دانشگاه جورج میسون آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه جورج میسون آمریکاتحصیل در دانشگاه جورج میسون به معنای آماده شدن برای آینده ای معنادار در یک محل کار سخت است. دانشگاه متعهد به ایجاد انگیزه در دانشجویان است تا آنها به اهداف خود برسند و به موفقیت برسند.

این دانشگاه که در فیرفکس، ویرجینیا، نزدیک به واشنگتن دی سی واقع شده است، مکانی ایده آل برای دانشجویان برای تجربه تجارت، دولت، تحقیق و فرهنگ است. دانشگاه جورج میسون در بین 20 دانشگاه برتر برای متنوع ترین دانشگاه ها و بیستمین برای مدارس نوآورانه در ایالات متحده توسط US News & World Report 2023 قرار گرفت.

واشنگتن دی سی فرهنگ غنی پایتخت کشور را ارائه می دهد. به عنوان قطب فناوری، سیاست، علم و رسانه، دانش آموزان به تجربیات و فرصت های صنعتی ارزشمند دسترسی دارند. از جاذبه‌های معروفی مانند کاخ سفید یا موزه‌های رایگان اسمیتسونیان دیدن کنید، از بیش از ۲۲۰۰ رستوران طعم خانه را بچشید، یا در یکی از جشنواره‌های چندفرهنگی دی سی شرکت کنید. دانش‌آموزان می‌توانند در 45 دقیقه به واشنگتن دی سی برسند و از همه چیزهایی که فیرفکس ارائه می‌دهد، از کافه‌ها گرفته تا خریدهای بوتیک، لذت ببرند.

دانشگاه جورج میسون برنامه‌های Pathway را برای کمک به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌کند تا شرایط ورود برای تحصیل در سطح مدرک را برآورده کنند. برنامه‌های بین‌المللی سال اول و انتقال لیسانس به این معنی است که دانش‌آموزان می‌توانند همزمان با توسعه مهارت‌های آکادمیک و زبان انگلیسی خود، اعتبار کسب کنند. برنامه مسیر تحصیلات تکمیلی به کسانی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند کمک می کند.

دانش آموزان می توانند مطمئن باشند که در هر مرحله از راه، از قبل از ورود تا فارغ التحصیلی، حمایت دریافت خواهند کرد. دانش‌آموزان در مرکز جهانی میسون تحصیل می‌کنند، جایی که خدمات و منابع متعددی مانند مسکن دانشجویی و گزینه‌های غذاخوری وجود دارد. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند به امکانات موجود در محوطه دانشگاه، از جمله کتابخانه‌ها و فضاهای تناسب اندام دسترسی داشته باشند.

طیف وسیعی از بورس های تحصیلی مفید به طور خاص برای دانشجویان برنامه مسیر در دسترس است. جوایز تا 20000 دلار ارزش دارند و به افراد با موفقیت در هزینه های تحصیل کمک می کنند.

رتبه بندی دانشگاه جورج میسون

رتبه بندی QS

 • 2024 : 951
 • 2023 : 1001
 • 2022 : 801

نتایج فارغ التحصیلان

رتبه بندی دانشگاه جورج میسونمیسون به دانشجویان بین المللی فرصت انتقال به زندگی دانشگاهی و تحصیل در سطح مدرک را می دهد. در سال تحصیلی 2020-21، 91 درصد از دانش آموزان با موفقیت برنامه های Pathway خود را به پایان رساندند و واجد شرایط پیشرفت برای تحصیل در میسون بودند. دانش آموزان میسون آموزشی دریافت می کنند که آنها را برای مشاغل معنی دار در یک جامعه جهانی آماده می کند.

پشتیبانی شغلی

خدمات شغلی دانشگاه میسون به دانشجویان کمک می کند تا با ارائه خدماتی مانند:

 • کارگاه های رزومه
 • تمرین مصاحبه
 • نمایشگاه های شغلی با کارفرمایان محلی
 • دسترسی به شبکه های صنعتی قوی
 • کارگاه های آموزشی عملی درسی و کارگاه های آموزشی اختیاری عملی

موفقیت فارغ التحصیلان

88 درصد از دانشجویان دانشگاه جورج میسون ظرف شش ماه پس از فارغ التحصیلی یا شغل حرفه ای پیدا می کنند یا ادامه تحصیل می دهند. 86 درصد از دانشجویان شاغل در موقعیت های مرتبط با اهداف شغلی خود هستند. متوسط حقوق به اضافه پاداش گزارش شده توسط فارغ التحصیلان 70000 دلار است. کارفرمایان برتر فارغ التحصیلان میسون عبارتند از اپل، جنرال داینامیکس، ماریوت اینترنشنال، ناسا و موسسه اسمیتسونیان.

