دانشگاه تمپل آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه تمپل آمریکااز زمان تأسیس بیش از 130 سال پیش، دانشگاه تمپل از یک مدرسه شبانه به یک موسسه آموزش عالی مشهور بین المللی تبدیل شده است. وضعیت تمپل به عنوان یک دانشگاه دکتری طبقه بندی کارنگی R1 (بالاترین فعالیت تحقیقاتی در بین دانشگاه های چهار ساله) آن را در میان فعال ترین دانشگاه های تحقیقاتی در کشور قرار می دهد. این طبقه بندی به دانشگاه کمک می کند تا اعضای هیأت علمی سطح بالایی را جذب کند که اغلب فرصت های تحقیقاتی را برای دانشجویان فراهم می کنند.

تمپل خانه بیش از 37000 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای و از سراسر جهان است. این دانشگاه مزایای یک دانشگاه بزرگ را با بیش از 150 رشته کارشناسی در 17 مدرسه و کالج ارائه می دهد، با جذابیت مدرسه کوچک که باعث می شود جامعه تمپل احساس خانواده کند.

دانشگاه تمپل بزرگترین دانشگاه فیلادلفیا، یکی از پویاترین شهرهای ایالات متحده است. پردیس یک مترو یا قطار کوتاه تا مرکز شهر فیلادلفیا و نزدیک به نیویورک (130 کیلومتر) و واشنگتن دی سی (200 کیلومتر) است. به عنوان یک منطقه شهری غنی از صنعت، فیلادلفیا برای دانشجویان مزیتی برای کارآموزی و مشاغل در زمینه هایی مانند فناوری، هنر، مهمان نوازی، ورزش و رسانه فراهم می کند.

پردیس پر از فضای سبز فراوان، امکانات تفریحی و ساختمان‌های دانشگاهی و تفریحی پیشرفته است. تمپل استاندارد بالایی از ایمنی و مراقبت را با حضور امنیتی 24 ساعته در محوطه دانشگاه و یک مرکز اطلاعات ایمنی آنلاین حفظ می کند، که ابتکاراتی را که ایمنی را برای همه کارکنان و دانش آموزان تضمین می کند، تشریح می کند.

دانش آموزان تمپل جزء لاینفک هویت و جامعه شهر هستند. دانشگاه تمپل و موقعیت مکانی آن در فیلادلفیا با هم ارزش فوق‌العاده‌ای را برای دانش‌آموزان از جمله کیفیت تحصیلی، چشم‌انداز شغلی و تجربه دانشجویی بی‌رقیب ارائه می‌کنند. پردیس های بین المللی دانشگاه در رم و توکیو و برنامه های تحصیل در خارج از کشور به دانشجویان فرصت هایی برای تحصیل در خارج از کشور در شش قاره ارائه می دهد.

رتبه بندی دانشگاه تمپل آمریکا

رتبه بندی Academic

 • 2022 : 401
 • 2021 : 501
 • 2020 : 301

رتبه بندی تایمز

 • 2023 : 301
 • 2022 : 301
 • 2021 : 301

نتایج فارغ التحصیلان

مدرک از دانشگاه تمپل یک مدرک بین المللی شناخته شده است که دانش آموزان را برای موفقیت در مشاغل و تحصیلات آینده خود آماده می کند. دوره های کارآموزی، آموزش عملی درسی (CPT)، آموزش عملی اختیاری (OPT) و مشاغل در محوطه دانشگاه، تجربه عملی ارزشمندی را ارائه می دهند.

دانشجویان تمپل از دسترسی رایگان به مرکز شغلی دانشگاه بهره مند می شوند که منابع گسترده و سطح بالایی از پشتیبانی را برای پیشرفت شغلی و توسعه حرفه ای فراهم می کند. خدمات شامل پشتیبانی از نوشتن رزومه، آموزش مصاحبه، راهنمایی، و همچنین کارگاه های شغلی و رویدادهای شبکه است. موقعیت تمپل در فیلادلفیا امکان دسترسی به دوره های کارآموزی و مشاغل در زمینه های مختلف را فراهم می کند.

