دانشگاه ایالتی پن آمریکا ( دانشکده حقوق دیکنسون )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه ایالتی پن آمریکا ( دانشکده حقوق دیکنسون )دانشگاه ایالتی پن یک دانشگاه تحقیقاتی سطح یک است که در بین 100 دانشگاه برتر جهان (QS 2022) رتبه بندی شده است و از شهرت خوبی برای برتری برخوردار است. حقوق دیکنسون Penn State یکی از معتبرترین و باسابقه ترین دانشکده های حقوق در ایالات متحده است و برای بیش از 185 سال وکلا، قضات، رهبران شرکت ها و دولت ها و متخصصان حقوقی برجسته را آموزش داده است.

در طول تاریخ غنی 40 ساله خود، برنامه کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در حقوق دیکنسون از دانشجویانی از سراسر جهان استقبال می کند که از طریق دسترسی مستقیم به دادخواهان و دانشمندان حقوقی در سطح جهانی، به دانشجویانی از سراسر جهان آمده اند تا مشاغل حقوقی خود را ارتقا دهند. فرصت هایی برای یادگیری عملی، و فرصت های متنوع برای تمرکز علمی و بورس تحصیلی.

پردیس حقوقی Dickinson در Carlisle، PA، واقع شده است، که یک شهر کوچک با حدود 20000 نفر است که به طور مداوم به عنوان یکی از قابل زندگی ترین مکان ها در کشور رتبه بندی می شود. کارلایل دارای تنوع زیادی از ساکنان و مؤسسات، با امکانات رفاهی و جاذبه‌های فراوان همراه با هزینه‌های بسیار کم زندگی است. این یک گزینه مقرون به صرفه برای دانشجویان حقوق از همه پیشینه ها است و علاوه بر تحصیل در دانشکده بسیار ممتاز دانشگاه ایالتی پن، مزایای زیادی را ارائه می دهد.

پردیس در منطقه ای از زیبایی طبیعی و فرهنگ متنوع قرار دارد. Carlisle خود دارای جذابیت تاریخی فوق العاده است، با مجموعه ای گسترده از بازارها، گالری ها و مغازه ها و همچنین انواع رستوران ها و مکان های استراحت. قانون دیکنسون نزدیک به هریسبورگ، پایتخت مشترک المنافع پنسیلوانیا، و دفاتر قضایی، قانونگذاری و اجرایی آن است. مراکز جمعیتی بزرگتر مانند واشنگتن دی سی، فیلادلفیا، بالتیمور و شهر نیویورک همگی به راحتی از طریق جاده یا راه آهن قابل دسترسی هستند و به دانشجویان امکان دسترسی به بازارهای شغلی حرفه ای قابل توجهی را می دهند.

ساختار برنامه

ساختار برنامهقانون دیکینسون در دانشگاه ایالتی پن ، مدرک کارشناسی ارشد LL.M. برنامه مدرکی که در سطح جهانی شناخته شده است و می تواند با درجه ای از انعطاف پذیری مطالعه شود – به دانش آموزان اجازه می دهد تا یادگیری خود را با علایق خود تنظیم کنند. تحصیل در کنار دانشجویان J.D.، LL.M. دانش‌آموزان در دوره‌های متنوعی ثبت‌نام می‌کنند که امکان تمرکز در انواع خاصی از حقوق یا موضوعات مرتبط با قانون را فراهم می‌کند.

LL.M. این برنامه برای حمایت از دانش آموزان با توسعه درک سطح بالا از سیستم حقوقی ایالات متحده طراحی شده است. دانشجویان باید حداقل 24 واحد را کسب کنند و دوره های زیر را بگذرانند:

 • M. تحقیقات حقوقی (1 Cr.)
 • M. نگارش حقوقی (2 کر.)
 • مقدمه به سیستم حقوقی ایالات متحده (2 Cr.)

علاوه بر این واحدهای اصلی، دانش آموزان باید یک ماژول انتخابی را از لیست زیر انتخاب کنند:

 • آیین دادرسی مدنی (4 Cr.)
 • قانون اساسی I (3 Cr.)
 • قراردادها (4 کرون)
 • حقوق جزا (3 Cr.)
 • دارایی (4 کرون)
 • تخلفات (4 Cr.)
 • آیین دادرسی کیفری (3 Cr.)

