دانشگاه رود آیلند آمریکا ( دانشگاه URI )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه رود آیلند آمریکا ( دانشگاه URI )دانشگاه رود آیلند ( دانشگاه URI ) یک موسسه تحقیقاتی عمومی مستقر در کینگستون، رود آیلند با شهرت تحقیقات پیشگام است. URI یک دانشگاه پژوهش محور است که هم کیفیت و هم کمیت بالای خروجی تحقیقاتی را تولید می کند. این دانشگاه اعطای زمین در ایالت رود آیلند است و سالانه بودجه قابل توجهی دریافت می کند که به طور استراتژیک در زیرساخت ها و منابع یادگیری پیشرفته سرمایه گذاری می کند.

این دانشگاه 103 برنامه کارشناسی و 78 برنامه تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد که شامل 9 کالج دانشگاهی است. جمعیت ثبت نام شده، جامعه ای متنوع و چند ملیتی از فراگیران است که 48 ایالت از 50 ایالت ایالات متحده و بیش از 75 کشور در سطح جهان را تشکیل می دهند که تعداد آنها حدود 14500 دانش آموز است.

علاوه بر پردیس اصلی کینگستون دانشگاه رود آیلند ، این دانشگاه دارای سه پردیس ماهواره ای تخصصی در پراویدنس، ناراگانست و وست گرینویچ است. پردیس اصلی یک سایت منظر معماری است که شامل ساختمان‌های گرانیتی تاریخی، فضای سبز فراوان و باغ‌های گیاه‌شناسی زیبای دانشگاه URI است. امکانات ورزشی و تفریحی فوق‌العاده‌ای برای دانشجویان وجود دارد، و دانشگاه دارای فرهنگ ورزشی رقابتی قوی با 16 تیم ورزشی بین دانشگاهی، بخش I است.

دانشگاه محیطی متنوع و دلپذیر با فرصت‌های زیادی برای فعالیت‌های فوق برنامه ایجاد می‌کند و به طور مداوم در معیارهای رضایت دانشجویان عملکرد خوبی دارد.

رتبه بندی دانشگاه رود آیلند

رتبه بندی times

 • 2023 : 801
 • 2022 : 601
 • 2021 : 601

چه خبر از تازه ها ؟

رتبه بندی دانشگاه رود آیلنددانشگاه URI یک موسسه پیشرو و آینده نگر است که سخت تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که محوطه و امکانات آن با استانداردهای صنعت و آخرین پیشرفت ها در روش ها و تجهیزات آموزشی به روز است. در 12 سال گذشته، 834 میلیون دلار هنگفت توسط URI به صورت کمک های مالی و کمک های مالی دریافت شده است و دانشگاه این بودجه را هوشمندانه در پروژه های سرمایه ای و ارتقاء هر یک از چهار پردیس خود سرمایه گذاری کرده است. پروژه های اخیر شامل امکانات شیمی، پزشکی قانونی، ارتباطات و داروسازی است.

جدیدترین سرمایه گذاری دانشگاه مرکز 150 میلیون دلاری Fascitelli برای مهندسی پیشرفته است، یک مرکز پیشرفته که درهای خود را در سپتامبر 2019 افتتاح کرد. دارای فضای زیربنایی چشمگیر 182000 فوت مربع است و به طور کامل با بیش از 6 دلار مبله شده است. میلیون ها تجهیزات پیشرفته، رقیب هر آزمایشگاهی در جهان است. مرکز جدید دارای امکانات آموزشی اصلی و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی پیشرفته، با فضاهای انعطاف‌پذیر برای همکاری‌های بین رشته‌ای، و فضای باز دانشجویی است که شامل فضای سازنده، کافی‌شاپ و کافه است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه رود آیلند چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل در دانشگاه URI

 • مقطع کارشناسی : 33512 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 29904 دلار

متوسط سالانه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 13584 دلار
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 9804 دلار

شهریه و فاند

شهریه سالانه تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه رود آیلند برای سال تحصیلی 2022/23 به شرح زیر است:

 • خارج از ایالت / بین المللی – 35804 دلار آمریکا

نرخ های شهریه ممکن است برای برنامه های تخصصی، تجربیات سفر و تحصیل در خارج از کشور و همچنین برنامه های تسریع شده کاملا آنلاین متفاوت باشد. به متقاضیان احتمالی توصیه می شود برای جزئیات کامل به صفحات اطلاعات بخش ویژه دوره به صورت آنلاین مراجعه کنند.