شبکه بزرگ فارغ التحصیلان تمپل ، با بیش از 340000 فارغ التحصیل در سراسر جهان، منبع خوبی برای شبکه سازی فراهم می کند. دانش‌آموزان می‌توانند با فارغ‌التحصیلان ارتباط برقرار کنند تا پس از فارغ‌التحصیلی، بینش‌های ارزشمندی در مورد گزینه‌های شغلی به دست آورند، و برای حمایت و مشاوره در یافتن دوره‌های کارآموزی و تجربه کاری در حین تحصیل به دست آورند.

دانشجویان همچنین از دسترسی به برنامه ارزشمند کارآموزی دانشگاه (TUIP) لذت می برند. شرکت در این برنامه فرصت هایی را برای مشارکت در کارهای واقعی و عملی در کنار کارکنان دانشگاه و محققان فراهم می کند. برنامه‌هایی مانند این دامنه آموزش آکادمیک را فراتر از کلاس درس گسترش می‌دهند تا به دانش‌آموزان تجربه دنیای واقعی را که در بازار کار رقابتی فعلی نیاز دارند، ارائه دهند.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشگاه تمپلدانشگاه تمپل بورسیه و کمپین #WhyUS را ایجاد کرد تا به دانشجویان بین المللی کمک کند تا متوجه شوند که ایالات متحده یکی از مطلوب ترین مکان ها در جهان برای تحصیل است. بورسیه های #WhyUS، که برای بهترین پاسخ به درخواست خلاق ما اعطا می شود، به طور بالقوه برای چهار سال قابل تمدید هستند و می توانند با جوایز دیگری که قبلاً دریافت شده اند ترکیب شوند.

برای سال تحصیلی 2021-22، اولین سال این بورسیه های جدید، ما شرکت کنندگانی از 60+ کشور داریم و بیش از 200 درخواست دریافت کرده ایم، از کلمبیا تا نیجریه. متقاضیان رویاهای خود را در مورد حضور در تمپل برای تبدیل شدن به رقصنده، سیاستمدار یا دانشمند بزرگ بعدی به اشتراک گذاشتند. کشف فرهنگ های جدید؛ ایجاد تفاوت در جهان و بیشتر. منتظر اعلام برندگان باشید.

چت با دانش آموزان فعلی

دانش‌آموزان آینده نگر می‌توانند با دانش‌آموزان فعلی ارتباط برقرار کنند و کشف کنند که در مورد «جغد» تمپل ، طلسم مدرسه، چه چیزی را بیشتر دوست دارند. دانش‌آموزان می‌توانند با کسانی که علایق مشابهی دارند ارتباط برقرار کنند و در مورد تجربه تمپل بیاموزند. دانشجویان آینده نگر می توانند دریابند که چرا همسالانشان تمپل را انتخاب کردند و چه چیزی آنها را به عضویت در جامعه دانشجویی افتخار و خوشحال می کند.

تور مجازی

دانشگاه تمپل به دانشجویان بالقوه اجازه می دهد تا از طریق این تجربه مجازی در محوطه دانشگاه حرکت کنند، سپس ویدیوهای بیشتری را تماشا کنند تا فضاهایی را که دانشجویان بیشترین زمان را در آن سپری می کنند، ببینند: سالن های اقامت، سالن های غذاخوری و فضاهای تفریحی.

پروفایل های دانشجویی

 Yiran Yao ، چین

یران دانشجوی تولید فیلم و رسانه است که دوره کارآموزی شگفت انگیزی را در دیزنی لند کالیفرنیا گذرانده است. تعجبی نداشت که پس از بازگشت به خانه به چین به عنوان یک فارغ التحصیل راه خود را برای تبدیل شدن به یک کارگردان تئاتر در شانگهای دیزنی پیدا کرد.