دانشگاه ایالتی پن  ، LL.M. دانش‌آموزان دارای طیف گسترده‌ای از دوره‌های ارائه شده در برنامه درسی چشمگیر مدرسه هستند و باید در یک برنامه مطالعاتی متمرکز در یکی از زمینه‌های تخصصی زیر ثبت‌نام کنند:

 • داوری، میانجیگری و مذاکره
 • قانون کسب و کار
 • قانون اساسی و اداری
 • قانون و آیین دادرسی کیفری
 • قانون سایبری، حریم خصوصی داده ها و امنیت اطلاعات
 • قانون پیر
 • قانون و سیاست دولت
 • قانون و سیاست سلامت
 • مالکیت فکری و نوآوری
 • وکالت دادگاه بین المللی
 • سازماندهی برای عدالت اجتماعی
 • قانون منافع عمومی
 • قانون امنیت
 • قانون مالیات
 • وکالت و دعاوی قضایی

LL.M. برنامه در دانشگاه ایالتی پن در یک سال تحصیلی (یا دو ترم) تکمیل می شود. دانشجویان می توانند برای یک ترم سوم با هدف تکمیل یک برنامه یادگیری تجربی یا آماده شدن برای امتحان وکالت در ایالات متحده بمانند. برنامه درسی حقوق دیکینسون تمام دروس لازم برای شرکت در آزمون وکالت نیویورک را فراهم می کند.

برای اطلاعات کامل، دانشجویان آینده نگر می توانند LL.M کامل را مشاهده کنند.

دانشکده حقوق

دانشگاه ایالتی پندانش‌آموزان در دانشگاه ایالتی پن ، آموزش در سطح جهانی را دریافت می‌کنند، که توسط هیئت علمی تمام وقت اختصاص داده شده مدارس که شامل گروهی از دانشگاهیان بسیار واجد شرایط با طیف گسترده‌ای از تجربه تدریس بین‌المللی است، ارائه می‌شود. این دانشکده توسط یک دانشکده جانبی متشکل از متخصصان حقوقی، وکلا و قضات پشتیبانی می شود.

بسیاری از اعضای هیئت علمی در Dickinson متخصصان حقوقی فعالی هستند که به پیشرفت در رشته خود در سطح ملی و خارج از کشور کمک می کنند. اندازه کلاس ها کوچک است، و به دانشجویان زمان بیشتری را نسبت به آنچه که معمولاً انتظار می رود، با دانشکده می دهد، همراه با یک تجربه یادگیری شخصی تر. اعضای هیئت علمی مشتاق موفقیت دانشجویان خود، چه از نظر علمی و چه از نظر شخصی، هستند و همیشه از ارائه پشتیبانی خوشحال هستند. دانش‌آموزان برای جذب انواع مهارت‌های قابل انتقال و بینش‌های حرفه‌ای از سوی دانشمندان، معلمان و سیاست‌گذاران دانشگاه، مطابق با نقش دانشگاه ایالتی پن به‌عنوان یک موسسه تحقیقاتی در سطح جهانی، در موقعیت مناسبی قرار دارند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه ایالتی پن آمریکا چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 56590 دلار

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • زندگی بیرون از محوطه دانشگاه : 4464 دلار

بورسیه و فاند

قانون دیکینسون تعهد مالی تحصیل برای یک مدرک حرفه ای پیشرفته را به رسمیت می شناسد، به ویژه برای کسانی که تصمیم می گیرند به یک شهر یا کشور جدید نقل مکان کنند تا شغل خود را ارتقا دهند و شخصی خود را توسعه دهند. قانون Dickinson به حمایت از جامعه دانشجویی خود اختصاص داده شده است، و تضمین می کند که زبان آموزان با هر زمینه مالی منابعی برای تمرکز بر مطالعات حقوقی خود با امنیت و اطمینان دارند.

قانون دیکینسون برنامه ای از بورسیه های تحصیلی مبتنی بر شایستگی را اجرا می کند که همه ثبت نام شده در LL.M. دانش آموزان به طور خودکار در نظر گرفته می شوند. همچنین فهرستی از بورسیه های خارجی تایید شده را که دانشجویان ممکن است برای کمک به پوشش هزینه های تحصیل خود دنبال کنند، نگهداری می کند. دریافت بورس تحصیلی، کمک هزینه یا سایر کمک های مالی ممکن است بسته به جایزه ای که برای آن درخواست می شود مشمول معیارهای واجد شرایط بودن باشد، بنابراین متقاضیان تشویق می شوند قبل از درخواست به دقت بررسی کنند.

برای دریافت جدیدترین اطلاعات در مورد شهریه و هزینه ها، متقاضیان بالقوه می توانند به وب سایت دانشگاه ایالتی پن مراجعه کنند.

واجد شرایط بودن

الزامات ورود

برای در نظر گرفتن پذیرش، متقاضیان باید یا مدرک J.D را از یک دانشکده حقوق ایالات متحده مورد تایید ABA یا معادل J.D از یک دانشکده حقوق بین‌الملل کسب کرده باشند. متقاضیان باید مجوز فعالیت وکالت یا تجربه قابل توجهی در فعالیت های حقوقی داشته باشند.

دوره ها به زبان انگلیسی ارائه می شوند و متقاضیان باید قبل از شروع دوره حداقل سطح مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند. سیستم های ارزیابی پذیرفته شده زیادی وجود دارد و متقاضیان باید مدرک تافل 88 یا بالاتر، نمره آیلتس 6.5 یا بالاتر یا معادل آن را ارائه دهند.

