دانشگاه دی پال آمریکادانشگاه دی پال آمریکا

درباره این دانشگاه

دانشگاه دی پال یک دانشگاه خصوصی است که به تعالی دانشگاهی اختصاص دارد. دانشگاه DePaul که در شیکاگو در ایالات متحده مستقر است، به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های ملی (U.S. News & World Report 2018) و یکی از بهترین کالج های با ارزش کشور (Forbes 2017) نامیده شده است.

بیش از 300 برنامه در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه دی پال برای انتخاب وجود دارد که توسط کادر آموزشی پرشور و با تجربه در ده کالج و مدرسه هدایت می شوند. این دانشگاه دارای کلاس های کوچکی است که در آن میانگین نسبت دانشجو به استاد 15:1 است. این بدان معنی است که همه دانش آموزان توجه ویژه ای را که نیاز دارند دریافت می کنند.

دانشجویان از 114 کشور برای تحصیل به دانشگاه DePaul می آیند. این دانشگاه در دو پردیس در مرکز شهر پراکنده شده است – پردیس لوپ در منطقه تجاری و پردیس پارک لینکلن، که نزدیک به دریاچه میشیگان است.

محوطه دانشگاه همه چیزهایی را که دانشجویان در زندگی به آن نیاز دارند ، دارد – امکانات اولیه، مسکن راحت، امکانات تفریحی، ورزش و خیلی چیزهای دیگر. در طول اوقات فراغت خود، دانشجویان بین المللی می توانند از برخی از 350+ سازمان تحت رهبری دانشجویی لذت ببرند. اینها شامل باشگاه‌های ورزشی، گروه‌های علاقه‌مند خاص، طرح‌های خدمات اجتماعی و توسعه حرفه‌ای هستند.

همه 92 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه دی پال در مدت شش ماه پس از فارغ التحصیلی وارد مشاغل حرفه ای می شوند یا به تحصیل ادامه می دهند. مرکز مشاغل اختصاصی برای ارائه پشتیبانی در تمام زمینه های مرتبط با مشاغل، مانند مهارت های نوشتن CV و مصاحبه، از مشاوران شغلی دوستانه یا خدمات کمک آنلاین، آماده است.

شیکاگو مکانی عالی برای هر دانش آموزی است. این شهر مملو از تجربیات فرهنگی از جمله تئاترهای نمایشی، موزه‌ها و جشنواره‌های موسیقی است، 26 مایل ساحل دریاچه دارد و بیش از 30 شرکت 500 Fortune را در خود جای داده است که آن را به مکانی ایده‌آل برای اسکان حرفه‌ای تبدیل کرده است.

رتبه بندی دانشگاه دی پالرتبه بندی دانشگاه دی پال

موارد زیر برخی از تمایزاتی است که توسط دانشگاه دی پال در زمان های اخیر به دست آمده است:

 • رتبه بندی در بین بهترین دانشگاه های ملی، US News & World Report (2018)
 • پرینستون ریویو که یکی از بهترین کالج‌های غرب میانه در ایالات متحده است، به عنوان بهترین کالج 384 (2019) انتخاب شده است.
 • یکی از بهترین کالج های با ارزش کشور Forbes (2017)

فن آوری در دانشگاه DePaul

 • سی و چهارمین مدرسه کارشناسی برای طراحی بازی، the Princeton Review (2019)
 • هفتمین برنامه طراحی بازی در کشور، Animation Career Review (2018 )
 • بیستمین مدرسه تحصیلات تکمیلی طراحی بازی، the Princeton Review (2019)

بیزینس

 • سیزدهمین برنامه کارآفرینی مقطع کارشناسی در کشور، the Princeton Review (2019)
 • در میان بهترین برنامه های کسب و کار در مقطع کارشناسی کشور، S. News & World Report (2018)
 • بیستمین برنامه کارآفرینی MBA در کشور، the Princeton Review (2018)
 • رتبه دکترا در مدیریت بازرگانی در بین DBA های برتر جهان، CEO Magazine (2018)

هنرها

سیزدهمین مدرسه فیلم در کشور، the Hollywood Reporter (2018)

50 مدرسه برتر فیلم در ایالات متحده، the Wrap (2017)

ارتباط

اولین برنامه آموزشی برجسته PR سال، PRWeek Awards (2018).

