دانشگاه ایالتی پیتسبورگ آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه ایالتی پیتسبورگ آمریکابا انجام دادن بیاموزید – این دانشگاه ایالتی پیتسبورگ است که به عنوان PSU یا ایالت پیت نیز شناخته می شود. دانشگاه PSU در ابتدا در سال 1903 به عنوان Auxiliary Manual Training Normal School تأسیس شد و اکنون بیش از 200 برنامه دانشگاهی مختلف از موسیقی گرفته تا فناوری مهندسی را ارائه می دهد.

دانشگاه ایالتی پیتسبورگ که در پیتسبورگ، کانزاس، ایالتی در غرب میانه ایالات متحده واقع شده است، در یک جامعه پر جنب و جوش و پذیرا با 20000 نفر واقع شده است که دارای گزینه های مختلف مسکن، حمل و نقل عمومی، نمایشگاه ها و جشنواره های اجتماعی، و همچنین رستوران ها و مشاغل محلی است که پذیرای آن هستند. دانشجویان بین المللی و تنوع فرهنگی پیتسبورگ فعالانه از گوریل های ایالت پیت حمایت می کند (دانشگاه PSU خانه تنها طلسم گوریل در کشور است)، بنابراین دانش آموزان بدون توجه به اینکه در کجای شهر هستند احساس می کنند در خانه خود هستند.

برنامه ها در چهار کالج اصلی دانشگاهی پخش می شوند که عبارتند از: کالج هنر و علوم. کالج بازرگانی کلسه؛ دانشکده آموزش و پرورش؛ و دانشکده فنی. همچنین کالج Honors برای دانش‌آموزان با پیشرفت عالی، و مدرسه تحصیلات تکمیلی و تحصیلات مداوم وجود دارد.

دانشگاه ایالتی پیتسبورگ خانه حدود 6800 دانشجو با بیش از 300 دانشجوی بین المللی از بیش از 42 کشور است. نرخ فارغ التحصیلی دانشجویان بین المللی تقریباً 100 درصد است. این دانشگاه دارای نرخ های شغلی عالی و متوسط حقوق اولیه بالایی است.

دانش آموزان یک آموزش شخصی در دانشگاه PSU دریافت می کنند. متوسط ​​کلاس مقطع کارشناسی 17 دانشجو دارد و توسط اساتید متخصص در رشته خود تدریس می شود. کلاس ها عملی و مشارکتی هستند، جایی که دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه مهارت های حرفه ای و شخصی مورد نیاز برای موفقیت پس از فارغ التحصیلی را توسعه دهند.

دانش‌آموزان در PSU پشتیبانی زیادی برای کمک به آن‌ها پیدا می‌کنند، خواه درخواست برای دانشگاه باشد، در طول دوران تحصیل در ایالات متحده و یا پس از فارغ‌التحصیلی. دفتر برنامه‌ها و خدمات بین‌المللی، مرکز موفقیت دانشجویان، و خدمات شغلی تلاش می‌کنند تا محیط دانشگاه را برای دانشجویان بین‌المللی مثبت کنند.

چه خبر از تازه ها؟

دانشجویان بین المللی یکی از جنبه های حیاتی دانشگاه ایالتی پیتسبورگ هستند و این دانشگاه میزبان رویدادهای زیادی برای جشن گرفتن جامعه بین المللی پر جنب و جوش خود است.

یکی از نمونه های متعدد این نمایشگاه بین المللی غذا و فرهنگ است که توسط انجمن بین المللی دانشجویان (ISA) برگزار شده است. ISA گروهی است که برای گرد هم آوردن دانشجویان بین المللی، تجلیل از فرهنگ های مختلف و تقویت روابط بین دانشجویان بین المللی و داخلی در دانشگاه PSU کار می کند. جدیدترین نمایشگاه غذا و فرهنگ پذیرای نزدیک به 500 عضو جامعه برای تجربه جهان و تعامل با دانش آموزان بود. این رویداد سالانه یکی از اصلی ترین رویدادهای بین المللی در دانشگاه است. بیش از 25 سال است که اجرا می شود و فرصتی عالی برای دانشجویان بین المللی است تا فرهنگ های خود را با جامعه دانشگاه به اشتراک بگذارند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه PSU چقدر است ؟

 • مقطع کارشناسی : 19118 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 19590 دلار

هزینه زندگی متوسط سالانه

 • زندگی بیرون از دانشگاه : 9196 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 9804 دلار

بورسیه ها

هزینه تحصیل در دانشگاه PSU چقدر است ؟دانشگاه ایالتی پیتسبورگ بورسیه جدیدی را برای متقاضیان بین المللی ارائه می دهد. بورسیه بین المللی گوریلا برای همه دانشجویان بین المللی پذیرفته شده در PSU در دسترس خواهد بود. دانشجویان این شانس را دارند که بین 2000 تا 6000 دلار آمریکا تعلق بگیرند که به صورت معافیت شهریه اعمال می شود

بورسیه تحصیلی گوریلا به دانشجویان این فرصت را می دهد که تحصیل در خارج از کشور را تجربه کنند، از حمایت برای پیشرفت حرفه ای برای پیشرفت شغلی برخوردار شوند و فرصت هایی برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود پیدا کنند.

