دانشگاه سافولک آمریکا

دانشگاه سافولک آمریکادر مورد این دانشگاه

دانشگاه سافولک یک دانشگاه خصوصی تاریخی و چهار ساله است که طیف متنوعی از دانشجویان را از سراسر ایالات متحده و جهان جذب می کند. با ارائه یک برنامه درسی شناخته شده در سطح ملی، تأکید زیادی بر یادگیری مبتنی بر تجربه و توسعه مهارت های رهبری، با کلاس های کوچک و ارتباطات شغلی عالی دارد.

Suffolk واقع در قلب بوستون، برنامه های کارشناسی را در بیش از 70 زمینه تحصیلی، بیش از 50 برنامه تحصیلات تکمیلی و گواهینامه و فرصت های تحصیل مداوم، و همچنین برنامه های پیشرفته LLM و SJD از طریق دانشکده حقوق دانشگاه سافولک ارائه می دهد. همچنین به دانشجویان این امکان را می دهد که در پردیس دانشگاه مادرید در اسپانیا و همچنین فرصت های تحصیلی متعدد در خارج از کشور، سمینارهای جهانی سفر و تورهای مطالعاتی تحت رهبری اساتید، انعطاف پذیری داشته باشند.

دانشجویان سافولک از طریق ارتباطات دانشگاهی به کارفرمایان برتر بوستون در زمینه هایی مانند امور مالی، مراقبت های بهداشتی، بیوتکنولوژی، صنایع نوپا و موسسات دولتی و غیرانتفاعی دسترسی دارند. آنها می توانند دوره های کارآموزی را در سازمان های با نفوذ دنبال کنند تا ارتباطات قوی و مفیدی با مربیان حرفه ای ایجاد کنند و پس از فارغ التحصیلی، اشتغال را تشویق کنند. مطالعات کلاسی همچنین با فرصت‌های یادگیری تجربی در سراسر شهر همراه است تا فارغ‌التحصیلان را برای موفقیت آماده کند.

دانش‌آموزان دانشگاه سافولک در یک پردیس شهری که تمام ساختمان‌های دانشگاهی و سالن‌های اقامتی را در مکانی مناسب در شعاع پیاده‌روی ده دقیقه‌ای در خود جای داده است، مطالعه می‌کنند. امکانات کلاس جهانی شامل کلاس های درس و آزمایشگاه های پیشرفته، مجموعه دو و میدانی و زمین های بازی، استودیوهای هنری و کلاس های درس بازطراحی شده، به علاوه چندین منبع بازسازی شده دیگر برای ارتقای تجربه دانش آموزی است.

بوستون چیزهای زیادی برای ارائه به جامعه دانشجویی خود دارد و در 15 دقیقه پیاده روی از محوطه دانشگاه، دانشجویان می توانند سه مکان ورزشی لیگ برتر، 12 تئاتر، 11 سالن موسیقی، 20 کافی شاپ، ده موزه، شش ایستگاه حمل و نقل عمومی و یک بندر خوش منظره را پیدا کنند.

گزینه های مطالعه

Suffolk به دانشجویان بیش از 70 زمینه تحصیلی را برای انتخاب ارائه می دهد و موضوعات سفارشی ساخته شده با فرصت های شغلی غنی را که علاقه مند به آن هستند پیدا می کند. از جمله چندین رشته تحصیلی تعیین شده توسط STEM در کالج هنر و علوم و همچنین مدرسه تجارت Sawyer.

Suffolk ارائه می دهد نوآورانه، پیشنهادات بین رشته ای به روز رسانی به منعکس کننده دانش آموزان جهان معاصر فارغ التحصیل شده است. برنامه های مطالعه از موضوعات سنتی گرفته تا پیشنهادات پیشرفته مانند محیط زیست شهری، مدیریت ثروت مالی، داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل کسب و کار را شامل می شود. ایده ها و روش ها در Suffolk برای باز کردن ذهن دانش آموزان و گسترش گزینه های شغلی آنها پس از فارغ التحصیلی طراحی شده است. مدارس دانشگاه سافولک که این کاتالوگ دوره گسترده را ارائه می دهند عبارتند از:

