندی شده است . مدرسه بازرگانی هاس همچنین بخشی از شبکه جهانی مدیریت پیشرفته است که یکی از تنها دو مدرسه در کشور است که این تمایز را دارد .

  1. دانشگاه ییل

بهترین دانشکده های کسب و کار در آمریکا – مدرسه مدیریت ییل در سال 1971 در این موسسه لیگ آیوی تأسیس شد . برنامه‌های تجاری ارائه شده توسط رتبه ‌بندی دانشگاه‌های جهانی تایمز در سال 2021 در بین 10 برنامه برتر جهانی و ششمین رتبه در ایالات متحده رتبه‌ بندی شده‌اند . گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده به طور مشابه ییل را در بین 10 کشور برتر قرار می‌ دهد .

دانش آموزان در مدرسه می توانند برنامه هایی را در زمینه ها و تخصص های مختلف دنبال کنند . اینها شامل منابع انسانی ، مالی ، مشاوره و حتی مدیریت پورتفولیو است . یکی از جنبه های منحصر به فرد برنامه MBA دانشگاه ، استفاده از مواد مختلف و متغیر برای تجزیه و تحلیل ، به جای مطالعات موردی سنتی است .

این مدرسه از مشارکت و تبادل با سایر موسسات در سراسر جهان ، از جمله مدرسه اقتصاد لندن در بریتانیا برخوردار است . این ردپای جهانی همچنین در این واقعیت منعکس می شود که بیش از 40 درصد از کسانی که در برنامه های MBA ثبت نام کرده اند ، دانشجویان بین المللی هستند .

  1. دانشگاه شیکاگو – بهترین دانشکده های کسب و کار در آمریکا

دانشگاه شیکاگو که اغلب تحت الشعاع مؤسسات لیگ آیوی قرار می گیرد و شاید آنقدرها هم شناخته شده نیست ، دانشگاه شیکاگو بیش از حد خود را دارد . طبق گزارش US News & World Report، Booth School of Business یکی از سه مدرسه برتر کسب و کار در ایالات متحده است و طبق رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز در سال 2021 در بین 10 دانشگاه برتر جهان قرار دارد .

با توجه به اینکه دانشکده بازرگانی Booth دارای رتبه اول MBA پاره وقت ، رتبه دوم برای امور مالی ، و رتبه اول لیست ها در ایالات متحده برای برنامه MBA اجرایی خود، Booth School of Business نیست . این مدرسه همچنین به دلیل مراکز تحقیقاتی و یادگیری فعال خود در رشته های تخصصی مانند اقتصاد جمعیت و بازاریابی شناخته شده است .

برخی از دانشگاه های دیگر در ایالات متحده آمریکا که مدارک کسب و کار ارائه می دهند را کاوش کنید :

  • دانشگاه Pace
  • دانشگاه ایالتی اورگان
  • دانشگاه تامپا
  • دانشگاه ایالتی پیتسبورگ
  • دانشگاه آریزونا
  1. دانشگاه نیویورک (NYU)

بهترین دانشکده های کسب و کار در آمریکا  – مدرسه کسب و کار لئونارد ان . استرن در شهر جهانی نیویورک واقع شده است و از شهرتی برخوردار است که در خور مدرسه ای واقع در نزدیکی بورس نیویورک در وال استریت است . به دانش آموزان برنامه هایی در رشته های کلیدی مانند بازاریابی ، تجارت الکترونیک ، حسابداری و مدیریت فناوری ارائه می شود .

این مدرسه به‌عنوان ده مقصد برتر برای دانشجویان بازرگانی توسط US News & World Report و 30 دانشگاه برتر برای این موضوع توسط رتبه‌ بندی دانشگاه‌های جهانی تایمز در سال 2021 رتبه ‌بندی شده است . فارغ التحصیلان این دانشگاه سه ماه پس از پایان تحصیلات خود پیشنهادهای شغلی دریافت می کنند . 37 کشور در میان بدنه دانشجویی حضور دارند و اگر به برنامه MBA اجرایی توجه داشته باشید ، احتمالاً به حداقل 10 سال تجربه کاری برای پذیرش نیاز دارید .

منبع : www.hotcoursesabroad.com

جستجوی کاربران برای این مطلب

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 3 Average: 3.7]