این بورسیه تا چهار سال قابل تمدید است و برای هر دانشجوی بین المللی جدید از جمله دانشجویان سال اول، متقاضیان انتقال و فارغ التحصیلان متقاضی تحصیل در دانشگاه PSU در دسترس است. دانشجویان می توانند درخواست های بورسیه را آغاز کنند و حداکثر بر اساس موارد زیر اعطا می شود:

 • معدل
 • فعالیت های علمی
 • تجربه حرفه ای
 • نمره مهارت زبان انگلیسی OEFL/IELTS/PTE
 • نمرات GRE/GMAT

گزینه های واجد شرایط بودن فرصت های بورسیه را می توان در صفحه درخواست وب سایت دانشگاه مشاهده کرد.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشجویان بین المللی برای پذیرش در دانشگاه ایالتی پیتسبورگ باید این شرایط ورود را داشته باشند. بسته به برنامه انتخابی خود، دانشجویان می توانند برای ورود به ترم پاییز در ماه آگوست، ترم بهار در ژانویه، یا جلسه تابستانی در ژوئن درخواست دهند.

اکثر برنامه های کارشناسی در دانشگاه PSU دارای شرایط زبان انگلیسی با نمره کلی آیلتس حداقل 6.0 یا معادل آن هستند. کسانی که برای برنامه های ارتباطی، روانشناسی، ESOL یا پرستاری درخواست می دهند به نمرات بالاتری نیاز دارند.

چک لیست پذیرش در مقطع کارشناسی

 • اپلیکیشن آنلاین
 • 60 دلار هزینه درخواست
 • ریز نمرات مدرسه
 • نمره مهارت انگلیسی (IELTS، TOEFL، PTE)
 • صورت حساب بانک
 • فرم حمایت مالی
 • کپی پاسپورت

دانشگاه ایالتی پیتسبورگ آمریکاچک لیست پذیرش فارغ التحصیلان

 • اپلیکیشن آنلاین
 • 60 دلار هزینه درخواست
 • ریز نمرات مدرسه
 • نمرات مهارت انگلیسی (IELTS، TOEFL، PTE)
 • صورت حساب بانک
 • فرم حمایت مالی
 • کپی پاسپورت
 • الزامات برنامه خاص

چک لیست پذیرش IEP

 • اپلیکیشن آنلاین
 • 60 دلار هزینه درخواست
 • نمره مهارت انگلیسی (IELTS، TOEFL، PTE)
 • صورت حساب بانک
 • فرم حمایت مالی
 • کپی پاسپورت

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه ایالتی پیتسبورگ به اساتید پرشور و آموزشی که ارائه می دهد افتخار می کند. دانش آموزان و تجربه یادگیری آنها در قلب همه کارهای دانشگاه PSU است. برنامه های آکادمیک تجربیات عملی فراوانی را در خود جای داده و برای تبدیل افراد به حرفه ای های موفق طراحی شده اند.

این دانشکده متشکل از بسیاری از محققین محترم است که می دانند چگونه روش های تدریس خود را در مسائل دنیای واقعی به کار گیرند. آنها در کنار مدارس، خدمات اجتماعی، دولت و شرکای ملی و بین المللی برای ایجاد بهترین محتوای آموزشی برای دانش آموزان خود کار می کنند. ایالت پیتسبورگ رویکرد متمرکز بر دانشجو را با نسبت دانشجو به اساتید در مقطع کارشناسی 17:1 و در مقطع کارشناسی ارشد نسبت 19:1 را در اولویت قرار می دهد.

PSU فرصت های زیادی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا تجربیات تحصیلی و اجتماعی خود را افزایش دهند و فرصت هایی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا مهارت های خود را برای صنعت و زندگی تمرین کنند.

ساختار بخش در دانشگاه PSU

بیش از 200 برنامه برای انتخاب در دانشگاه ایالتی پیتسبورگ وجود دارد. چهار کالج اصلی در مقطع کارشناسی عبارتند از:

کالج علوم و هنر – شامل طیف گسترده ای از موضوعات از جمله هنر، زیست شناسی، زنان و مطالعات جنسیتی، ارتباطات و زبان ها

کالج بازرگانی Kelce – ارائه برنامه های معتبر AACSB در حسابداری، اقتصاد کسب و کار، سیستم های اطلاعات کامپیوتری، امور مالی، تجارت بین المللی، مدیریت و بازاریابی.