قیمت های فوق بدون هزینه های اقامت و غذا می باشد. متوسط هزینه سالانه برای افرادی که در اقامتگاه های مستقر در پردیس اقامت دارند 14130 دلار در سال است.

دانشگاه رود آیلند اذعان می کند که هزینه زندگی و تحصیل در مقطع کارشناسی می تواند سرمایه گذاری قابل توجهی باشد. در نتیجه، ارائه یک برنامه متنوع از طرح‌های حمایت مالی و جوایز موجود، سخت کار می‌کند. تعدادی گزینه مبتنی بر شایستگی و نیاز وجود دارد، و دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند تا صفحه کمک هزینه ها و بورسیه های تحصیلی را در وب سایت دانشگاه بررسی کنند تا ببینند آیا واجد شرایط هستند یا خیر.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

واجد شرایط بودنهر درخواست برای تحصیل در دانشگاه URI به صورت جداگانه و به شیوه ای جامع در نظر گرفته می شود، با نمرات دبیرستان، فعالیت های فوق برنامه، مهارت های رهبری، مشارکت جامعه، مقالات و دستاوردهای جایگزین در هنگام تصمیم گیری برای پذیرش در نظر گرفته می شود. به دانش‌آموزان توصیه می‌شود قبل از درخواست پذیرش، یک دوره تحصیلی چالش برانگیز را دنبال کنند، که ممکن است شامل دوره‌های IB، افتخارات، ثبت‌نام دوگانه یا دوره‌های AP باشد.

مطالب ارسالی مورد نیاز شامل:

 • یک برنامه مشترک تکمیل شده
 • هزینه درخواست
 • کارنامه رسمی دبیرستان
 • لیست دوره های ارشد
 • Essay
 • حداقل یک توصیه نامه

دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند قبل از درخواست با صفحه دوره مربوطه برای برنامه انتخابی خود مشورت کنند تا اطمینان حاصل کنند که از مهلت های خاص یا معیارهای واجد شرایط بودن آگاه هستند.

متقاضیان می توانند با تیم پذیرش دانشگاه رود آیلند تماس بگیرند تا از درخواست خود پشتیبانی دریافت کنند یا به سؤالاتی که ممکن است داشته باشند پاسخ دهند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه URI فرهنگ برتری آکادمیک را پرورش می دهد که توسط یک هیئت آموزشی پشتیبانی می شود که واقعاً به همان اندازه که با استعداد هستند پرشور هستند. این دانشگاه به اندازه استانداردهای بالای دانشگاهی خود به تجربه یادگیری اهمیت می دهد و ترکیبی جامع از آموزش عملی و نظری را در برنامه درسی خود و همچنین آخرین فناوری آموزشی را گنجانده است.

دانشکده آموزش متشکل از تیمی از افراد واجد شرایط است که برای موفقیت دانشجویان خود تلاش می کنند. 86 درصد از اعضای هیئت علمی تمام وقت دارای مدرک دکترا در حوزه موضوعی خود هستند و بسیاری از آنها همچنان در پروژه های تحقیقاتی فعال شرکت می کنند، به این معنی که دانشجویان می توانند از بینش صنعت خود بهره مند شوند. نسبت دانش‌آموز به استاد دانشگاه رود آیلند 16:1 است و 43.1 درصد از کلاس‌ها کمتر از 20 دانشجو دارند که زمان تماس کافی با کارکنان و تجربه یادگیری شخصی‌تر را تضمین می‌کند. کارکنان آموزشی متخصصان ارتباط هستند و تلاش می کنند تا محیطی فراگیر و حمایتی را تشویق کنند. رضایت دانشجویان بالا است، همانطور که میانگین نرخ ماندگاری دانشجویان سال اول، 84 درصد است – بیش از 20 درصد بالاتر از میانگین کالج ملی.

