دانشگاه بیلور آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه بیلور آمریکادانشگاه بیلور یک دانشگاه خصوصی مسیحی است که در سطح ملی در ایالات متحده به عنوان یک موسسه تحقیقاتی برتر شناخته شده است. بیلور دانشگاهی با جامعه پردیس متنوع و پر جنب و جوش است. بیش از 20000 دانشجوی آن توسط تمام 50 ایالت ایالات متحده و بیش از 100 کشور در سراسر جهان نمایندگی می شوند.

دانشگاه بیلور به ترکیب تحقیقات بین رشته ای نوآورانه با تعالی آموزشی افتخار می کند. اصول راهنمای دانشگاه بر اساس ارزش‌های مسیحی اصلی آن استوار است و پردیس بیلور فضایی دلپذیر برای دانشجویان با طیفی از فرهنگ‌ها و پیشینه‌های مختلف است. جامعه ای نزدیک از دانش آموزان و کارکنان با هم کار می کنند تا محیطی از اکتشاف را ایجاد کنند که به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان بیلور پتانسیل کامل خود را به عنوان رهبران جهانی آینده تحقق بخشند.

بیلور واقع در واکو، تگزاس، در سال 1845 اجاره شد و قدیمی ترین دانشگاهی است که به طور مداوم در این ایالت فعالیت می کند. پردیس خیره کننده 1000 هکتاری دانشگاه در مرکز تگزاس و در رودخانه برازوس واقع شده است.

دانشگاه بیلور دانشجویان بین المللی خود را برای موفقیت شغلی آینده آماده می کند. این دانشگاه طیف گسترده ای از برنامه های مقطع کارشناسی، برنامه های کارشناسی ارشد و برنامه های دکترا را ارائه می دهد. بیلور همچنین یک برنامه کارشناسی ارشد حقوق و یک برنامه تخصصی آموزش ارائه می دهد.

رتبه بندی دانشگاه بیلور

رتبه بندی QS

 • 2024 : 1001
 • 2023 : 1001
 • 2022 : 1001

رتبه بندی تایمز

 • 2023 : 601
 • 2024 : 801
 • 2022 : 801

چه خبر از تازه ها ؟

رتبه بندی دانشگاه بیلوردکتر بنجامین رز بیلور بخشی از یک تیم متخصص در حال آماده سازی نسل بعدی تلسکوپ فضایی

دکتر بنجامین رز، استادیار فیزیک دانشگاه بیلور، به عنوان یکی از چهار رهبر پروژه برای یک تیم تحقیقاتی که بر روی ماموریت تلسکوپ فضایی پرچمدار بعدی ناسا کار می کنند، منصوب شده است.

به دنبال تصاویر و داده های پیشگامانه جمع آوری شده توسط تلسکوپ فضایی جیمز وب و تلسکوپ فضایی هابل که درک جهانی فضا را در سال های اخیر به طور قابل توجهی توسعه داده اند، دکتر رز بخشی از یک تیم متخصص است که اخیراً 11 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. در بودجه ناسا دکتر رز در نقش خود برای توسعه راه حل های زیرساخت تحقیقاتی کلیدی برای تحقیقات آینده در زمینه تلسکوپ های فضایی کار خواهد کرد.

تحقیقات پیشگام برای مبارزه با بیماری مغزی در نوزادان به رهبری دکتر دانیل رومو از Baylor

دکتر دانیل رومو از دانشگاه بیلور، در زمینه شیمی مصنوعی برای یک تیم بین المللی از محققان که در حال توسعه یک داروی ابتکاری جدید برای درمان آسیب مغزی هیپوکسیک-ایسکمیک (HIBI) در نوزادان تازه متولد شده هستند، پیشرو است. HIBI می تواند منجر به آسیب دائمی عصبی در دو نفر از هر 1000 نوزاد تازه متولد شده در ایالات متحده شود.

دکتر رومو استاد شیمی Schotts و یکی از مدیران آزمایشگاه بیلور سنتز و کشف سرب دارویی در بیلور است. به تیمی که دکتر رومو ریاست آن را بر عهده دارد، بیش از 1 میلیون دلار کمک مالی توسط مؤسسه ملی بهداشت (NIH) برای پیگیری تحقیقات بیشتر در مورد HIBI اعطا شده است. این پروژه تحقیقاتی امیدوار است دارویی تولید کند که می‌تواند برای بسیاری در ایالات متحده یک داروی تغییر دهنده زندگی باشد.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه بیلور چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 54844 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 46450 دلار

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • زندگی درون دانشگاه : 8628 دلار
 • زندگی خارج از محوطه دانشگاه : 15126 دلار

بورسیه ها و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه بیلور چقدر است ؟کمک های مالی از دانشگاه بیلور برای دانشجویان بین المللی در قالب بورسیه تحصیلی در دسترس است. همه دانشجویان بین المللی که برای اولین بار در مقطع کارشناسی اقدام می کنند به طور خودکار برای بورسیه تحصیلی مبتنی بر شایستگی در نظر گرفته می شوند. این بورسیه ها پس از بررسی ریز نمرات تحصیلی دبیرستان ارائه شده آنها اعطا می شود.