دانشکده آموزش – که به سه بخش تقسیم می شود: سلامت، عملکرد انسانی و تفریح. روانشناسی و مشاوره؛ و تدریس و رهبری.

کالج فناوری – با بخش ها و برنامه های آموزش فناوری خودرو. فناوری مهندسی؛ فناوری های گرافیک و تصویربرداری؛ ساخت و ساز؛ و فناوری و یادگیری نیروی کار.

کالج Honors دانشگاه ایالتی پیتسبورگ یک گزینه برای افراد منتخب با موفقیت است که در آن آموزش پیشرفته ارائه می شود.

دانشکده تحصیلات تکمیلی تعدادی از برنامه های تحصیلات تکمیلی را آموزش می دهد، که در سراسر ایالات متحده رتبه بالایی دارند، دانشجویان می توانند از مدرک کارشناسی ارشد، مدرک EdS و برنامه های گواهی انتخاب کنند. برخی از برنامه ها به صورت آنلاین یا ترکیبی ارائه می شوند. دانشگاه PSU برای مقاطع تحصیلات تکمیلی، از جمله IT، خودرو، منابع انسانی، ساخت و ساز، الکترونیک، فناوری مهندسی و موارد دیگر، تاکیدات زیادی را ارائه می دهد.

امکانات

امکاناتدانشجویان سال اول در محل اقامت پردیس زندگی می کنند، جایی که آنها به طور کامل در زندگی PSU غوطه ور خواهند شد. چندین گزینه مختلف برای مطابقت با ترجیحات هر فرد وجود دارد. مسکن سالم و مبله است. خدمات نظافت، هزینه های آب و برق، امکانات خشکشویی و پارکینگ همگی شامل می شوند. مناطق خصوصی و عمومی برای دانش آموزان برای مطالعه، استراحت یا گذراندن وقت با دوستان در دسترس است. ماشین های خودکار، امکانات آشپزخانه و تلویزیون های بزرگ وجود دارد.

بلوک 22 دانشگاه ایالتی پیتسبورگ

جدیدترین امکانات زندگی که از چهار ساختمان تاریخی در مرکز شهر پیتسبورگ تشکیل شده است، تجربه زندگی منحصر به فردی را به دانشجویان ارائه می دهد. دانشجویان در حالی که بخشی از جامعه دانشگاه هستند، در بازسازی شهر مشغول هستند. بلوک 22 تنها یکی از شش محل اقامت در محوطه دانشگاه در ایالت پیت است.

دانشجویان ایالت پیت به امکانات درجه یک در سراسر محوطه دانشگاه از جمله سالن هکرت ولز، محل دپارتمان زیست شناسی دسترسی دارند. دانشگاه PSU همچنین محل تالار تاریخی مک‌کری است که شامل یک سالن رسیتال و ارگ Fisk Opus 106 برای موسیقی و یک مرکز تفریحی دانشجویی است که میزبان ورزش‌های رقابتی درون مدرسه‌ای است. سایر امکانات عبارتند از:

مرکز فناوری کانزاس (KTC)

KTC یک محیط آموزشی منحصر به فرد را با 260 ایستگاه کاری و 70 آزمایشگاه فنی برای دانشجویان کالج فناوری فراهم می کند.

مرکز تحقیقات پلیمر کانزاس (KPRC)

همچنین به عنوان مرکز تحقیقات تایلر شناخته می شود، KPRC برای تحقیق و توسعه شیمی و علم مواد با دانش آموزانی که در تحقیقات و سایر پروژه های آموزشی شرکت می کنند، در سطح بین المللی شناخته شده است.

مرکز هنرهای خانواده بیکنل دانشگاه ایالتی پیتسبورگ

مرکز Bicknell که در سال 2013 ساخته شده است، پیتسبورگ را به یکی از مقاصد برتر برای هنرهای نمایشی در این منطقه تبدیل کرده است. این مرکز همچنین شامل یک گالری هنری، تئاتر و سالن نمایش است.

ورزشگاه کارنی اسمیت

طرفداران ایالت پیت هرگز فرصتی را از دست نمی دهند تا در ورزشگاه کارنی اسمیت برای بازی های خانگی به تشویق گوریل ها در طول فصل فوتبال بپردازند. این استادیوم به عنوان یکی از بهترین مکان ها در ورزش های NCAA Division II شناخته می شود.

منبع : www.pittstate.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]