دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریجدر مورد این دانشگاه

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج ( دانشگاه CSUN ) در سال 1958 تأسیس شد و یک دانشگاه دولتی واقع در حومه شمالی لس آنجلس است. این یکی از بزرگترین دانشگاه ها در سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا با 23 عضو است که بیش از 38000 دانشجو ثبت نام کرده اند و نقشی حیاتی در رونق علمی و اقتصادی ایالت دارد. این دانشگاه با تأمین فارغ‌التحصیلان و نوآوران بسیار ماهر به اقتصاد کالیفرنیا، که پنجمین کشور بزرگ در جهان است، کمک می‌کند.

بیش از 130 برنامه تحصیلی در دانشگاه CSUN ارائه می شود که بیش از 70 حوزه موضوعی را در بر می گیرد و بیش از 1000 دوره در هر ترم ارائه می شود.

بسیاری از برنامه ها جزو برترین های کشور در نوع خود هستند. CSUN در معیارهایی از جمله تحرک اجتماعی، ارزش برای پول و فارغ التحصیلی زنان و اقلیت ها در زمینه های STEM عملکرد خوبی دارد. CSUN همچنین یک برنامه زبان انگلیسی فشرده (IEP) در سطح بین المللی ارائه می دهد که دانشجویان را برای تحصیل موفق دانشگاهی و ارتباط موثر انگلیسی آماده می کند.

این پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج درست خارج از مرکز شهر لس آنجلس در قلب دره نمادین سن فرناندو واقع شده است. با هوای آفتابی زیبا در تمام طول سال، مکانی گرم و دلپذیر برای زندگی و مطالعه است. این دانشگاه یک مکان ایده آل است که از آنجا می توانید تمام شگفتی های کالیفرنیا و ایالت های مجاور را با یک رانندگی کوتاه به برخی از زیباترین خط ساحلی، کوه ها و پارک های ملی ایالات متحده کشف کنید.

پردیس دانشگاه با مدرن سازی و به روز رسانی ساختمان های خود با آخرین تجهیزات و فن آوری های یادگیری به گسترش و بازسازی ادامه می دهد. موقعیت مکانی دانشگاه CSUN در نزدیکی استودیوهای هالیوود و بربنک، خود را به یکی از برترین مدارس فیلم، تلویزیون و موسیقی در کشور تبدیل می‌کند، و پردیس اغلب برای صحنه‌های فیلم و فیلم‌برداری تلویزیونی استفاده می‌شود.

دانشجویان CSUN همچنین از تحصیل در یکی از بزرگترین بازارهای کار در جهان سود می برند. دانش آموزان با مهارت ها و دانش فارغ التحصیل می شوند تا در محیط کاری پویا و رقابتی امروز موفق باشند.

چه خبر از تازه های دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج

چه خبر از تازه های دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریجاین دانشگاه با مدل یادگیری از راه دور سازگار شده است و مجموعه دروس خود را بدون به خطر انداختن نتایج یادگیری با موفقیت به دانشجویان خود ارائه کرده است. برای پاییز 2021، دانشگاه CSUN درهای خود را به روی دانش‌آموزان باز کرد و بسیاری از کلاس‌ها را به صورت حضوری با دسترسی و الزامات واکسیناسیون اجرا شده، آزمایش هفتگی برای افرادی که معافیت‌های تایید شده داشتند و تداوم نظافت دانشگاه و اقدامات ایمنی را بازگرداند.

بیش از 50 درصد از کلاس ها در ترم پاییز 2021 دارای یک جزء درون دانشگاهی با فرمت یادگیری ترکیبی هستند. خدمات پردیس عمومی اضافی با بازگشت دانشجویان به دانشگاه ارائه می شود و با اقدامات و دستورالعمل های ایمنی جدید و به طور منظم به روز شده پشتیبانی می شود.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج چقدر است ؟

شهریه متوسط در سال

  • مقطع کارشناسی : 18970 دلار
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 14130 دلار

هزینه های زندگی

  • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 17171 دلار
  • هزینه های زندگی در دانشگاه : 12648 دلار

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

تیم پذیرش در دانشگاه CSUN از درخواست‌های هر کسی که مایل به مطالعه سخت و دستیابی به اهداف تحصیلی خود است استقبال می‌کند.

دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند که از صفحه وب پذیرش بین المللی و صفحات دوره خاص بازدید کنند تا با جزئیات پذیرش و همچنین هر گونه مهلت های مهم یا مطالب اضافی مورد نیاز برای برنامه مدرکی که برای آن درخواست می کنند آشنا شوند. تمام درخواست ها به صورت آنلاین تکمیل می شود.