دانشکده هنر و علوم

دانشکده هنر و علومکالج هنر و علوم دانشگاه سافولک دانشجویان را برای موفقیت تحصیلی و کمک های حیاتی به حرفه انتخابی خود پس از فارغ التحصیلی آماده می کند. این آموزش کلاس درس را با فعالیت‌های برنامه‌ای مشترک و کارآموزی عملی ترکیب می‌کند و دانشجویان را از دانشگاه خارج می‌کند تا دنیای گسترده‌تری را تجربه کنند. دانش آموزان از طریق تجربیات عملی یاد می گیرند تا آنها را برای تأثیرگذاری در حرفه خود آماده کنند.

مدرسه تجارت ساویر

دانش آموزان توسط اساتید مشهوری که دارای طیف وسیعی از تجربیات به عنوان کارآفرینان، رهبران، مدیران و نوآوران هستند، تدریس می شوند. دانش آموزان از تحقیقات برجسته و تجربیات شرکتی در مدرسه ای که دارای اعتبارنامه های معتبر بین المللی AACSB است، لذت می برند. تاکید بر چهار موضوع کلیدی است: تفکر نوآورانه. حل مسئله؛ توسعه چشم انداز فرهنگی، اجتماعی و جهانی متنوع؛ و حرفه ای بودن

دانشکده حقوق سافولک

قانون سافولک بر روی تمرین در دنیای واقعی و یادگیری تجربی تمرکز دارد و دانش آموزان را به ابزارهایی برای راه اندازی مشاغل حقوقی موفق مجهز می کند. این تنها دانشکده حقوق در ایالات متحده است که دارای چهار تخصص برتر مهارت های حقوقی – کلینیک ها، حل اختلاف، نوشتن حقوقی، و وکالت از محاکمه – در گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده برای هفت سال متوالی (نسخه های 2017-2017) است.

تجربه سافولک

تجربه واقعی دانشگاه سافولک را مستقیماً از زبان دانشجویان این دانشگاه بشنوید.

ژاکلین پیزانو :

هیجان انگیز بود زیرا می توانستم در ترم اول به دروس اصلی وارد شوم. همچنین، من توانستم برنامه دو مدرک را به طور همزمان تکمیل کنم، زیرا سایر دانشگاه ها این مدارک تخصصی را ارائه نمی دهند.

کیسی شیهی :

سافولک به من این امکان را می دهد که در کنار افراد شگفت انگیز در صنایع و اقشار مختلف کار کنم و همچنین در پروژه هایی برای مشتریان واقعی در بوستون و اطراف آن شرکت کنم. آموزش بعد از مدرک متوقف نمی شود.»

سارا گلدشتاین :

برنامه MAC دقیقاً همان چیزی بود که من می خواستم یاد بگیرم. به کار بردن مهارت هایم از کلاس درس در پروژه های کاری و بالعکس، هیجان انگیز بود.

جاستین کازانووا-دیویس :

بعد از شرکت در برنامه گواهینامه موکلی ، از نزدیک دیدم که برنامه درسی چقدر غنی، چالش برانگیز و لذت بخش است، می دانستم که می خواهم کارشناسی ارشد مدیریت دولتی خود را در سافولک دنبال کنم.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه سافولک چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه سافولک چقدر است ؟متوسط هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 43332 دلار
 • مقطع تحصیلی تکمیلی : 33660 دلار

هزینه های زندگی

 • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 19912 دلار
 • هزینه های زندگی در دانشگاه : 16120 دلار

بورسیه و فاند

استقبال از دانشجویان بین المللی در دانشگاه سافولک یک سنت افتخار آمیز است. پردیس پویا و از نظر فرهنگی متنوع در قلب بوستون بر این باور است که آموزش با کیفیت باید تا حد امکان مقرون به صرفه باشد. این دانشگاه قصد دارد به دانشجویان کمک کند تا هزینه تحصیل خود را تخمین بزنند و سپس واجد شرایط بودن برای کمک مالی را تعیین کنند و سایر فرصت‌ها را برای تأمین مالی تحصیلات مانند بورسیه تحصیلی، کمک هزینه، وام و تحصیل کار شناسایی کنند.

