دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا ( دانشگاه GW )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا ( دانشگاه GW )دانشگاه جرج واشنگتن ( دانشگاه GW ) بزرگترین ارائه دهنده آموزش عالی در پایتخت آمریکا، واشنگتن دی سی است. با سابقه ای به سال 1821، این دانشگاه در سطح بین المللی شناخته شده و در بین 200 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است (رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز در سال 2022).

دانشگاه جرج واشنگتن بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه ملی ایالات متحده در سال 2022 در بین 100 دانشگاه برتر ایالات متحده در رتبه 63 قرار گرفته است. سایر زمینه‌هایی که این دانشگاه در آنها رتبه خوبی داشته است شامل مدارس با ارزش (113) و بهترین تعاونی‌ها/ دوره های کارآموزی (هجدهم).

دانشگاه GW بر یادگیری تجربی تمرکز دارد و بررسی پرینستون قبلاً آن را به عنوان شماره یک در ایالات متحده برای “فرصت های کارآموزی برتر” رتبه بندی کرده است. هر ساله 12000 دوره کارآموزی چشمگیر در سازمان های معروف مختلف از جمله کاخ سفید، بانک جهانی و مؤسسه ملی بهداشت ارائه می دهد.

در نتیجه، دانش‌آموزان می‌توانند با آگاهی از اینکه دانشگاه جرج واشنگتن آنها را به طور مؤثر برای دنیای کار آماده می‌کند، احساس امنیت کنند. در واقع، از هر ده فارغ التحصیل از کلاس سال 2017، 9 نفر در مدت شش ماه پس از پایان دوره تحصیلی خود مشغول به کار شدند یا در ادامه تحصیل شدند.

GW با بیش از 27000 دانشجو از بیش از 130 کشور مختلف، مفتخر است که جامعه پردیس متنوعی را ارائه می دهد. با بیش از 450 سازمان دانشجویی، دانشجویان زیادی می توانند خارج از سخنرانی ها انجام دهند. دانشگاه GW 27 تیم ورزشی دانشگاهی مختلف ارائه می دهد و دانشجویان ورزشکار که نماینده این تیم ها هستند در بالاترین سطح ورزش دانشگاهی در آمریکا رقابت می کنند.

فارغ التحصیلان دانشگاه جرج واشنگتن به شبکه عظیمی از 290000 فارغ التحصیل دسترسی دارند که در بیش از 130 کشور در سراسر جهان زندگی می کنند. دانش‌آموزان می‌توانند از دانش حضور در همان مؤسسه‌ای الهام بگیرند که افراد با نفوذی مانند کری واشنگتن، الیزابت وارن، و ایوان اورجی در آن شرکت کردند، و همچنین دکتر رالف آلفر، فیزیک‌دانی که جزئیاتی از نظریه انفجار بزرگ را در پایان‌نامه‌اش در سال 1948منتشر کرد.

رتبه بندی دانشگاه جرج واشنگتن

رتبه بندی دانشگاه جرج واشنگتنرتبه بندی Academic

 • 2022 : 201
 • 2021 : 301
 • 2020 : 301

رتبه بندی QS

 • 2024 : 340
 • 2023 : 362
 • 2022 : 355

رتبه بندی تایمز

 • 2023 : 201
 • 2022 : 201
 • 2021 : 187

چه خبر از تازه ها ؟

یک لیست جدید رتبه بندی دانشگاه ها توسط US News & World Report منتشر شده است و دانشگاه جرج واشنگتن نسبت به گزارش سال گذشته شاهد افزایش مستمر موقعیت خود بوده است. GW در بین 381 دانشگاه ملی رتبه 63 را به خود اختصاص داد که نشان دهنده یک پیشرفت کلی سه امتیازی از سال 2020 است. این دانشگاه همچنین در دسته بدهی های دانشجویی امتیاز خوبی کسب کرد که نشان دهنده تعهد مداوم دانشگاه GW به افزایش کمک های مالی دانشجویان، به ویژه با توجه به چالش های موجود است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه جرج واشنگتن چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 64400 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 37080 دلار

متوسط سالانه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 16775 دلار
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 9804 دلار

بورسیه ها و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه جرج واشنگتن چقدر است ؟دانشگاه جرج واشنگتن طیف وسیعی از بورسیه های شایستگی را به دانشجویان بین المللی برای موفقیت های استثنایی اعطا می کند. دانشجویانی که این جوایز را دریافت می کنند، در صورت حفظ ثبت نام تمام وقت، تضمین می شود که تا ده ترم متوالی از حمایت مالی برخوردار شوند. ابتکارات بودجه به طور خاص برای دانشجویان بین المللی عبارتند از:

بورسیه شایستگی در مقطع کارشناسی

دانشجویان بین المللی واجد شرایط در مقطع کارشناسی ممکن است از تخفیف شهریه برای پاداش برتری علمی خود بهره مند شوند.