موقعیت مکانی ایده آل

از آنجایی که میسون در واشنگتن دی سی واقع شده است، دانشجویان از زندگی در 10 شهر برتر ایالات متحده برای یافتن شغل بر اساس Indeed 2019 سود می برند. این منطقه به عنوان دوازدهمین منطقه بهترین مترو برای فرصت های حرفه ای STEM توسط WalletHub 2021 رتبه بندی شده است، و ویرجینیای شمالی به زودی به آن تبدیل خواهد شد. محل استقرار دفتر مرکزی دوم آمازون.

چه خبر از تازه ها ؟

در دانشگاه جورج میسون، دانشجویان بین المللی از تاریخچه و تخصص این موسسه معتبر بهره می برند. رتبه‌بندی‌های اخیر توسط US News & World Report 2023 آن را به این صورت قرار داده است:

 • # 64 مدارس دولتی برتر
 • # 20 نوآورترین مدارس
 • #165 بهترین مدارس با ارزش
 • # 20 متنوع ترین دانشگاه ها
 • # 137 دانشگاه ملی

شهرت برجسته Mason’s از طریق تمرکز مداوم دانشگاه بر کارکنان متخصص و شبکه فارغ التحصیلان غنی آن به دست آمده است. دانش‌آموزان از آموزش‌ها و حمایت‌های شخصی از سوی دانشمندان برجسته که در زمینه خود رهبر هستند، از جمله یک مجری خبری برنده جایزه، یک مدیر سیا و اولین زن مسلمان در فضا، بهره‌مند خواهند شد.

رتبه‌بندی معتبر دوره‌ها در میسون به یک رشته محدود نمی‌شود، بلکه در بخش‌های مختلف پخش می‌شود، با برنامه‌هایی که در حوزه‌هایی مانند تجزیه و تحلیل و حل تعارض، امنیت سایبری و کسب‌وکار به موقعیت‌های چشمگیری دست می‌یابند.

در نتیجه این پیشرفت بزرگ، دانشجویانی که انتخاب می کنند INTO در Mason’s تحصیل کنند و دوره تحصیلی را در آنجا تکمیل کنند، می توانند از دریافت بهترین دانش، آموزش و امکانات در طول تحصیل خود مطمئن باشند.

نظرات دانشجویی

“هدف امور بین الملل کمک به جامعه و بهبود زندگی در سراسر جهان است. در جورج میسون، شما تشویق می‌شوید که این مسائل جهانی را تحلیل کنید و انتقادی فکر کنید. این یکی از با ارزش ترین مهارت هایی است که می توانید برای دنیای کار بیاموزید.” کوین، چین، کارشناسی ارشد در تجارت و سیاست بین المللی .

با نگاهی به گذشته، حتی نمی‌توانستم تصور کنم که در این بازار حرفه‌ای بسیار رقابتی جایگاهی پیدا کنم. با این حال، مهارت‌هایی که در طول مسیرم در دانشگاه جورج میسون جمع‌آوری کردم به من کمک کرد نه تنها رقابتی باشم، بلکه به یکی از ستاره‌های در حال ظهور تبدیل شوم. درست پس از فارغ التحصیلی، به من یک کار تمام وقت در Mason Dining Services به عنوان هماهنگ کننده بازاریابی پیشنهاد شد. امروز من رئیس بخش بازاریابی هستم. INTO Mason سکوی پرشی است که به شما کمک می کند به رویای آمریکایی بپرید. سوفیا، روسیه، کارشناسی، مدیریت توریسم و رویدادها، مدیر بازاریابی در Mason Dining – Sodexo .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه جورج میسون چقدر است ؟

متوسطه سالانه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 34220 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 34240 دلار

زندگی متوسط سالانه

 • زندگی بیرون از دانشگاه : 4467 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 9804 دلار

بورسیه ها و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه جورج میسون چقدر است ؟میسون با ارائه طیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی هر ساله روی دانشجویان خود سرمایه گذاری می کند. این افراد به افرادی که موفق تر هستند پاداش می دهند و به آنها در پرداخت شهریه و هزینه های زندگی کمک می کنند. جوایز عبارتند از:

بورسیه های منطقه ای

دانش‌آموزان واجد شرایط در برنامه‌های سال اول بین‌المللی، انتقال لیسانس یا مسیر تحصیلات تکمیلی ممکن است در سال اول تا سقف 10000 دلار جایزه دریافت کنند. برای واجد شرایط بودن، دانش آموزان باید از یکی از مناطق انتخاب شده باشند و سایر شرایط واجد شرایط بودن را داشته باشند.