دانشجویان بین المللی به طور خودکار برای کمک های مالی مبتنی بر شایستگی در هنگام پذیرش در دانشگاه در نظر گرفته می شوند. به طور کلی، جوایز بر اساس پیشرفت تحصیلی قبلی، تجربه کاری، نمرات آزمون استاندارد شده و میزان تناسب آنها با برنامه های تحصیلی آنها است.

سافولک در هر سال تحصیلی بیش از 100 میلیون دلار کمک مالی به دانش آموزان خود اعطا می کند و بیش از 95 درصد از ثبت نام کنندگان جدید نوعی کمک مالی دریافت می کنند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

چه چیزی باید ارسال شود

دانشجویان بین المللی برای اخذ پذیرش در دانشگاه سافولک نیاز به ارائه مجموعه ای از مدارک دارند:

 1. اپلیکیشن رایج یا برنامه Suffolk
 2. 50 دلار هزینه درخواست
 3. Essay و بیانیه شخصی
 4. رونوشت رسمی دبیرستان یا نتایج GED/HiSET (به زبان انگلیسی یا همراه با ترجمه)
 5. توصیه نامه
 6. مدارک تسلط به زبان انگلیسی مانند:
 • نمرات تافل، آیلتس، DuoLingo و PTE
  • نمره تافل iBT (حداقل نمره مورد نیاز 79 است)
  • این دانشگاه نسخه TOEFL Home Edition و همچنین TOEFL iTP چین را می پذیرد
  • نمره ضروری تافل (حداقل نمره مورد نیاز 8.5 است)
  • نمره آیلتس (حداقل نمره مورد نیاز 6.5 است)
  • DUOLINGO* English Test-DET (حداقل امتیاز 105)
  • PTE- آکادمیک با حداقل نمره 54
 • امتیازات SAT یا ACT

نمره SAT EBRW حداقل 520 یا ACT Composite از 19 و بالاتر، مهارت انگلیسی را ثابت می کند. نمرات SAT و ACT می توانند خود گزارش شوند، اما اجباری نیستند.

 • مدرک بین المللی (IB)، AP، IGCSE، GCSE و AS/A-level
  • نمرات پیش بینی شده انگلیسی IB HL (در صورت ارائه توسط دبیرستان)
  • آزمون های زبان اول انگلیسی در IGCSE یا GCSE یا AS/A-Level نتایج پیش بینی شده/واقعی
  • عملکرد متوسط B در دوره AP ENG LANG و COMP یا AP ENG LIT و COMP
 • انتقال دانشجویان در حال حاضر در یک موسسه ایالات متحده

اگر دانشجویان معادل دوره WRI 101/102 دانشگاه (که در سایر کالج‌های ایالات متحده با عنوان ENG 101/102 یا Composition 1/2 برچسب‌گذاری شده است) را با میانگین B یا بهتر گذرانده باشند، می‌توانند از آزمون شرط مهارت انگلیسی دانشگاه سافولک صرف‌نظر کنند.

 • امتحان گائو کائو

گائو کائو: دانش‌آموزانی از سرزمین اصلی چین که در امتحان گائوکائو شرکت کرده‌اند، می‌توانند از طریق وب‌سایت InitialView مصاحبه‌ای ترتیب دهند یا با دفتر پذیرش در مقطع کارشناسی تماس بگیرند.

 • معافیت های آزمون

اگر دانش آموز از کشوری باشد که زبان انگلیسی زبان اول و رسمی آن است معاف است. اگر مطمئن نیستند که آیا کشورشان واجد شرایط است، لطفاً فرم درخواست معافیت آزمون مهارت انگلیسی را تکمیل کنید.

گروه و دانشکده

دانشگاه سافولک آمریکاکیفیت تدریس

کلاس‌های درس در دانشگاه سافولک مکان‌هایی هستند که بحث و مناظره متحرک را تشویق می‌کنند، با کلاس‌های کوچک که تعامل شدید را تقویت می‌کنند. با توجه به اینکه اساتید متعهد به موفقیت دانشجویان و اساتیدی هستند که مربیان مشتاق و رهبران صنعت شناخته شده در زمینه های خود هستند، دانشجویان از راهنمایی های با کیفیت بالا بهره مند می شوند تا راه را برای مشاغل پر ارزش هموار کنند.