دانشجویان بین المللی که سال اول خود را شروع می کنند یا به عنوان دانشجوی کارشناسی منتقل می شوند نیز می توانند برای بورسیه دانشجویی بین المللی Baylor اقدام کنند. دانشجویان بین المللی که می خواهند برای این بورس تحصیلی در نظر گرفته شوند، باید بورسیه دانشجویی بین المللی دانشگاه بیلور را از طریق پورتال برنامه goBAYLOR تکمیل کنند. این باید پس از پذیرش در دوره خود در ارتباط با نمایه کمک مالی Baylor/CSS تکمیل شود، اگر در طول فرآیند پذیرش اولیه پر نشده باشد. اگر دانش‌آموزان مایلند برای بورس تحصیلی در نظر گرفته شوند، این موارد باید تا اول ماه مه ارسال شوند.

علاوه بر بورسیه تحصیلی، دانشجویان بین المللی در Baylor واجد شرایط مشاغل تحصیلی کار در دانشگاه هستند اگر وضعیت آنها اجازه کار در ایالات متحده را بدهد. این موقعیت ها معمولا حداقل دستمزد را پرداخت می کنند و می توانند تا 20 ساعت در هفته کار کنند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط ورود به دانشگاه بیلور بر اساس دوره به دوره متفاوت است و همه دانشجویان بین المللی تشویق می شوند تا برای مدارک لازم برای هر دوره به کاتالوگ دانشگاهی دانشگاه مراجعه کنند.

تمامی دانشجویان بین المللی برای تحصیل در Baylor ملزم به ارائه مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی هستند. مدارک قابل قبولی مبنی بر تسلط به زبان انگلیسی شامل رونوشت‌های رسمی است که نشان دهنده تکمیل حداقل یک سال تحصیل تمام وقت در دبیرستانی است که در ایالات متحده یا دبیرستانی خارج از ایالات متحده واقع شده است که در آن انگلیسی زبان رسمی کشور است. موسسه، نهاد.

اگر دانش‌آموزان در مدرسه‌ای تحصیل نکرده‌اند که زبان انگلیسی آن زبان آموزشی است، بیلور آزمون‌های مهارت زبان انگلیسی زیر را نیز می‌پذیرد:

 • نمره رسمی آیلتس 6.5 (حداقل)
 • نمره رسمی تافل 80 (حداقل)
 • امتیاز رسمی PTE 60 (حداقل)
 • امتیاز انگلیسی ACT 20
 • نمره آزمون انگلیسی Duolingo 110

از طرف دیگر، نمره رسمی SAT 1 Critical Reading 470، در امتیاز SAT قدیمی، یا نمره خواندن SAT جدید 26 به عنوان مدرکی برای مهارت انگلیسی پذیرفته می شود.

یک مقاله کتبی نیز به عنوان بخشی از فرآیند درخواست مورد نیاز است.

دانشجویان بین المللی باید با یکی از مشاوران بین المللی Baylor در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در رابطه با روند درخواست تماس بگیرند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کیفیت تدریسدانشجویان بین المللی در دانشگاه بیلور از لحظه ای که به دانشگاه می پیوندند، آموزش های نوآورانه ای را از یک دانشکده برجسته از متخصصان آموزش تمام وقت دریافت می کنند. بیلور یک تجربه آموزش عالی شخصی سازی شده را با میانگین کلاس های کارشناسی 27 دانش آموز و نسبت دانشجو به هیئت علمی 15 به یک ارائه می دهد.

در دانشگاه، توسط اساتید برنده جایزه و متخصص در زمینه خود، به دانشجویان آموزش می‌دهند که چگونه انتقادی فکر کنند. دوره های طراحی شده ویژه و تدریس از سوی دانشگاهیان برجسته جهان به آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت فارغ التحصیلان در مسیر شغلی انتخابی خود کمک می کند. همه دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا فعالیت‌های فکری را دنبال کنند که الهام‌بخش اقدامات سازنده برای خیر بزرگ‌تر جهانی است. ادغام تعالی آموزشی با کشف تحقیقاتی، تدریس در بیلور متعهد به ترویج ارزش های مسیحی است. دانشگاه یک تجربه آموزشی ارائه می دهد که در آن دانش آموزان با ابزارهایی برای موفقیت، خدمت و رهبری در سطح محلی و جهانی ارائه می شوند.