مدارس و دانشکده ها

مدارس و کالج های دانشگاه دی پال عبارتند از:

دانشکده ارتباطات

دانشجویان می توانند مطالعات ارتباطی از جمله مطالعات رسانه و سینما، ارتباطات دیجیتال، روابط عمومی و تبلیغات را دنبال کنند.

دانشکده محاسبات و رسانه های دیجیتال

CDM به دانش آموزان آموزش مشترکی را ارائه می دهد که در آن فناوری، هنر و تجارت تلاقی می کنند. CDM در سه مدرسه سازماندهی شده است.

دانشکده آموزش و پرورش

این کالج برنامه های مدرک در آموزش دوزبانه/دوفرهنگی ارائه می دهد. مشاوره؛ مطالعات برنامه درسی؛ آموزش در دوران کودکی؛ رهبری آموزشی و آموزش زبان جهانی

دانشکده حقوق

کالج حقوق دانشگاه دی پال دارای برخی از بهترین برنامه های قانون سلامت و مالکیت معنوی در کشور است (U.S. News & World Report).

دانشکده علوم و بهداشت

کالج علوم و بهداشت برنامه های بسیاری را در زمینه های زیست شناسی، شیمی و بیوشیمی، علوم محیطی، علوم بهداشتی، ریاضیات، علوم اعصاب، پرستاری، فیزیک و روانشناسی تدریس می کند.

کالج بازرگانی Driehaus

این کالج دسترسی به تحصیلات تجاری با بالاترین کیفیت را به عنوان ابزاری برای دستیابی به اهداف فکری و حرفه ای فراهم می کند.

دانشکده تحصیلات تکمیلی بازرگانی Kellstadt

دانشکده کسب و کار تحصیلات تکمیلی Kellstadt با به روز رسانی مکرر برنامه های خود برای همگام شدن با پویایی کسب و کار جهانی، دانشجویان را برای رهبر شدن آماده می کند.

دانشگاه DePaulچه خبر از تازه ها

مدرسه جدید و نوآورانه گریس دیپلماسی کاربردی

دانشگاه دی پاول اخیراً یک هدیه باورنکردنی 20 میلیون دلاری برای تأسیس مدرسه گریس دیپلماسی کاربردی دریافت کرده است.

مدرسه چند رشته ای گریس که در کالج هنرهای لیبرال و علوم اجتماعی مستقر است، دانشجویان را برای مشاغل دیپلماسی در زمینه های مختلف آماده می کند. این برنامه برنامه های هیجان انگیز مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در دیپلماسی کاربردی ارائه می دهد، که در آن دانش آموزان مهارت های حرفه ای در حل تعارض، میانجی گری و پل سازی را توسعه می دهند.

مدرسه گریس فراتر از رویکرد آموزشی سنتی است و هدف آن آماده سازی نسل بعدی رهبران پیشگام است. این برنامه برای توانمندسازی افراد برای پیگیری عدالت اجتماعی پایدار در خانه و خارج از کشور طراحی شده است، جایی که آنها به ابزارهایی برای رویارویی با برخی از چالش‌برانگیزترین چالش‌های جهان مجهز هستند.

دانشجویان فارغ التحصیل می توانند مدرک کارشناسی ارشد را در دیپلماسی کاربردی کسب کنند و دانشجویان کارشناسی می توانند مدرک کارشناسی را در یکی از ده گرایش کسب کنند:

 • دیپلماسی و روابط بین الملل
 • دیپلماسی و اقتصاد سیاسی بین المللی
 • دیپلماسی شهری
 • دیپلماسی، سازمان های غیردولتی و ایجاد صلح
 • دیپلماسی، فرهنگ و هویت
 • دیپلماسی و هنر
 • دیپلماسی و نظریه انتقادی
 • دیپلماسی و دین
 • دیپلماسی و حقوق بین الملل
 • تاریخ دیپلماسی

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه دی پال چقدر است ؟

شهریه متوسط در سال

 • مقطع کارشناسی : 42189 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 27980 دلار

هزینه های زندگی

 • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 18500 دلار
 • هزینه های زندگی در دانشگاه : 9804 دلار

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

پذیرش در مقطع کارشناسی

دی پال آمریکادانش‌آموزانی که در خارج از ایالات متحده در دبیرستان تحصیل کرده‌اند، باید نمره امتحانی را ارائه کنند که مطابق با الزامات مهارت انگلیسی ما باشد.