بورسیه تحصیلی ریاست جمهوری

دانشجویان واجد شرایط مقطع کارشناسی که شهروندان غیر ایالات متحده یا مقیم غیردائم هستند ممکن است بورسیه تحصیلی دریافت کنند تا به برتری علمی خود پاداش دهند.

بورسیه بین المللی لیسانس دانشگاه GW

دانشجویان بین المللی واجد شرایطی که انتظار می رود تحصیلات متوسطه را با مدرک IB فارغ التحصیل کنند ممکن است بورسیه تحصیلی IB دریافت کنند.

دانش آموزان معمولاً به طور خودکار برای این بورسیه ها در نظر گرفته می شوند، با این حال آنها به شدت تشویق می شوند تا شرایط در دسترس بودن و واجد شرایط بودن هر کدام را بررسی کنند.

Graduate

کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی و سایر جوایز مبتنی بر شایستگی برای حمایت از تحصیلات تکمیلی در دسترس است. دانشجویان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه کنند یا با دفاتر پذیرش مدارس تماس بگیرند.

گروه و دانشکده های دانشگاه جرج واشنگتن

ساختار بخش

گزینه های مطالعه در موارد زیر ارائه می شود:

کالج هنر و علوم کلمبیا

دانش آموزان در یک اکوسیستم تعامل که از طریق تحقیق و تعالی آموزش افزایش یافته است غوطه ور می شوند.

دانشکده هنر و طراحی کورکوران

این مدرسه کاربرد عملی و بیان خلاقانه را در هنر پل می کند.

دانشکده بازرگانی

برای حمایت از اهداف شغلی، برنامه های سفارشی شده را با مجموعه ای از اعتبارنامه های مدولار و قابل انباشته به دانش آموزان ارائه می دهد.

دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش و توسعه انسانی دانشگاه جرج واشنگتن

دانش‌آموزان درگیر تحقیقات علمی می‌شوند که سیاست، تحقیق و عمل را به هم پیوند می‌دهد.

دانشکده مهندسی و علوم کاربردی دانشگاه GW

یک موسسه تحقیقاتی پیشرو در ایالات متحده، ارائه تخصص در 13 رشته مهندسی و علوم کامپیوتر.

مدرسه روابط بین الملل الیوت

مدرسه الیوت نسل بعدی رهبران بین المللی را آموزش می دهد.

دانشکده حقوق

در دانشکده حقوق دانشگاه GW، دانش آموزان کاوش گسترده اما عمیقی از قانون را انجام می دهند.

دانشکده رسانه و روابط عمومی

پیشرو در مطالعه ارتباطات سیاسی، روزنامه نگاری و رسانه.

دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی

دانشگاه جرج واشنگتن چالش حذف نابرابری های بهداشتی و تغییر مراقبت های بهداشتی را برای غنی سازی و بهبود زندگی افرادی که به آنها خدمت می کنیم، پذیرفته است.

دانشکده پرستاری

پیشرو در آموزش پرستاری ثبت شده در عمل پیشرفته که تعدادی از پرستاران برتر کشور را تولید می کند.

دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت سیاسی

اعضای هیأت علمی این مدرسه به دلیل تخصص خود در زمینه مبارزات انتخاباتی، قانونگذاری، حمایت، رای گیری و ارتباطات سیاسی شناخته شده اند.

کالج مطالعات حرفه ای

ارائه آموزش عملی برای فراگیران بزرگسال در مراحل مختلف شغلی خود.

دانشکده بهداشت عمومی موسسه میلکن دانشگاه GW

ماموریت مدرسه ارائه بهترین تجربه آموزشی بهداشت عمومی با ترکیب ارزش های اصلی بورس تحصیلی و رهبری، دقت علمی و تجزیه و تحلیل خط مشی است.

دانشکده سیاست عمومی و مدیریت عمومی تراختنبرگ

مدرسه تراختنبرگ دانش‌آموزان را به رهبران بخش‌های دولتی، خصوصی و غیرانتفاعی تبدیل می‌کند.

کیفیت تدریس

کیفیت تدریسیکی از بزرگترین مؤسسات آموزش عالی در واشنگتن دی سی، دانشگاه جرج واشنگتن رویکردی نوآورانه را برای تدریس در جایی که از جهان به عنوان کلاس درس خود استفاده می کند، اتخاذ می کند.