Suffolk همچنین تلاش می کند تا تجربیات عملی را در دوره های خود بسازد. به عنوان مثال، دانشجویان پخش، بخش‌های خبری تلویزیونی «سافولک در شهر» را با کمک اساتید مجرب تولید می‌کنند که در اخبار کابلی نیوانگلند پخش می‌شود. رشته های مالی با راهنمایی برای تجزیه و تحلیل بازارهای سهام و مقایسه نرخ ارزها در یک محیط اتاق معاملات شبیه سازی شده کار می کنند. دانشجویان کارآفرینی تشویق و راهنمایی می‌شوند تا شرکت‌هایی را راه‌اندازی کنند و حتی قبل از فارغ‌التحصیلی، مدیرعامل شوند.

دانش‌آموزان همچنین با تجربه در دوره‌های کارآموزی، با کمک اساتیدی که به خوبی مرتبط هستند، یاد می‌گیرند تا آنها را در بازار کار در 500 شرکت فورچون، مؤسسات غیرانتفاعی، و استارت‌آپ‌های تغییردهنده بازی که اطراف محوطه دانشگاه را احاطه کرده‌اند، متمایز کنند.

حمایت دانشجویی

منابع ویژه ای در اختیار دانشجویان دانشگاه سافولک قرار می گیرد تا به آنها کمک کند تا در مطالعات خود پیشرفت کنند و تمام فرصت های تحصیلی موجود را به حداکثر برسانند. این شبکه پشتیبانی از روز اول در محوطه دانشگاه تا روز فارغ التحصیلی و بعد از آن به عنوان یک عضو ارزشمند جامعه فارغ التحصیلان سافولک شروع می شود. بخش موفقیت دانش آموز مکانیسم های حمایتی مختلفی را ارائه می دهد، از جمله:

 • مشاوره تحصیلی در مقطع کارشناسی – مشاوران تحصیلی به دانش آموزان کمک می کنند تا علایق شخصی، برنامه درسی و الزامات فارغ التحصیلی را متعادل کنند.
 • توسعه شغلی – مرکز برابری شغلی، توسعه و موفقیت از دانشجویان و فارغ التحصیلان با اطلاعات و آموزش مداوم برای مزیت رقابتی در بازار کار پشتیبانی و توانمند می کند.
 • خدمات معلولیت – یک دفتر اختصاصی خدمات معلولیت متعهد به ارائه دسترسی برابر، مؤثر و معنادار به همه فرصت ها و برنامه ها برای دانش آموزان دارای معلولیت است.
 • برنامه‌ها و خدمات بین‌المللی – دفتر خدمات دانشجویی بین‌المللی در مورد مسائل مهاجرت، شخصی، اجتماعی و فرهنگی با کارکنانی که مخصوصاً برای رفع نیازهای جامعه دانشجویان بین‌المللی متنوع سافولک آموزش دیده‌اند، مشاوره می‌دهد.
 • مرکز یادگیری و موفقیت تحصیلی – این مرکز خدمات پشتیبانی آکادمیک را ارائه می دهد که به دانش آموزان کمک می کند تا از انتقال آسان به زندگی دانشگاهی لذت ببرند و تعهد آنها به موفقیت تحصیلی را تقویت کند.

نتایج فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان دانشگاه سافولک در پاداش دادن به نقش های حرفه ای یا با دنبال کردن مدارک پیشرفته از موفقیت زیادی برخوردار هستند. فارغ التحصیلان سافولک با مهارت ها، دانش و تجربه برای رفع نیازهای بازار مدرن، چه در بوستون و چه فراتر از آن، آماده شده اند.

بیش از 70 درصد از دانشجویان دوره لیسانس سافولک با شرکت در حداقل یک دوره کارآموزی مرتبط با موضوع فارغ التحصیل می شوند که 90 درصد آنها در مدت 9 ماه پس از فارغ التحصیلی شاغل یا در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به کار شده اند.

منبع : suffolk.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]