دانشگاه سنت جان آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه سنت جان آمریکادانشگاه سنت جان یک دانشگاه متروپولیتن مستقر در شهر نیویورک است که دارای پردیس هایی در کوئینز و منهتن، همراه با پردیس ها و مکان های بین المللی در رم، ایتالیا ، پاریس، فرانسه؛ و لیمریک، ایرلند است.

هدف میراث کاتولیک و وینسنتی این دانشگاه کمک به موفقیت دانشجویان در رشته تحصیلی انتخابی خود و همچنین به عنوان اعضای ارزشمند جامعه است که خدمات را در اولویت قرار می دهند. یکی از ارزش‌های اصلی دانشگاه، احترام است که به عنوان «توجه مؤدبانه برای همه افرادی که تنوع آنها در یادگیری، تدریس و خدمت به دیگران در جامعه دانشگاهی و فراتر از آن مورد استقبال قرار گرفته و به اشتراک گذاشته می‌شود» است.

بیش از 100 برنامه در مقطع کارشناسی و بیش از 65 مدرک تحصیلات تکمیلی وجود دارد که همه آنها توسط اساتید متخصص رهبری می شوند و در امکانات پیشرفته تدریس می شوند. این دانشگاه همچنین دارای یک شبکه قوی از 195000 فارغ التحصیل است.

خدمات پشتیبانی گسترده به دانشجویان کمک می کند تا با زندگی دانشگاهی سازگار شوند. به همه دانشجویان دانشگاه سنت جان این فرصت داده می شود که مدرک خود را کسب کنند، سایر مهارت های اصلی را توسعه دهند و با آینده ای روشن فارغ التحصیل شوند.

از دانشجویان بین المللی در سنت جان استقبال می شود. برنامه های قوی به آنها کمک می کند تا با زندگی در ایالات متحده سازگار شوند و در زمینه انتخابی خود پیشرفت کنند.

چه خبر از تازه ها ؟

هیچ دانشگاه موفقی نمی‌تواند روی موفقیت‌های خود تکیه کند، و دانشگاه سنت جان با رویکرد خود برای توسعه نه تنها دانشجویان، بلکه خود مؤسسه، نمونه‌ای از این موضوع است. یکی از این نمونه ها مرکز علوم بهداشت سنت وینسنت است که در حال حاضر در پردیس کوئینز، نیویورک ساخته می شود و قرار است در پاییز 2024 افتتاح شود. این مرکز امکانات پیشرفته ای را ارائه می دهد و برنامه جدید چهار ساله لیسانس پرستاری را در خود جای می دهد.

این دانشگاه همچنین به کار خود برای مدرن کردن تمامی امکانات موجود خود ادامه می‌دهد، تلاشی که اخیراً به رسمیت شناخته شده است زیرا در خلاصه سالانه پرینستون ریویو از مسئولترین کالج‌های زیست‌محیطی فهرست شده است. این تنها مدرسه در منطقه شهر نیویورک است که در لیست 50 کالج برتر “سبز” گنجانده شده است.

تامین مالی برای موفقیت آینده دانشگاه ضروری است. سنت جان دریافت کننده کمک های مالی قابل توجهی از فارغ التحصیلان و دوستان دانشگاه بوده است که ادامه مسیر نوآوری و توسعه را تضمین می کند.

از زمان آغاز به کار خود در سال 1998، شام سالانه رئیس جمهور جشنی است برای آنچه که دانشگاه سنت جان را منحصر به فرد می کند – ترکیبی پر جنب و جوش از بورس تحصیلی و خدمات. برای بیش از 150 سال، دانشگاه “به ماموریت خود وفادار” بوده و متعهد به گسترش فرصت آموزش عالی آکادمیک به دانشجویان شایسته صرف نظر از پیشینه اجتماعی-اقتصادی آنها بوده است. بودجه جمع‌آوری‌شده از شام رئیس‌جمهور برای حمایت از کمک هزینه تحصیلی برای دانش‌آموزانی استفاده می‌شود که به دلیل مشکلات اقتصادی، در غیر این صورت نمی‌توانند رویای خود را برای تحصیل سنت جان محقق کنند. در 24 سال گذشته، شام رئیس جمهور بیش از 48 میلیون دلار کمک بورسیه برای دانشجویان سنت جان جمع آوری کرده است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه سنت جان چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه سنت جان چقدر است ؟متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 48500 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 26740 دلار