ساختار بخش

دانشگاه URI مجموعه ای جامع از رشته ها را در بیش از 90 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و 49 رشته تحصیلی فارغ التحصیل از طریق 9 مدرسه و کالج دانشگاهی ارائه می دهد. این مدارس و کالج ها عبارتند از:

 • دانشکده علوم و هنر
 • کالج بازرگانی
 • کالج آموزش و مطالعات حرفه ای آلن شاون فاینشتاین
 • دانشکده مهندسی
 • دانشکده محیط زیست و علوم زیستی
 • دانشکده علوم بهداشت
 • دانشکده پرستاری
 • دانشکده داروسازی
 • Graduate دانشکده اقیانوس شناسی

یکی از نقاط قوت دانشگاه رود آیلند تعداد دوره های کاربردی است که ارائه می شود. بیشتر برنامه‌ها دارای تأکید حرفه‌ای هستند، که تضمین می‌کند چیزهایی که دانش‌آموزان یاد می‌گیرند، آماده‌سازی خوبی برای حرفه‌ای با تأثیر در دنیای واقعی هستند. رشته های پرطرفدار شامل پرستاری ثبت شده، داروسازی، مهندسی بین المللی، بازرگانی، علوم اعصاب، روابط بین الملل و دیپلماسی، زیست شناسی دریایی، روانشناسی، ارتباطات گفتاری و بلاغت، فیلم و رسانه، حرکت شناسی و علم ورزش، و دانش و مهارت های مرتبط با سلامت است. هر یک از 9 کالج دانشگاه URI دارای تخصص مشخصی هستند، اما در عین حال رویکردی بین رشته ای را با همکاری متقابل بین برنامه ها تشویق می کنند.

امکانات

دانشگاه رود آیلندپردیس اصلی دانشگاه رود آیلند در یک مکان فوق‌العاده با فضای سبز فراوان و خیابان‌های پر درخت قرار گرفته است. در سال 1888 توسط ایالت رود آیلند خریداری شد و هنوز هم ساختمان اصلی خانه مزرعه ساخته شده در حدود 1796 است. مراکز دانشگاهی جدیدتر، امکانات ورزشی و ساختمان‌های اداری در ترکیبی بصری از تاریخی و مدرن گرد هم آمده‌اند.

پردیس شامل تمام امکاناتی است که دانشجویان برای موفقیت نیاز دارند. فضاهای آکادمیک مدرن و کاملا مبله با تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته هستند. وای‌فای رایگان و سریع در سراسر محوطه دانشگاه وجود دارد و تیمی از متخصصان فناوری اطلاعات برای پشتیبانی از دانش‌آموزان در مورد هر گونه مشکل فنی که ممکن است با آن مواجه شوند، در دسترس هستند.

این دانشگاه دارای چندین سالن اقامت در محل است که یا به تازگی ساخته شده اند یا به تازگی بازسازی شده اند و برخی از آنها به عنوان “سبز” از نظر محیطی طبقه بندی می شوند. زندگی در سالن ها راهی عالی برای دانشجویان جدید است تا با افرادی خارج از برنامه خود آشنا شوند و با علایق مشابه دوست شوند. حتی برای دانشجویان سال دوم و سوم پس از خروج از اقامتگاه، گزینه های اسکان در محوطه دانشگاه نیز وجود دارد.

یک کتابخانه پیشرفته و امکانات ورزشی استثنایی برای استفاده همه دانش آموزان، چه در سطح رقابتی یا تفریحی در دانشگاه URI وجود دارد. همچنین گزینه‌های زیادی برای صرف غذا در محوطه دانشگاه وجود دارد، با سالن‌های غذاخوری متعدد، اغذیه فروشی، سوشی، اغذیه‌فروشی‌ها، کافه‌ها و کافی‌شاپ‌هایی که در تمام طول سال نوشیدنی‌های سالم و خوشمزه سرو می‌کنند.

منبع : www.uri.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]