“تجربه ام در تمپل به من کمک کرد تا دانش عمیق هنر و فرهنگ را درک کنم، که کمک بزرگی در یافتن شغل رویایی من بود.”

کونال نایار، هند

بله، او آشنا به نظر می رسد، راج از “نظریه انفجار بزرگ” (و بیشتر) است. پس از گرفتن MFA از تمپل در سال 2006، کونال به یکی از محبوب ترین و موفق ترین ستاره های تلویزیون در سال های اخیر تبدیل شد.

تمپل یکی از بزرگترین برنامه های تئاتر در کشور را دارد. سطح استعداد دیوانه کننده است. دانشکده باور نکردنی است. جامعه متنوع است.»

بیان الترکستانی، عربستان سعودی

پس از دریافت مدرک کارشناسی خود در مهندسی زیستی در دانشگاه تمپل ، بیان MEng خود را از کرنل گرفت و Conan MedTech Corp را تأسیس کرد. او هر روز کیفیت زندگی بیماران را بهبود می بخشد و زنان را در محل کار قهرمان می کند. بیان در مورد جاه طلبی های آینده خود روشن است.

“هدف من اختراع دستگاه های پزشکی مهمی است که برای نسل های آینده مفید باشد و الهام بخش زنان در STEM باشد.”

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه تمپل چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 31540 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 31120 دلار

متوسط سالانه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 12837 دلار
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 10352 دلار

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه تمپل چقدر است ؟تمپل بورسیه های تحصیلی مبتنی بر شایستگی، از 2000 دلار تا شهریه کامل را به دانشجویان بین المللی با سوابق تحصیلی قوی ارائه می دهد. هنگام درخواست برای تمپل ، دانشجویان به طور خودکار برای بورسیه های شایستگی در نظر گرفته می شوند. هیچ برنامه جداگانه ای لازم نیست. این دانشگاه همچنین دارای طیف وسیعی از بورسیه های تحصیلی ویژه برای دانشجویان بین المللی است، از جمله:

 • بورسیه تحصیلی #YouAreWelcomeHere. در سال 2016، تمپل پیشگام یک کمپین استقبال سراسری برای آموزش عالی ایالات متحده به دانشجویان بین المللی در سراسر جهان بود. این ابتکار شامل یک بورس تحصیلی #YouAreWelcomeHere است که دانشجویان بین المللی را که چشم اندازی برای افزایش درک بین فرهنگی نشان می دهند، به رسمیت می شناسد. دانشگاه تمپل یکی از 9 دانشگاه اولی بود که متعهد به این بورسیه شد. هر ساله، دانشگاه دو دانشجوی سال اول را برای دریافت بورسیه تحصیلی سالانه و قابل تجدید به مبلغ 20000 دلار انتخاب می کند.
 • بورسیه خط پایان خیابان براد. این جایزه از دانشجویان نسل اول کالج حمایت می کند و به آنها کمک می کند تا از نظر مالی در مسیر خود باقی بمانند تا طی چهار سال فارغ التحصیل شوند. بسته به نیاز، سالانه 500 تا 5000 دلار آمریکا اعطا می‌شود.
 • بورسیه شهر خواهر. این بورسیه های شایستگی 10000 دلار برای متقاضیان واجد شرایط سال اول است. دانشجویان بین المللی به طور خودکار برای این بورسیه در نظر گرفته می شوند. شهرهای خواهرخوانده عبارتند از:
 1. آبروزو، ایتالیا
 2. اکس آن پروونس، فرانسه
 3. دوآلا، کامرون
 4. فلورانس، ایتالیا
 5. فرانکفورت آم ماین، آلمان
 6. اینچئون، کره
 7. کوبه، ژاپن
 8. نیژنی نووگورود، روسیه
 9. تل آویو یافو، اسرائیل
 10. تیانجین، چین
 11. تورون، لهستان

