دانشگاه تولدو آمریکادانشگاه تولدو آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه تولدو اولین قدم به سوی ساختن آینده ای پر از امکانات است. فارغ التحصیلان تولدو در حال تغییر جهان هستند – و همینطور دانشجویان، حتی قبل از اینکه دانشگاه را ترک کنند.

دانش‌آموزان در دانشگاه تولدو آموزشی را تجربه می‌کنند که به آنها این فرصت را می‌دهد که از اساتید کلاس جهانی بیاموزند، در تحقیقات پیشرفته شرکت کنند، به تحصیلات پیشرفته در سراسر جهان بروند و شغلی را در زمینه‌ای با درآمد بالا شروع کنند.

با بیش از 270 برنامه در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، 13 کالج و دانشجوی مختلف از بیش از 80 کشور مختلف، UToledo هم متنوع و هم پذیرا است.

تولدو، اوهایو

دانشگاه تولدو یک پردیس زیبا از امکانات مدرن و جذابیت تاریخی را در یکی از بهترین محله‌های مسکونی تولدو با یک شهر متوسط و مقرون به صرفه در نزدیکی خود ترکیب می‌کند.

شهر تولدو نه تنها فرصت های کارآموزی و شغلی بسیاری را در کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم می کند، بلکه گزینه های زیادی برای تفریح با دوستان خارج از کلاس درس فراهم می کند.

از موزه هنر تولدو و باغ وحش تولدو گرفته تا ورزش‌های محلی، فعالیت‌های در فضای باز، صحنه موسیقی زنده پررونق و موارد دیگر، تولدو فعالیت‌هایی را برای هر علاقه‌ای ارائه می‌دهد.

تولدو همچنین به چندین شهر بزرگ از جمله شیکاگو (چهار ساعت غرب)، دیترویت (یک ساعت شمال)، ایندیاناپولیس (سه ساعت و نیم جنوب غربی) و حتی تورنتو (پنج ساعت شمال شرقی) نزدیک است. حمل و نقل نزدیک و مقرون به صرفه است – با یک فرودگاه، ایستگاه قطار و اتوبوس در نزدیکی که دانش آموزان را به سراسر شهر و فراتر از آن می برد.

این منطقه چیزی بیش از یک تجربه دانشجویی فراموش نشدنی را ارائه می دهد. بسیاری از دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در منطقه تولدو می مانند زیرا این منطقه گزینه های شغلی فراوان و سبک زندگی مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد.

رتبه بندی دانشگاه تولدو

رتبه بندی تایمز

 • 2022 : 601
 • 2021 : 601
 • 2020 : 601

چه خبر از تازه ها

رتبه بندی جدید

دانشگاه تولدو در چندین رتبه بندی ملی عملکرد خوبی دارد. این شامل رتبه‌بندی دانشکده بازرگانی دانشگاه Eduniversal در سال 2020 می‌شود، جایی که موارد زیر را به دست آورد:

 • 3 پالمز – مدرسه عالی کسب و کار

در رتبه بندی Eduniversal از بهترین برنامه های کارشناسی ارشد در آمریکای شمالی، UToledo مقام ها ی زیر را به دست آورد:

 • شماره 29 برای مدیریت عمومی
 • شماره 37 برای مدیریت منابع انسانی
 • شماره 44 برای بازاریابی

کالج مهندسی دانشگاه تولدو یکی از هشت مدرسه در کشور است که سه تجربه همکاری در برنامه درسی لیسانس دارد.

دانشجویان مهندسی و اساتید نیز در تحقیقات ملی به رسمیت شناخته شده، از جمله کمک مالی از ناسا برای بررسی چگونگی استفاده فضاپیماها از انرژی خورشیدی برای ماموریت‌ها به ماه و مریخ، مشارکت دارند. بسیاری از اعضای هیئت علمی این کالج با آزمایشگاه پیشرانش جت ناسا همکاری می کنند، جایی که آنها به هدف ناسا برای نیروی الکتریکی بیشتر و دستگاه های اکتشافی در مریخ کمک خواهند کرد.