حداقل شرط مهارت زبان انگلیسی برای همه دانشجویان بین المللی متقاضی پذیرش در مقطع کارشناسی، نمره 61 یا بالاتر در سیستم ارزیابی تافل (6.0 آیلتس) است. تسلط فارغ التحصیلان زبان انگلیسی برای اکثر برنامه ها از 79 یا بالاتر در سیستم ارزیابی تافل (6.5 آیلتس) شروع می شود. برای آن دسته از دانش‌آموزانی که سطح مهارت لازم در زبان انگلیسی را ندارند، می‌توانند در برنامه‌های بسیار موفق انگلیسی زبان فشرده (IEP) CSUN ثبت نام کنند، برنامه‌ای که برای بهبود سطح زبان انگلیسی دانش‌آموز طراحی شده است تا شرایط تحصیل در دانشگاه برای پذیرش در مقطع مورد نظر خود را برآورده کند.

گروه و دانشکده های دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج

کیفیت تدریس

دانشگاه CSUN یکی از متنوع‌ترین دانشگاه‌های ایالات متحده است و 38000 دانشجوی آن توسط هیئت علمی دانشگاهی به همان اندازه متنوع متشکل از حدود 2000 استاد و مدرس بسیار ماهر و با تجربه تدریس می‌شوند.

9 کالج این دانشگاه 143 مدرک لیسانس و بیش از 100 مدرک کارشناسی ارشد، 28 مدرک در زمینه آموزش و فرصت های مختلف در برنامه های گواهی و مدرک آنلاین ارائه می دهند.

دانشکده تدریس نماینده کشورها و فرهنگ‌هایی از سراسر جهان است که بسیاری از آنها در خارج از کشور کار کرده و تدریس کرده‌اند. آنها به طور موثر با دانشجویان از هر زمینه ارتباط برقرار می کنند و بینش علمی و حرفه ای خود را با اشتیاق به اشتراک می گذارند.

اعضای هیئت علمی دارای مدارک تحصیلات تکمیلی یا دکترا هستند و حدود 40 درصد آنها به صورت مستمر یا در مسیر دستیابی به دوره تصدی هستند. بسیاری از آنها در تحقیقات فعال در زمینه های کلیدی مانند درمان سرطان، هوش مصنوعی، بهداشت عمومی، سیاست اجتماعی، پایداری و غیره مشارکت دارند. بسیاری نیز در بانفوذترین آژانس ها و سازمان های کشور کار کرده اند و بینش های ارزشمندی را در مورد دنیای حرفه ای ارائه می دهند.

برنامه فشرده زبان انگلیسی (IEP)

برنامه فشرده زبان انگلیسی دانشگاه CSUN یک دوره مقدماتی است که دانشجویان بین المللی و غیر بومی انگلیسی زبان را برای تحصیل موفق دانشگاهی و ارتباط موثر انگلیسی آماده می کند.

دوره IEP دروس زبان همه جانبه را با کلاس های کوچک در حدود 15-18 دانش آموز ارائه می دهد. کلاس ها توسط کادر علمی مجرب و مجرب برگزار می شود. دوره IEP با یک برنامه اختصاصی از فعالیت های فرهنگی و دسترسی کامل به جامعه پردیس دانشگاه، ادغام آرام با سبک زندگی کالج آمریکایی را تشویق می کند.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج دو گزینه را برای کسانی که مایل به افزایش مهارت زبان انگلیسی خود هستند ارائه می دهد:

  • برنامه فشرده انگلیسی
  • مهارت های زبان انگلیسی دانش آموزان را برای مطالعه آکادمیک یا برای اهداف شغلی شخصی بهبود می بخشد.

برنامه فشرده انگلیسی با پذیرش مشروط

از طریق این برنامه، دانش آموزان می توانند برای پذیرش در دانشگاه CSUN یا یک کالج یا دانشگاه شریک قبل از برآورده کردن شرایط مهارت زبان انگلیسی برای پذیرش، از قبل تأیید شوند.

دانشجویان بین‌المللی که الزامات زبان انگلیسی CSUN را برآورده می‌کنند نیز می‌توانند در ترم تحصیلی خارج از کشور در برنامه CSUN ثبت نام کنند، که کلاس‌های اعتباری دوره کارشناسی یک و/یا دو ترم و همچنین یک دوره تابستانی با فرمت شتابدهی شش هفته‌ای ارائه می‌دهد.

مزایای دوره ترم در CSUN عبارتند از:

  • موضوعات تحصیلی که در کشورهای اصلی ارائه نمی شوند
  • زندگی در یک دانشگاه پردیس آمریکایی را تجربه کنید
  • دیدگاه های بین المللی جدید را در زمینه تحصیلی خود پرورش دهید
  • دوره های درسی را در ایالات متحده آمریکا کامل کنید و اعتبارات را به دانشگاه های داخلی منتقل کنید، و به سمت مدرک در CSUN یا کالج آمریکایی دیگر.