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشجویان آینده نگر باید مدارک کلیدی را به دفتر پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه تمپل ارسال کنند. اسناد بسته به مدرسه / کالج / برنامه متفاوت است و اگر مدارک به زبان انگلیسی نیستند، باید ترجمه انگلیسی نیز ارائه شود. شواهد مورد نیاز شامل:

 • برنامه دانشگاه (برنامه مشترک)
 • ریز نمرات رسمی دبیرستان و/یا دانشگاه با ترجمه انگلیسی (نان‌نامه‌های پایه نهم تا یازدهم یا آخرین سوابق تحصیلی خود را ارسال کنید). این دستورالعمل ها را برای مدارک بین المللی تایید شده مرور کنید.
 • نمرات آزمون استاندارد شده (لطفاً گزینه‌های خط‌مشی اختیاری و انعطاف‌پذیر آزمون را مرور کنید تا تعیین کنید آیا آزمون آکادمیک ارسال شود یا خیر.)
 • گزینه های مهارت زبان انگلیسی (لطفاً مهارت و پذیرش مشروط، CAP.) را مرور کنید.
 • ممکن است برای مدارسی مانند کالج موسیقی و رقص بویر و دانشکده هنر و معماری تایلر، مدارک اضافی مانند نمونه کارها مورد نیاز باشد.

آزمون استاندارد و تست سیاست های اختیاری و انعطاف پذیر

گزینه 1: هنگام انتخاب آزمون، دانش آموزان اختیاری باید با الزامات فوری در برنامه مشترک مطابقت داشته باشند.

گزینه 2: نتایج رسمی SAT یا ACT را به طور رسمی و مستقیم از سازمان معاینه ارسال کنید.

مهارت در زبان انگلیسی

دانشجویان بین المللی باید مدرکی مبنی بر نمرات آزمون مهارت زبان انگلیسی از TOEFL iBT، IELTS، PTE Academic، ITEP Academic Plus، Duolingo، Cambridge C1 Advanced یا Cambridge C2 Proficiency ارائه دهند، مگر اینکه دارای معافیت های خاصی باشند.

همه متقاضیان دانشگاه تمپل باید خط مشی آزمون مهارت زبان انگلیسی تمپل را بررسی کنند تا مشخص شود که آیا آنها ملزم به ارائه این نمرات هستند یا خیر.

پذیرش مشروط

دانش آموزان واجد شرایط آکادمیک با نمرات زبان کم یا بدون نمره ممکن است از طریق برنامه پذیرش مشروط (CAP) پذیرفته شوند. دانش‌آموزان در بالاترین سطوح CAP باید کلاس‌های اعتباری را بگذرانند تا دانش‌آموزان بتوانند حتی در حین یادگیری زبان انگلیسی، به سمت مدرک خود کار کنند.

حمایت دانشجویی

دانشگاه تمپلاز زمان درخواست تا فارغ التحصیلی، دانشگاه تمپل پشتیبانی شخصی را برای کمک به دانش‌آموزان به‌عنوان افراد، شهروندان جهانی و جویندگان شغلی که آماده مشارکت در تغییرات معنادار هستند، ارائه می‌کند.

تمپل می‌داند که مهاجرت به خارج از کشور برای تحصیل می‌تواند یک تغییر بزرگ باشد، بنابراین از همان روز اول دانشگاه به دانشجویان کمک می‌کند تا احساس کنند در خانه هستند. تمپل همچنین دانش آموزان خود را با تشویق به کاوش دانشگاهی و تفکر انتقادی به یک پایه فکری قوی مجهز می کند. برخی از منابع مهم برای پشتیبانی عبارتند از:

خدمات بین المللی دانشجویی و دانش پژوه (ISSS) دانشجویان را از طریق اسناد قانونی، مشاوره و مسائل مربوط به ویزا و مهاجرت راهنمایی و پشتیبانی می کند.