اگر نمرات مهارت انگلیسی کمتر از حداقل نیاز باشد، ممکن است دانشجویان برای پذیرش مشروط در نظر گرفته شوند.

دانش‌آموزان می‌توانند با یکی از موارد زیر مدرکی مبنی بر تسلط به زبان انگلیسی نشان دهند:

 • تافل iBT – حداقل نمره 80 بدون بخش زیر 17
 • آیلتس آکادمیک – حداقل نمره 6.5
 • SAT – حداقل نمره خواندن و نوشتن 550
 • ACT – حداقل نمره 18 در ریدینگ و 20 در زبان انگلیسی
 • PTE Academic – حداقل امتیاز 53

پذیرش مشروط زبان انگلیسی مورد نیاز

 • تافل iBT – حداقل نمره 60
 • آیلتس آکادمیک – حداقل نمره 6.0
 • PTE Academic – حداقل امتیاز 42

پذیرش در مقطع تحصیلات تکمیلی

متقاضیان مقطع تحصیلات تکمیلی افرادی هستند که مدرک معادل لیسانس ایالات متحده را از یک موسسه معتبر منطقه ای، در ایالات متحده یا خارج از کشور تکمیل کرده یا در حال تکمیل هستند و می توانند برای یک برنامه تحصیلی Postgraduate یا حرفه ای درخواست دهند. برنامه های ارائه شده توسط دانشگاه DePaul عبارتند از MA، MS، MFA، PhD، LLM و JD.

امکانات

امکانات این دانشگاه عبارتند از:

کتابخانه دانشگاه دی پال

کتابخانه دانشگاه مجموعه گسترده ای از منابع آموزشی شامل بیش از یک میلیون کتاب فیزیکی و دیجیتالی را در خود جای داده است. همچنین خدمات پشتیبانی بسیاری را برای کمک به یادگیری دانش آموزان ارائه می دهد.

موزه هنر DePaul

دانشجویان می توانند از موزه هنر خود دانشگاه که هر سال 4 تا 6 نمایشگاه چرخشی دارد، لذت ببرند. برخی از شگفت‌انگیزترین آثار جهان، از جمله آثار سالوادور دالی و اندی وارهول را در خود جای داده است.

گزینه های اسکان

لینکلن پارک – دانش آموزان می توانند با زندگی در پردیس لینکلن پارک از یک تجربه کالج سنتی لذت ببرند. این پردیس با وسعت 30 جریب، تنها یک مایل از دریاچه میشیگان فاصله دارد و محل اقامتگاه‌ها و آپارتمان‌های سنتی است. اتاق ها کاملا مبله هستند.

Loop Housing – مشترک با سایر دانشگاه های محلی، دانشجویان می توانند در نزدیکی پردیس Loop زندگی کنند، جایی که می توانند از میان سوئیت ها و آپارتمان ها گزینه مورد نظرشان را انتخاب کنند.

ایمنی دانش آموزان

دانشگاه DePaul تضمین می کند که ایمنی محوطه دانشگاه به طرق مختلف در اولویت قرار دارد، از جمله:

Call boxes and house phones

تعدادی از جعبه های تماس خارجی که به خوبی مشخص شده اند در سراسر محوطه دانشگاه لینکلن پارک قرار دارند. از این جعبه های تماس اضطراری می توان برای گزارش هر نوع اضطراری استفاده کرد.

هشدار DPU

DPU Alert سیستم اعلان اضطراری DePaul است که در آن همه دانشجویان، اساتید، کارکنان و بازدیدکنندگان می‌توانند فوراً از هر موقعیت ناراحت‌کننده مطلع شوند. این کار از طریق تلفن، پیامک یا ایمیل انجام می‌شود، جایی که دانشگاه پیام‌هایی در مورد حوادث و دستورالعمل‌هایی درباره اقداماتی که برای ایمن بودن باید انجام داد ارسال می‌کند.

خدمات اسکورت ایمنی

دانشگاه DePaul دارای بخش ایمنی عمومی خود است که در آن خدمات اسکورت در دسترس است.

منبع : www.depaul.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]