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • زندگی بیرون از پردیس دانشگاه : 4467 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 13760 دلار

بورسیه و فاند

در حالی که دانشجویان بین المللی برای اعطای ویزای تحصیلی ملزم به ارائه مدرکی مبنی بر توانایی خود در تأمین هزینه های تحصیلی خود هستند، این بدان معنا نیست که آنها از گزینه های کمک مالی اضافی معاف هستند.

در واقع، طیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی در دانشگاه سنت جان برای همه دانش آموزان وجود دارد که می تواند بار مالی را کاهش دهد و به آنها اجازه دهد بیشتر بر روی تحصیلات دانشگاهی خود تمرکز کنند.

بیش از 360 میلیون دلار کمک مالی در سال تحصیلی گذشته به دانشجویان مقطع کارشناسی اعطا شد. اکثر دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای بورسیه تحصیلی در زمان پذیرش در نظر گرفته می شوند. این دانشگاه همچنین دوره های دستیاری فارغ التحصیل را ارائه می دهد که شهریه کامل یا جزئی را ارائه می دهد.

دانشجویان می توانند طیف کاملی از بورسیه ها و سایر گزینه های بودجه را از طریق وب سایت دانشگاه کشف کنند. همچنین گزینه های کمک مالی و جوایز مالی موجود از طریق سازمان های خارجی وجود دارد.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانش‌آموزانی که به دنبال درخواست برای دانشگاه سنت جان هستند، باید 4 سال تحصیلی ریز نمرات از دبیرستان/دبیرستان یا معادل آن را به همراه نتایج آزمون ملی ارائه دهند. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند یک مقاله یا توصیه نامه را به درخواست خود اضافه کنند، اگرچه اینها فقط برای برنامه‌های داروسازی اجباری هستند. متقاضیان انتقال همچنین باید ارزیابی دوره به دوره اعضای NACES از تحصیلات پس از متوسطه خود را ارائه دهند.

آنها همچنین باید بتوانند مهارت خود را در زبان انگلیسی نشان دهند.

سه راه برای دانشجویان بین المللی واجد شرایط آکادمیک وجود دارد:

 • دانش‌آموزانی که نمره تافل 80+، آیلتس 6.5+، Duolingo از 105+، یا SAT Evidenced-Based Reading and Writing 440+ دارند، می‌توانند برای دوره خود به طور معمول درخواست دهند.
 • دانش آموزان با نمره تافل 61-79، آیلتس 6.0، Duolingo 90-100، یا SAT Evidenced-Based Reading and Writing از 400-430 می توانند برای مدرک کارشناسی تمام وقت درخواست دهند، اما زبان انگلیسی را نیز به عنوان اعتبار می گیرند .
 • دانش‌آموزانی که نمرات تافل، آیلتس یا دولینگو (یا هیچ یک از این نمرات) پایین‌تر از محدوده‌های ذکر شده در بالا دارند، می‌توانند برای پذیرش مشروط درخواست دهند و پس از اتمام موفقیت‌آمیز مؤسسه زبان انگلیسی، مدرک دانشگاهی خود را دریافت کنند.