امور دانشجویی بین‌المللی (ISA) به دانشجویان بین‌المللی کمک می‌کند تا سازگاری پیدا کنند، رشد کنند و موفق شوند. این دفتر دانشجویان را با توجه به نیازهایشان به منابع و کمک ها متصل می کند، جهت گیری را مدیریت می کند و طیف گسترده ای از فعالیت ها و کارگاه های فرهنگی و همچنین برنامه های آموزشی، رهبری و توسعه شغلی را ارائه می دهد.

ISA چهارمین هفته #YouAreWelcomeHere خود را برای دانشجویان بین المللی جشن گرفت، مملو از رویدادهایی با موضوع جهانی که امسال دانشجویان، اساتید و کارکنان بین المللی و داخلی را گرد هم می آورد.

مرکز شغلی دانشگاه تمپل رویدادهایی را در طول سال برگزار می‌کند که فرصت‌هایی را برای تعامل با جامعه، کارآموزی، مشاوره شغلی و دسترسی به مشاغل فراهم می‌کند.

برای اطمینان از موفقیت دانشجو، دانشگاه همچنین پشتیبانی آکادمیک از جمله مشاوره فقط برای دانشجویان بین‌المللی و مرکز موفقیت دانشجویی را ارائه می‌کند که پشتیبانی نوشتن و آموزش STEM را ارائه می‌دهد.

مشاوران علاوه بر حصول اطمینان از اینکه دانشجویان بین المللی از الزامات پیروی می کنند، به دانشجویان کمک می کنند تا گزینه های مختلفی را قبل از اینکه دانشجویان نیاز به اعلام رشته داشته باشند بررسی کنند. دانش آموزان می توانند دوره هایی را بگذرانند که فراتر از تحصیلات حرفه ای آنها باشد.

امکانات

دانشگاه تمپل به پردیس پویای خود، پر از امکانات پیشرفته از جمله کتابخانه کاملاً جدید، فضاهای تفریحی و سبز برای جمع آوری و لذت بردن دانشجویان، افتخار می کند. پردیس نزدیک به قلب فیلادلفیا، یکی از شهرهای بزرگ ایالات متحده است.

فیلادلفیا مکانی بی نظیر برای زندگی، تحصیل و رشد دانشجویان تمپل است. فیلادلفیا غرق در تاریخ آمریکا و غنی از موزه ها و سایر مؤسسات فرهنگی است، به عنوان شهر موسس ایالات متحده، فیلادلفیا بهترین شهر برای تجربه زندگی شهری آمریکایی است. موقعیت مکانی آن همچنین دسترسی دانشجویان تمپل را به مناظر طبیعی منطقه (ساحل و کوه ها) و دیگر شهرهای بزرگ ایالات متحده، مانند نیویورک و واشنگتن دی سی، آسان می کند.

دانشجویان می توانند از میان خوابگاه ها، مسکن های داخل و خارج از دانشگاه و همچنین جامعه جهانی زندگی و یادگیری انتخاب کنند. با گزینه های غذاخوری انعطاف پذیر، امکانات مدرن و نزدیکی به کلاس ها، زندگی در محوطه دانشگاه یک انتخاب عالی برای دانشجویانی است که به دنبال مشارکت و بهره مندی از تنوع جامعه دانشگاه هستند.

پردیس تمپل دارای امکانات تفریحی و ورزشی در سطح جهانی است که روزانه هزاران کارمند و دانشجو از آن استفاده می کنند. این امکانات شامل مجموعه ورزشی بزرگ تمپل و همچنین انواع کلاس های تناسب اندام، سالن های ورزشی و سایر امکانات ورزشی فردی است.

دانشجویان دانشگاه تمپل می توانند به بیش از 350 سازمان تحت رهبری دانشجو بپیوندند. سازمان‌های دانشجویی، از باشگاه‌های فرهنگی گرفته تا اجتماعی، راهی عالی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند تا دوستان جدید پیدا کنند، علایق و علایق خود را دنبال کنند تا حس اجتماعی پیدا کنند.

منبع : www.temple.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]