بورسیه های تنوع طلبی

دانش‌آموزان واجد شرایط در برنامه‌های سال اول بین‌المللی، انتقال لیسانس یا مسیر تحصیلات تکمیلی ممکن است در سال اول تا سقف 10000 دلار جایزه دریافت کنند. افرادی که دارای پیشینه های متنوع و کم نمایندگی هستند به طور خودکار برای جایزه در نظر گرفته می شوند.

بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی

دانشجویان واجد شرایط بین المللی سال اول یا برنامه انتقال لیسانس که به دنبال پیشرفت در برنامه مدرک دانشگاه جورج میسون هستند ممکن است جایزه ای تا سقف 6000 دلار در سال یا مجموعاً 18000 دلار دریافت کنند. برای واجد شرایط بودن، دانش آموزان باید حداقل معدل 3.5 تا 4.0 داشته باشند.

بورسیه بین المللی جورج میسون در مقطع کارشناسی

دانشجویان واجد شرایطی که از طریق ورود مستقیم به دانشگاه وارد می شوند ممکن است جایزه ای تا سقف 20000 دلار دریافت کنند که سالانه قابل تمدید است. برای واجد شرایط بودن، دانش آموزان باید از جایگاه علمی بالایی برخوردار باشند و سایر شرایط واجد شرایط بودن را برآورده کنند.

به دانشجویان توصیه می شود در وب سایت دانشگاه شرایط در دسترس بودن و واجد شرایط بودن هر جایزه را بررسی کنند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

برای واجد شرایط بودن برای تحصیل در دانشگاه INTO جورج میسون، دانشجویان باید تعداد کمی از شرایط ورود را برآورده کنند.

ورود مستقیم به مقطع کارشناسی دانشگاه جورج میسون

شرایط تحصیلی: دیپلم دبیرستان با حداقل معدل 3.0، بسته به برنامه، ممکن است به مواد و آزمون های اضافی نیاز باشد.

الزامات زبان انگلیسی: حداقل نمره آیلتس 6.5 (6.0 در همه نمرات فرعی)، حداقل نمره تافل 80 (18 در همه نمرات فرعی) یا معادل آن.

سال اول بین المللی

شرایط تحصیلی: دیپلم دبیرستان با حداقل معدل 2.3 یا معادل آن.

شرایط زبان انگلیسی: حداقل نمره آیلتس 5.0، حداقل نمره تافل 50 یا معادل آن.

برنامه انتقال لیسانس

شرایط تحصیلی: حداقل یک اعتبار انتقال کالج/دانشگاه، حداقل معدل 2.0.

شرایط زبان انگلیسی: حداقل نمره آیلتس 5.5، حداقل نمره تافل 60 یا معادل آن.

ورود مستقیم در مقطع کارشناسی ارشد

شرایط تحصیلی: مدرک لیسانس چهار ساله یا بالاتر، نمرات لازم GRE یا GMAT (ویژه برنامه)، مواد اضافی (بسته به برنامه).

الزامات زبان انگلیسی: حداقل نمره آیلتس 7.0 (6.5 در همه نمرات فرعی)، حداقل نمره تافل 88 (20 در همه نمرات فرعی) یا معادل آن.

برنامه مسیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه جورج میسون

الزامات تحصیلی: بسته به دوره، دانش آموزان باید مدرک اول، دیپلم یا معادل آن را تکمیل کرده باشند، بسته به برنامه دارای معدل معادل 2.75 باشند، و سایر شرایط برنامه خاص را برآورده کنند

الزامات زبان انگلیسی: حداقل نمره آیلتس 6.0-6.5، حداقل نمره تافل 70-80 یا معادل آن.

انگلیسی آکادمیک

دانش آموزان به دیپلم دبیرستان یا معادل آن نیاز دارند.

گروه و دانشکده

ساختار بخش

گروه و دانشکدهدانشگاه جورج میسون مجموعه‌ای عالی از برنامه‌های Pathway را به دانشجویان خود ارائه می‌دهد، علاوه بر برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد که از طریق آن دانشجویان بین‌المللی می‌توانند مهارت‌های خود را برای آمادگی برای یک برنامه تحصیلی توسعه دهند.

ورود مستقیم در مقطع کارشناسی

دانشجویانی که شرایط تحصیلی و زبان انگلیسی را برای دوره کارشناسی انتخابی خود برآورده می کنند، می توانند درخواست مستقیم خود را به دانشگاه ارسال کنند.