امکانات

پردیس دانشگاه CSUN در قلب دره سان فرناندو واقع شده است و شامل طیف گسترده ای از امکانات برای استفاده و لذت بردن دانش آموزان است. پردیس دانشگاه با به روز رسانی ساختمان های خود با جدیدترین تجهیزات، مدرن سازی چندین تاسیسات کلیدی و گسترش فضاها برای مطالعه و تفریح به گسترش و بازسازی ادامه می دهد.

ساختمان اصلی کتابخانه به عنوان یک چراغ الهام و دانش در مرکز پردیس خودنمایی می کند. کتابخانه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج که دارای فضاهای فیزیکی و مجازی نوآورانه و مجموعه های مرتبط با دوره است، یکی از مراکز آشنا برای یادگیری و رشد تحصیلی در محوطه دانشگاه است. این خدمات متمرکز بر کاربر، تدریس خصوصی آکادمیک، دسترسی به کامپیوتر، پشتیبانی فناوری و حتی یک کافی شاپ را برای جامعه CSUN فراهم می کند.

برای تجربه کامل CSUN، زندگی در محوطه دانشگاه راهی عالی برای دانشجویان جدید برای ملاقات با مردم است، در حالی که در فاصله کوتاهی از سالن‌های سخنرانی و کلاس‌های درس قرار می‌گیرند. این دانشگاه دارای گزینه های اقامتی است که متناسب با همه بودجه ها و ترجیحات باشد، و دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند برای جلوگیری از از دست دادن فرصت، زودتر درخواست دهند.

مرکز تفریحی دانشجویی محبوب ترین امکانات دانشگاه CSUN است. مرکز ورزش و تناسب اندام با مساحت 138000 فوت مربع طیف گسترده ای از فعالیت های رقابتی و اوقات فراغت را برای تضمین سلامت و تندرستی دانشجویان، کارکنان و اساتید خود ارائه می دهد. استخرهایی برای دور زدن و آفتاب گرفتن، کلاس‌های تناسب اندام مختلف برای سطوح مختلف و یک سالن بدنسازی کاملاً مجهز وجود دارد. این یک مکان عالی برای ملاقات با افراد همفکر و احساس روحیه مدرسه است.

Oasis مقصدی دلپذیر است که در آن دانشجویان CSUN می توانند در میان عجله و فعالیت زندگی دانشگاهی، آرامش و آرامش را بیابند. این برنامه مشاوره تغذیه، مدیتیشن، ماساژ، طب سوزنی، چرت زدن و کارگاه های آموزشی متمرکز بر سلامتی و مدیریت استرس را ارائه می دهد – که همه برای ارتقای موفقیت تحصیلی دانش آموزان طراحی شده اند.

حمایت دانشجویی

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج اهمیت ارائه خدمات پشتیبانی دانشجویی با کیفیت بالا را می شناسد و دارای تعدادی بخش اختصاصی برای اطمینان از پیشرفت علمی و شخصی جمعیت خود، چه در داخل و چه خارج از دانشگاه است. خدمات به منظور ارتقای تجربه دانشگاه و کمک به دانشجویان جدید و بازگشتی طراحی شده اند که در طول مدت تحصیل خود احساس کنند که در خانه هستند و مورد حمایت قرار می گیرند.

برای کمک بیشتر در دستیابی به اهداف تحصیلی، CSUN خدمات پشتیبانی تحصیلی، مشاوره رایگان و محرمانه، خدمات دسترسی برای دانش آموزان دارای معلولیت و یک مرکز شغلی را برای کمک به دانشجویان در جستجوی شغل در طول تحصیل و پس از تحصیل ارائه می دهد.

اتحادیه دانشجویان دانشگاه (USU) یک سازمان غیرانتفاعی دانشجویی است که به عنوان صدای نمایندگی برای بدنه گسترده‌تر دانشجویی با فرصت‌های فراوان برای مشارکت عمل می‌کند. USU میزبان یک جدول زمانی پر جنب و جوش از خدمات و رویدادهای اجتماعی است. این مرکز قلب پردیس دانشگاه CSUN است، و یک هویت مشترک و روحیه تیمی ایجاد می‌کند و دانش‌آموزان خود (معروف به “ماتادور”) را برای دستیابی به بالاترین پتانسیل خود و برآورده کردن آرزوهای شخصی و دانشگاهی خود الهام می‌بخشد.

منبع : w2.csun.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]