نجوم و اخترفیزیک به طور مداوم به عنوان زمینه های برتر تحقیقاتی در UToledo شناخته شده است. امروزه، اخترشناسانی که از UToledo فارغ التحصیل می شوند، نوآوری های پیشرو در کهکشان و فراتر از آن هستند.

دو دانشجوی دکترا و استاد در حال مطالعه توابع اساسی زندگی در سطح مولکولی با استفاده از کریستال های پروتئینی هستند که توسط محققان UToledo تهیه شده و در ایستگاه فضایی بین المللی رشد کرده اند. همچنین، دو نفر از اعضای هیئت علمی زن و شوهر از تلسکوپ هابل ناسا برای کشف راه جدیدی برای درک تکامل کهکشان ها استفاده کردند.

دانشجویان بازرگانی در UToledo از طریق اتاق بازرگانی Neff بینش و تجربه نسبت به دنیای امور مالی کسب می‌کنند – یکی از تنها 30 مورد از نوع خود در ایالات متحده، دانشجویان UToledo یک مجموعه 3.6 میلیون دلاری را مدیریت می‌کنند که همچنان در حال رشد است.

هزینه تحصیل در دانشگاه تولدو چقدر است ؟مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه تولدو چقدر است ؟

شهریه متوسط در سال

 • مقطع کارشناسی : 20822 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 12040 دلار

هزینه های زندگی

 • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 13946 دلار
 • هزینه های زندگی در دانشگاه : 15466 دلار

بورسیه و فاند

بیش از 93 درصد از دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی در UToledo بورسیه تحصیلی دریافت می کنند. همه دانشجویان جدید هنگام درخواست و پذیرش در دانشگاه ، شرایطشان برای دریافت جایزه در نظر گرفته می شوند بنابراین هیچ درخواست کمک هزینه تحصیلی اضافی مورد نیاز نیست.

International Scholar Tuition Rate

دانشجویان بین المللی که برای اولین بار در سال اول تحصیل می کنند، می توانند واجد شرایط دریافت شهریه داخلی به اضافه 100 دلار در هر ترم باشند، اگر معدل آنها 3.5 یا بالاتر باشد – پس انداز بیش از 9000 دلار در هر سال تحصیلی!

International Rocket Award

دانشجویان سال اول واجد شرایط و دانشجویان بین المللی انتقالی با معدل 3.0 تا 3.49 ممکن است جایزه ای معادل 7500 دلار دریافت کنند، در حالی که دانشجویان انتقالی با معدل 3.5 یا بالاتر در زمان پذیرش می توانند 8500 دلار دریافت کنند.

Sister Cities Award در دانشگاه تولدو

دانشجویان بین المللی از شهرهای خواهرخوانده تولدو نرخ شهریه ویژه ای می پردازند – همان نرخی که ساکنان اوهایو پرداخت می کنند، به علاوه فقط یک هزینه اضافی کوچک به مبلغ 100 دلار در هر ترم.

دانشجویان در هنگام مراجعه به دانشگاه باید آدرس دائمی در یکی از شهرها یا مناطق مشخص شده داشته باشند. این شامل:

 • تولدو، اسپانیا
 • لوندرینا، برزیل
 • Qinhuangdao و Nanchong، چین
 • Szeged و Csongrad، مجارستان
 • کویمباتور، هند
 • دره بقاع، لبنان
 • پوزنان، لهستان
 • تویوهاشی، ژاپن
 • تانگا، تانزانیا
 • دلمنهورست، آلمان
 • حیدرآباد، پاکستان

واجد شرایط بودنواجد شرایط بودن

شرایط ورود

در زیر شرایط عمومی برای دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در دانشگاه تولدو آمده است. برخی از کالج ها و برنامه ها دارای شرایط اضافی هستند. دانشجویان بین المللی که الزامات زبان را ندارند می توانند در برنامه فشرده زبان انگلیسی شرکت کنند.