سال اول بین المللی

دانشجویانی که در حال حاضر قادر به برآورده کردن شرایط ورود به دانشگاه و زبان انگلیسی برای دوره کارشناسی انتخابی خود در میسون نیستند، می توانند در عوض از طریق یک دوره بین المللی سال اول درخواست دهند. این فراگیران می‌توانند همزمان با کسب امتیازات در مقطع تحصیلی، مهارت‌های خود را برای واجد شرایط بودن افزایش دهند.

برنامه انتقال لیسانس

دانشجویانی که قبلاً برخی از دوره‌های کالج یا دانشگاه را گذرانده‌اند و مایل به انتقال به دانشگاهی در ایالات متحده هستند، می‌توانند این دوره را بگذرانند و اعتباراتی را کسب کنند که می‌توانند پس از اتمام به یک برنامه تحصیلی منتقل شوند.

ورود مستقیم تحصیلات تکمیلی

دانشجویانی که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی هستند و شرایط تحصیلی دوره انتخابی خود را برآورده می کنند، در کنار سطح مهارت زبان انگلیسی مورد نیاز، می توانند مستقیماً درخواست خود را برای دوره فارغ التحصیل میسون ارسال کنند.

برنامه مسیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه جورج میسون

دانشجویان بین المللی که به دنبال تکمیل دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه میسون هستند، این کار را از طریق تکمیل برنامه مسیر تحصیلات تکمیلی انجام خواهند داد. این زبان آموزان قادر خواهند بود مهارت های آکادمیک و زبان انگلیسی را برای آمادگی برای آزمون GMAT و GRE در صورت نیاز توسعه دهند. این برنامه معمولا یک تا دو ترم طول می کشد.

برنامه انگلیسی آکادمیک

این دوره به طور خاص برای دانش آموزانی که به دنبال بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود در یک محیط دانشگاهی هستند ساخته شده است. تکمیل این دوره، دانشجویان را برای فرصت های درخواست برای دوره های دانشگاهی ایالات متحده واجد شرایط می کند.

امکانات

مرکز جهانی آنجل کابررا

مرکز جهانی Ángel Cabrera دارای 270 دانشجوی میسون، فضاهای استراحت، کلاس های درس، سالن غذاخوری و سایر امکانات است. این جایی است که مرکز INTO مستقر است، بنابراین یک مرکز مرکزی برای دانشجویان بین المللی سال اول در میسون است.

این مرکز نزدیک به کلاس های درس، گزینه های غذاخوری، فضاهای تناسب اندام و کتابخانه ها قرار دارد. یک تیم تجربه دانشجویی وجود دارد که تضمین می کند دانش آموزان می توانند از فعالیت های اجتماعی سرگرم کننده در محوطه دانشگاه لذت ببرند.

محل اقامت

هزینه اقامت به طور متوسط در هر سال تحصیلی 19980 دلار است که شامل یک برنامه غذایی برای دانش آموزان سال اول بین المللی می شود. اکثر دانشجویان بین المللی در محوطه دانشگاه جورج میسون در مرکز جهانی میسون، ساحل شرقی، سالن سندبریج یا سالن پیمونت زندگی می کنند.

تالارهای اقامتی نزدیک به امکانات پردیس هستند و همگی دارای منابع و خدمات پشتیبانی بسیاری هستند. کارکنان سالن 24/7 آماده هستند. خوابگاه دانشجویی دارای مناطق اجتماعی داخلی، حمام های اختصاصی، کلاس های درس و فضاهای مراقبه است.

میسون متعهد می شود از سلامت، ایمنی و رفاه جامعه خود در حین انجام ماموریت دانشگاه در طول همه گیری COVID-19 حمایت کند. دانشجویان، اساتید و کارکنان باید واکسینه شوند، ماسک بزنند و قوانین فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند. تا 4 ژانویه 2022، بیش از 96 درصد از دانش آموزان و بیش از 94 درصد از کارمندان به طور کامل واکسینه شدند.

تغذیه

سه سالن غذاخوری از جمله گلوب در محوطه دانشگاه وجود دارد. با سرو غذاهای بین‌المللی مختلف، دانش‌آموزان با وجود هر نوع نیاز یا ترجیحات غذایی، غذاهای زیادی برای لذت بردن خواهند یافت. آنها حتی می توانند درخواست کنند غذاهای مورد علاقه خود را درست کنند.

منبع : www.gmu.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]