GW به طور مداوم ابتکارات استراتژیک را برای بهبود تجربه آموزشی انجام می دهد. دانش‌آموزان نه تنها از کلاس‌های درس و امکانات عالی آن، بلکه از سالن‌های اقامتی و در سراسر فضاهای دانشجویی و تعامل با اساتید بهره می‌برند. هر تجربه، از ثبت نام تا فارغ التحصیلی، بر سفر دانشجویی متمرکز است، جایی که خدمات پشتیبانی در تمام مدت زمان دانشجویان در دانشگاه GW در دسترس است. فرهنگ دانشگاه محیطی گرم، مثبت و دلپذیر را به دانشجویان ارائه می دهد.

مشارکت‌های متعدد GW با سازمان‌های پرجنب‌وجوشی مانند بانک جهانی، سازمان بهداشت پان-آمریکایی، آزمایشگاه تحقیقات دریایی و بسیاری دیگر تضمین می‌کند که دامنه آن گسترده و معنادار است و دانشجویان را آماده می‌کند تا در محیط حرفه‌ای چالش برانگیز آماده شوند.

این دانشگاه یک مرکز آموزشی است که فراتر از مرزهای آن امتداد دارد. این دانشگاه محل اساتیدی است که عمیقاً درگیر حل برخی از بزرگترین چالش‌های امروزی هستند. علاوه بر این، دانش آموزان از توانایی GW برای اتصال دانشگاه به محل کار بهره می برند.

پردیس و امکانات دانشگاه جرج واشنگتن

امکانات

پردیس Foggy Bottom

این پردیس تاریخی دانشگاه GW را از ردیف اول به یک تجربه همهجانبه از زندگی در دی سی می برد. این محوطه بین مرکز کندی، کاخ سفید و تعدادی از آژانس های بین المللی و فدرال قرار گرفته است و به دانش آموزان تجربه ای بی نظیر می دهد که در آن شهر نیز کلاس درس آنها است.

پردیس Mount Vernon

“ورن” که در چند مایلی دورتر از شلوغی مرکز شهر قرار دارد، خانه‌های ساختمان‌های دانشگاهی، امکانات ورزشی، سالن‌های اقامت، کتابخانه، گزینه‌های غذاخوری فراوان و یک دوره چالش در فضای باز است که همگی توسط تپه‌های سبز زیبا احاطه شده‌اند. سه مایل از پردیس Foggy Bottom فاصله دارد که در آن سرویس رفت و آمد بین پردیس ها در تمام ساعات روز وجود دارد.

پردیس علم و فناوری ویرجینیا

این مرکز اکتشاف دانشگاه با تحقیقات پویا و طیف پر جنب و جوش گزینه های تحصیلی است. این مرکز بسیاری از آزمایشگاه‌ها، مؤسسات و مراکز تحقیقاتی است که دانش را در طیف وسیعی از زمینه‌های بین‌رشته‌ای ارتقا می‌دهند.

ایمنی دانش آموزان

بخش ایمنی و امنیت در دانشگاه جرج واشنگتن خدمات و رویه‌های زیادی برای تضمین ایمنی کل جامعه دانشگاهی دارد. این شامل:

هشدار GW

این یک سیستم اطلاع رسانی است که می تواند در صورت لزوم به دانشجویان، اساتید و کارکنان هشدار دهد. هشدارهای اضطراری را از طریق پیام های متنی، ایمیل، تلفن های محل اقامت، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ارسال می کند.

زنگ هشدار شخصی GW (GW PAL)

GW PAL یک برنامه ایمنی تلفن همراه است که دانش آموزان می توانند آن را در تلفن های هوشمند خود دانلود کنند. این به آنها اجازه می دهد تا به طور ناشناس به اداره پلیس منطقه در مورد هرگونه نگرانی امنیتی هشدار دهند و مکان آنها را در زمان واقعی شناسایی کنند.

مشاوره پردیس

این وب‌سایت اصلی دانشگاه GW برای انتقال اطلاعات مربوط به امنیت به جامعه دانشگاهی است. دانش آموزان می توانند به راحتی این را برای به روز رسانی در مورد نگرانی های ایمنی بررسی کنند.

ایمنی سالن اقامت

دانشگاه برای اطمینان از ایمنی دانشجویان دانشگاه جرج واشنگتن در سالن های اقامت، بازرسی هایی را در اتاق های جداگانه انجام می دهد. مانورهای آتش نشانی به طور منظم انجام می شود و کپسول های آتش نشانی را می توان در سراسر محوطه دانشگاه پیدا کرد.

اداره پلیس جرج واشنگتن خدمات امنیتی گشت زنی و سالن های مسکونی را ارائه می دهد. همچنین از امنیت رویدادهای مختلف در محوطه دانشگاه مراقبت می کند.

منبع : www.gwu.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]