انگلیسی زبانان بومی و دانشجویانی که قبلاً مدرکی را که به زبان انگلیسی تدریس می شد به پایان رسانده اند، نیازی به ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه ندارند.

دانشگاه ایالتی پن ( دانشکده حقوق دیکنسون )، رویکردی کل نگر برای پذیرش دارد و بسیاری از دستاوردهای جایگزین را علاوه بر نمرات امتحانی و درجه بندی تحصیلی، به رسمیت می شناسد. راه های مختلفی برای پذیرش وجود دارد. مدرسه هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب، تجربیات کاری و زندگی مرتبط، مهارت های کار تیمی و رهبری و خدمات اجتماعی، و همچنین موفقیت های شخصی و حرفه ای را تایید می کند.

درخواست ها از طریق LSAC پذیرفته می شوند و دانشگاه نیازی به هزینه درخواست ندارد. LL.M. کمیته پذیرش درخواست ها را به طور مداوم می پذیرد و معمولاً ظرف 2 تا 3 روز کاری به درخواست ها پاسخ می دهد. متقاضیان احتمالی می توانند برای کسب اطلاعات کامل در مورد پروتکل پذیرش به وب سایت مدارس مراجعه کنند و می توانند با تیم پذیرش که در تمام طول سال در دسترس هستند تماس بگیرند.

امکانات

دانشگاه ایالتی پنپردیس حقوقی Dickinson در دانشگاه ایالتی پن یک محیط آموزشی مستقل است که دارای معماری تاریخی و معاصر و محوطه های فوق العاده زیبا است. این دانشگاه دارای همه چیزهایی است که دانش آموزان برای موفقیت تحصیلی در فاصله کمی پیاده روی نیاز دارند، با امکانات دانشگاهی کاملاً مجهز، خیابان های درختکاری شده و فضای سبز فراوان.

پردیس اخیراً بازسازی شده است تا پایدارتر شود و اکنون به عنوان دوستدار محیط زیست تأیید شده است و یکی از بزرگترین بام های سبز در پنسیلوانیا را دارد. کتابخانه حقوقی H. Laddie Montague Jr. در حقوق دیکنسون یک مرکز پیشرفته است که صدها هزار کتاب، مجله، و منابع دیجیتالی مرتبط با حقوق را در خود جای داده است و همچنین مجموعه ای از فناوری ها و خدمات دانشجویی را پشتیبانی می کند. مواردی چون برنامه درسی مدرسه و پیشرفت تحصیلی حقوقی.

این مدرسه همچنین دارای کلاس‌های درس مدرن با فناوری‌های آموزشی پیشرفته در سراسر، اینترنت بی‌سیم پرسرعت، اتاق‌های سمینار، اتاق استماع قانون‌گذاری و دادگاه محتمل با رصدخانه 200 نفری است. سالن لوئیس کاتز یک مرکز پیشرفته با فضاهای آموزشی بزرگ است که با فناوری صوتی و تصویری نوآورانه مبله شده است که به دانش آموزان و معلمان اجازه می دهد تا به طور زنده با همکاران و متخصصان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.

پشتیبانی دانشجویی

قانون دیکنسون دانشگاه ایالتی پن مفتخر است که بهترین خدمات دانشجویی ممکن را ارائه می‌کند و تضمین می‌کند که دانش‌آموزان همه منابع و امکانات را برای تحقق پتانسیل علمی و شخصی خود در دسترس دارند. این مدرسه به دسترسی منصفانه به آموزش اعتقاد دارد و تلاش قاطعانه ای برای اطمینان از اینکه برنامه های آن برای دانش آموزان از همه اقشار جامعه فراگیر باشد، انجام داده است. دفتر خدمات دانشجویی یک سرویس رابط به طور خاص برای دانشجویان حقوق دیکنسون است و طیف وسیعی از خدمات تخصصی از جمله برنامه های علمی، سلامتی و مشاوره را برای جامعه خود ارائه می دهد.

تیم پشتیبانی مالی Penn State آماده است تا در مورد مسائل مربوط به هزینه ها و بودجه کمک کند و همچنین می تواند با راهنمایی های مالی شخصی، مانند بودجه بندی و قراردادهای اجاره، به دانش آموزان کمک کند.

علاوه بر این، بسیاری از سازمان‌های دانشجویی وجود دارند که در آن افراد همفکر می‌توانند با یکدیگر ملاقات کنند و علایق خود را به اشتراک بگذارند یا موارد جدیدی را کشف کنند، از جمله یک انجمن حقوق بین‌الملل. این یک راه عالی برای دوست یابی و ایجاد شبکه های پشتیبانی در چشم انداز اجتماعی دانشگاه است.

منبع : dickinsonlaw.psu.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]