متقاضیان تحصیلات تکمیلی ملزم به ارائه درخواست آنلاین، ریز نمرات از تمام موسسات متوسطه، ارزیابی دوره به دوره NACES با محاسبه معدل و نمرات تافل/آیلتس/دولینگو برای کشورهایی هستند که در لیست معافیت ما نیستند. اکثر برنامه ها همچنین به خلاصه، مقاله و توصیه نامه نیاز دارند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کیفیت تدریسدر حالی که دانشگاه سنت جان موسسه ای است که محیطی دلسوز و امن برای دانشجویان فراهم می کند، و همچنین ارزش های اجتماعی و خیریه را در قلب خود نگه می دارد، اولویت همیشه ارائه بهترین آموزش ممکن به دانش آموزان است تا آنها را قادر به پیگیری امور انتخاب شغل و موفقیت خود کند.

به این ترتیب، دانشجویان می توانند انتظار داشته باشند که با استفاده از منابع پیشرفته توسط اساتیدی که در زمینه های مربوطه خود متخصص هستند، آموزش ببینند. نود و دو درصد از اعضای هیأت علمی تمام وقت دارای مدرک دکترا یا مدرک پایانی دیگر هستند که از دانش گسترده آنها اطمینان حاصل می کند. آنها همچنین مربیان با تجربه ای هستند که می توانند درک خود را بگیرند و آن را به گونه ای شکل دهند که موضوعات را برای دانش آموزان زنده کند.

از طریق آموزش با کیفیت دانشکده سنت جان، دانشجویان می‌توانند فرصت‌های کارآموزی باورنکردنی را تجربه کنند، از جمله سرویس مخفی ایالات متحده، مورگان استنلی، نیویورک متس، سونی و مدیسون اسکوئر گاردن.

ساختار بخش

دانشگاه سنت جان دارای شش مدرسه و کالج است که هر کدام در زمینه خاصی تخصص دارند. آن ها هستند:

 • کالج هنرها و علوم لیبرال سنت جان
 • مدرسه آموزش و پرورش
 • کالج تجارت پیتر جی توبین
 • دانشکده داروسازی و علوم بهداشتی
 • کالج مطالعات حرفه ای لسلی اچ و ویلیام ال. کالینز
 • دانشکده حقوق

دانش آموزان طیف وسیعی از رشته ها و برنامه ها را پیدا خواهند کرد. ریاست هر دپارتمان توسط هیئت علمی بسیار معتبر در این رشته انجام می شود. بین آنها، این بخش ها مجموعه ای از برنامه های آموزشی و پژوهشی نوآورانه، تاثیرگذار و مرتبط را ارائه و به طور مداوم توسعه می دهند. دانش‌آموزان این فرصت را خواهند داشت تا با چالش‌ها و سؤالات فعلی در رشته خود دست و پنجه نرم کنند، با همسالان و سرپرستان خود از نزدیک همکاری کنند و پس از فارغ‌التحصیلی برای یک شغل موفق آماده شوند.

امکانات

دانشگاه سنت جاندانشگاه سنت جان مجهز به امکانات پیشرفته ای است که دانشجویان برای موفقیت در سفر تحصیلی خود نیاز دارند. کلاس های درس و ساختمان های دیگر مدرن و راحت هستند، در حالی که دارای تمام منابع و ابزارهایی هستند که دانش آموزان برای یادگیری نیاز دارند.

کتابخانه‌های متعددی وجود دارد که دانش‌آموزان می‌توانند به طیف باورنکردنی منابع یادگیری فیزیکی و دیجیتالی دسترسی داشته باشند، در حالی که فروشگاه پردیس به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا متون ضروری را همراه با سایر ملزومات خریداری کنند.

پردیس کوئینز دانشگاه دارای سالن های اقامتی متعددی است که نزدیک به کلاس های درس واقع شده اند و فضای اجتماعی دوستانه ای را ارائه می دهند. همچنین برای دانشجویانی که مایل به یافتن مسکن غیر دانشگاهی هستند، پشتیبانی وجود دارد. به علاوه، دانشجویان می‌توانند از طیف گسترده‌ای از گزینه‌های غذاخوری، از جمله مکان‌های معمولی یا غذاخوری، با برخی زنجیره‌های ملی که در محوطه دانشگاه وجود دارند، لذت ببرند.

منبع : www.stjohns.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]