دانشجویان متقاضی مدرک لیسانس

 1. یک درخواست پذیرش را تکمیل کنید
 2. رونوشت ها را ارسال کنید

متقاضیان سال اول – ریز نمرات/گواهینامه های رسمی از هر سال تمام مدارس متوسطه/دبیرستانی که در آن شرکت کرده اند.

متقاضیان انتقال – ریز نمرات رسمی از همه کالج ها/دانشگاه های فوق متوسطه شرکت کرده اند

 1. اثبات تسلط به زبان انگلیسی

آزمون های تافل، آیلتس، PTE، آزمون انگلیسی Duolingo و سایر آزمون ها برای پذیرش پذیرفته می شوند.

دانشجویان تعدادی از کشورها نیازی به ارائه مدرکی مبنی بر مهارت انگلیسی ندارند.

 1. سایر نمرات آزمون و شرایط

دانشکده مهندسی نیاز به مدرک مهارت ریاضی دارد. برنامه اجرای موسیقی نیاز به تست استماع دارد.

دانشجویان متقاضی مدرک تحصیلات تکمیلی

 1. یک درخواست پذیرش را تکمیل کنید
 2. رونوشت ها را برای دانشگاه تولدو ارسال کنید

ریز نمرات رسمی و نهایی مدرک لیسانس چهار ساله از یک کالج یا دانشگاه معتبر منطقه ای. رونوشت های رسمی تایید شده یا تصدیق شده تمام گواهی های فارغ التحصیلی، دیپلم ها یا گواهی های مدرک.

 1. اثبات تسلط به زبان انگلیسی

آزمون های تافل، آیلتس، PTE، آزمون انگلیسی Duolingo و سایر آزمون ها برای پذیرش پذیرفته می شوند.

دانشجویان تعدادی از کشورها نیازی به ارائه مدرکی مبنی بر مهارت انگلیسی ندارند.

 1. سایر نمرات آزمون و شرایط

نتایج آزمون GRE یا GMAT توسط برخی از برنامه ها برای پذیرش مورد نیاز است.

 1. توصیه نامه ها

بسته به برنامه، یک تا سه توصیه نامه مورد نیاز است

گروه و دانشکده

دانشگاه تولدوکیفیت تدریس

تاکید UToledo بر کشف و نوآوری تنها در سال گذشته منجر به بیش از 65 میلیون دلار بودجه تحقیقاتی از سوی صنایع دولتی و خصوصی شده است.

تحقیقات تجربیات عمیقی را برای همکاری با اساتید در اختیار دانشجویان قرار می دهد که می تواند منجر به تسلط بیشتر بر زمینه های تحصیلی آنها شود یا حتی تبدیل به محقق فارغ التحصیل یا دستیار تدریس شود.

از طریق دفتر تحقیقات کارشناسی، دانشجویان می توانند تقریباً در همه برنامه ها تجربیات عملی مرتبط با علایق خود را بیابند. علاوه بر موقعیت های داوطلبانه، بسیاری از تجربیات تحقیقاتی، اعتبارات شهریه، کمک هزینه تحصیلی یا کمک هزینه ارائه می کنند.

جدای از تحقیق، دانش‌آموزان می‌توانند از طریق دوره‌های کارآموزی و مشارکت، دانش خود را در کلاس درس گسترش دهند. بسیاری از برنامه ها دارای تجربیات کارآموزی و همکاری هستند که در برنامه درسی گنجانده شده است.

برنامه ها توسط اساتید پرشور و متخصص در زمینه های خود تدریس می شود. آنها در طول تحصیل از دانشجویان حمایت می کنند و همچنین در تحقیقات پیشگامانه دانشگاه شرکت می کنند. با نسبت دانشجو به استاد 21:1، کلاس‌های دانشگاه تولدو فرصت‌های متعددی را برای توجه متمرکز اساتید فراهم می‌کنند – که بیش از 79 درصد آن‌ها اعضای هیئت علمی تمام وقت هستند.