Baylor در سطح بین المللی به دلیل قدرت دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود شناخته شده است. این دانشگاه طیف وسیعی از فرصت‌ها را برای دانشجویان بین‌المللی خود برای مشارکت و مشارکت در تحقیقات پیشرفته، طراحی شده برای ایجاد تفاوت واقعی در جامعه، فراهم می‌کند. این دانشگاه به طور مداوم توسط خدمات رتبه بندی ملی رتبه بالایی کسب کرده است، که بیلور را به عنوان ارائه دهنده آموزش با کیفیت بالا و تحقیقات پیشگامانه می شناسند. همه دوره های در Baylor توسط انجمن جنوبی کالج ها و کمیسیون مدارس در کالج ها معتبر هستند.

در سال 2021، طبقه‌بندی مؤسسات آموزش عالی کارنگی به بیلور رده‌بندی معتبر Research 1 را اعطا کرد و دانشگاه را به عنوان یک موسسه دکتری با «فعالیت تحقیقاتی بسیار بالا» معرفی کرد.

ساختار بخش

در حال حاضر بیش از 20000 دانشجو در دانشگاه بیلور ثبت نام کرده اند. حدود 75 درصد از این دانشجویان دانشجوی کارشناسی هستند و حدود 25 درصد نیز دانشجویان کارشناسی ارشد یا حرفه ای هستند.

بیلور با بیش از 125 برنامه مقطع کارشناسی برای دانشجویان آینده نگر و 80 برنامه کارشناسی ارشد در دسترس برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، طیف گسترده ای از فرصت های یادگیری عالی را برای دانشجویان خود فراهم می کند. علاوه بر این، 47 برنامه دکترا در حال حاضر در دانشگاه موجود است، همچنین یک برنامه کارشناسی ارشد حقوق و یک برنامه تخصصی آموزش.

دوره های دانشگاه بیلور بین 12 مدرسه و کالج تخصصی این دانشگاه تقسیم می شود. اینها هستند:

 • دانشکده هنر و علوم
 • مدرسه آموزش و پرورش
 • دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر
 • مدرسه موسیقی
 • مدرسه بازرگانی Hankamer
 • کالج بهداشت و علوم انسانی رابینز
 • مدرسه مددکاری اجتماعی دایانا آر. گارلند
 • دانشکده پرستاری لوئیز هرینگتون
 • مدرسه الهیات جورج دبلیو تروت
 • دانشکده افتخارات
 • دانشکده حقوق
 • مدرسه تحصیلات تکمیلی

امکانات

دانشگاه بیلور با یک پردیس برنده جوایز 1000 هکتاری که در رودخانه برازوس واقع شده است، طیف وسیعی از پیشرفته ترین امکانات را برای دانشجویان خود فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها بهترین تحصیلات دانشگاهی ممکن را دارند.

این دانشگاه علاوه بر امکانات آموزشی برتر، مجموعه ای از کتابخانه ها و منابع تحقیقاتی منحصر به فرد و تخصصی را فراهم می کند.

محل اقامت مدیریت شده Baylor برای دانشجویان در دسترس است که در 18 سایت در سراسر دانشگاه ارائه می شود. طیف وسیعی از گزینه های مسکن برای تامین تمام بودجه ها و نیازها وجود دارد. گزینه های اقامت از اتاق های یک نفره، دو نفره و سه تخته در سالن ها تا گزینه های مختلف آپارتمان متغیر است. پنج انجمن سال اول، شش مرکز آموزشی زنده و سه کالج مسکونی وجود دارد. طیف کاملی از گزینه‌های مسکن موجود را می‌توان از طریق پورتال اطلاعاتی دانشگاه در پردیس زندگی و یادگیری مشاهده کرد.

علاوه بر امکانات آکادمیک پیشرفته، بیلور دارای 375 باشگاه و سازمان است. اینها شامل 40 انجمن و انجمن ملی و محلی است. علاوه بر این، این دانشگاه دارای تاریخ ورزشی غنی است و 19 ورزش دانشگاهی ارائه می شود. دانشگاه بیلور چهار مدال طلای المپیک را با 10 مدال طلا تولید کرده است و تیم بسکتبال زنان دانشگاه در سال‌های 2005، 2012 و 2019 قهرمان ملی NCAA بودند، در حالی که تیم مردان در سال 2021 برنده NCAA بودند.

منبع : www.baylor.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]