ساختار بخش

در UToldeo، بیش از 270 برنامه برای دانشجویان وجود دارد که می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند – با مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد، مدرک دکترا و گزینه‌های گواهی حرفه‌ای، انتخاب گسترده‌ای وجود دارد. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ، پردیس به کالج‌های آکادمیک تقسیم می‌شود و برنامه‌ها تحت کالجی که رشته آن‌ها در آن زندگی می‌کند ساختار می‌یابند:

 • هنر و ادبیات (انسان شناسی، اقتصاد، تاریخ، موسیقی، فلسفه)
 • کسب و کار و نوآوری (حسابداری، مدیریت، بازاریابی و تجارت بین المللی)
 • آموزش (برنامه درسی، آموزش عالی)
 • مهندسی (زیستی، عمران، برق، محیط زیست و مهندسی شیمی)
 • تحصیلات تکمیلی
 • بهداشت و علوم انسانی (عدالت کیفری، بهداشت عمومی)
 • افتخارات
 • قانون
 • پزشکی و علوم زیستی (دندانپزشکی، مغز و اعصاب، رادیولوژی)
 • علوم طبیعی و ریاضی (علوم زیست شناسی، فیزیک، نجوم)
 • پرستاری
 • داروسازی و علوم دارویی (داروشناسی، داروسازی)
 • کالج دانشگاهی (مطالعات اکتشافی)

امکانات زندگی پردیس

در UToledo، دانش آموزان می توانند از هر بخشی از آنچه که تجربه کالج را خاص می کند، لذت ببرند. چه در حال استراحت با دوستان در سالن های اقامت، اتاق های بازی یا اتحادیه دانشجویی تامپسون. دانش‌آموزان می‌توانند در بسیاری از تجربیات فرهنگی دانشگاه مانند کنسرت، نمایش، نمایش فیلم و بازدید از اساتید شرکت کنند.

خارج از تکالیف مدرسه، دانش آموزان می توانند قبل از ترک دانشگاه رهبر شوند. آنها می توانند در یکی از بیش از 400 سازمان تحت رهبری دانشجویی در محوطه دانشگاه شرکت کنند یا خودشان یکی را راه اندازی کنند. این به آنها فرصت می دهد تا دانش آموزان همفکر دیگری را که مشتاق مشارکت هستند بیابند.

بسیاری از دانشجویان بین‌المللی دانشگاه تولدو  سازمان‌هایی را تأسیس کرده‌اند که شادی‌های فرهنگ خود را به اشتراک می‌گذارند و درک متقابل را با دانشجویان دیگر تقویت می‌کنند.

مرکز Student Rec دارای تجهیزات مدرن تناسب اندام، پیست سرپوشیده، استخر شنا در اندازه المپیک، کلاس های گروهی، دیوار کوهنوردی و زمین های روباز است. ورود برای همه دانشجویان UToledo رایگان است.

دانش‌آموزان می‌توانند تیم‌های ورزشی دانشگاه را تشویق کنند (UToledo یکی از اعضای کنفرانس بخش اول آمریکای میانی است)، از جمله بسکتبال مردان و زنان، فوتبال، فوتبال و غیره. ورود به تمامی رویدادهای خانگی رایگان است. در ورزش های باشگاهی و درون مدرسه ای در تمام سطوح مهارت، از جمله فوتبال، فوتبال آمریکایی، بسکتبال، تنیس، هاکی روی یخ، قایقرانی و غیره رقابت کنید.

تقویت استعدادهای خلاقانه آنها در اجراهای تئاتری و موسیقی یا نمایش های هنرهای زیبا نیز یک گزینه است. بسیاری از تولیدات تئاتر و گروه های موسیقی برای دانشجویان از همه رشته ها آزاد است.

منبع : www.utoledo.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]