دانشگاه سیراکیوز آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه سیراکیوز آمریکادانشگاه سیراکیوز یک موسسه مشهور جهانی با شهرت عالی است که در ایالت نیویورک مستقر است.

دانشگاه سیراکیوز تاریخی که چهار ساعت و نیم با شهر نیویورک فاصله دارد، دارای محوطه ای خیره کننده است که به دلیل ترکیبی از معماری سنتی و مدرن و فضاهای سبز زیبا شناخته شده است. این دانشگاه محل قرارگیری دانشگاهی است که بر اساس رتبه بندی آموزش عالی تایمز در سال 2023 در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد و بر اساس آخرین رتبه بندی اخبار ایالات متحده در رتبه 62 در ایالات متحده قرار دارد.

دانشگاه سیراکیوز به عنوان یک جامعه فشرده شناخته شده است، با یک بدنه دانش آموزی که به دلیل برنامه ورزشی قوی و سطح چشمگیر فعالیت های فوق برنامه شناخته شده است. با این حال، این دانشگاه به عنوان یک موسسه تحقیقاتی پیشرو در جهان شناخته شده است که تمرکز خود را بر ارائه فرصت های بین المللی به دانش آموزان با تحصیلات درجه یک قرار می دهد.

این برنامه‌های حرفه‌ای را ارائه می‌کند که سرمایه‌گذاری زیادی در تحقیق و نوآوری می‌کنند، با اساتید مجرب به دانشجویان توجه لازم را از طریق کلاس‌های کوچک برای تبدیل شدن به افراد حرفه‌ای موفق در هر زمینه‌ای که می‌خواهند، ارائه می‌دهد. سیراکیوز بیش از 200 برنامه تحصیلی اصلی و 100 دوره خردسال دیگر را ارائه می دهد تا به دانش آموزان این فرصت را بدهد که چند سال تحصیلی متنوع، جالب و سخت آکادمیک داشته باشند.

دانشجویان در سیراکیوز می توانند انتظار یک پردیس دلپذیر با امکانات عالی و روحیه ای گرم را داشته باشند که نشان دهنده آن چه دانشگاه است. پردیس بزرگ شامل مسکن است تا دانشجویان در یک مکان زندگی و تحصیل کنند و وابستگی قوی به دانشگاه ایجاد کنند. آنها همچنین می توانند انتظار داشته باشند که پیوند قوی با رنگ نارنجی ایجاد کنند، سایه روشنی که نشان دهنده سیراکوز است و همیشه در اطراف محوطه دانشگاه قابل مشاهده است.

رتبه بندی دانشگاه سیراکیوز آمریکا

رتبه بندی QS

 • 2024 : 781
 • 2023 : 751
 • 2022 : 651

رتبه بندی تایمز

 • 2023 : 401
 • 2022 : 351
 • 2021 : 301

چه خبر از تازه ها ؟

رتبه بندی دانشگاه سیراکیوز آمریکاآینده فناوری در دانشگاه سیراکیوز است

در پاییز 2022، Micron Technology سرمایه گذاری 100 میلیارد دلاری در سیراکوز، نیویورک و مناطق اطراف آن را اعلام کرد. این سرمایه گذاری شامل ساخت یک سایت تولید حافظه نیمه هادی با حجم بالا و پیشرفته در نزدیکی Clay، نیویورک – حومه سیراکوز است. با تبدیل شدن سیراکوس به یکی از مراکز تولید تراشه های پیشرفته در جهان، دانشجویان دانشگاه سیراکوز فرصت هایی برای کارآموزی، تحقیق، شغل و موارد دیگر خواهند داشت.

سرمایه گذاری Micron بزرگترین فضای اتاق تمیز اعلام شده در ایالات متحده را ایجاد می کند و 9000 شغل Micron با درآمد بالا در رشته های مختلف از جمله فنی و مهندسی، ساخت و ساز و سایر نقش های پشتیبانی ایجاد می کند.

برنامه جدید در ارتباطات و مدیریت ورزش های الکترونیکی به پیشنهاد سیراکوز اضافه شده است

دانشجویان این دانشگاه می‌توانند برای یک برنامه تحصیلی جدید با تمرکز بر ورزش‌های الکترونیکی درخواست دهند که اولین فرصت از نوع خود در سیستم دانشگاهی ایالات متحده است. برنامه ارتباطات و مدیریت Esports به طور مشترک بین دانشکده ارتباطات عمومی S.I. Newhouse و کالج ورزش و دینامیک انسانی دیوید بی فالک ارائه می شود. این دوره از سه مسیر مجزا تشکیل شده است که عبارتند از: تجارت و مدیریت ورزشی. ارتباطات ورزشی؛ و رسانه های ورزشی و طراحی. دانش آموزان می توانند از پاییز 2024 ثبت نام کنند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه سیراکیوز چقدر است ؟

متوسط هزینه تحصیل سالانه

 • مقطع Undergraduate : 61310 دلار

متوسط هزینه زندگی سالانه

 • زندگی بیرون از دانشگاه : 25581 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 13976 دلار

بورسیه ها و فاند

دانشجویان بین المللی که در دانشگاه سیراکیوز پذیرش می شوند به طور خودکار برای بورسیه های شایستگی بررسی می شوند. اینها مقادیر متفاوتی دارند و نیازی به بازپرداخت ندارند، با تعدادی معیار مختلف که می تواند منجر به اعطای آنها شود.

جوایز برای شناسایی و پاداش دستاوردهای تحصیلی و شخصی و همچنین خلاقیت و انعطاف پذیری دانش آموزان طراحی شده اند. این بورسیه های شایستگی در کل سال تحصیلی به دانشجویان موفق پرداخت می شود و نیمی از جایزه در هر ترم اعمال می شود. دانشجویان یک ترم نیمی از کل جایزه را دریافت خواهند کرد و بودجه به دوره های تحصیلی غیر استاندارد مانند جلسات تابستانی تعلق نمی گیرد.

سه بورسیه شایستگی ارائه شده عبارتند از:

 • بورسیه موسسان
 • بورسیه های رئیس جمهور
 • بورس تحصیلی Dean’s Scholarship

طیف وسیعی از بورس های تحصیلی تخصصی نیز به تعداد کمی از دانش آموزان ارائه می شود که دستاوردهای فوق العاده ای را نشان می دهند.

جزئیات کامل تمام بورسیه های موجود را می توانید در وب سایت دانشگاه پیدا کنید.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

هزینه تحصیل در دانشگاه سیراکیوز چقدر است ؟نمرات SAT/ACT برای دانش آموزانی که برای پذیرش پاییز 2024 یا بهار 2025 دانشگاه سیراکیوز درخواست می کنند، لازم نیست. برای کسانی که انگلیسی را به عنوان زبان اول خود طبقه بندی نمی کنند، مهارت باید ثابت شود. سیراکوز برای الزامات ورود مرزهای محکمی ندارد، اما در عوض هر برنامه را به صورت جداگانه بررسی می کند. با این حال، اکثر مدارس اظهار می دارند که نمره تافل 80، نمره آیلتس 6.5 یا نمره کمبریج 176 را از متقاضیان ترجیح می دهند.

این دستورالعمل ها برای دانشکده ارتباطات عمومی SI Newhouse به طور قابل توجهی بالاتر و برای دانشکده مدیریت ویتمن، دانشکده معماری و دانشکده هنر و علوم کمی بالاتر است.

بنابراین، دانشجویان آینده نگر باید به دقت شرایط ورود به برنامه‌هایی را که می‌خواهند درخواست کنند بررسی کنند، و از توصیه‌های ارائه شده در وب‌سایت سیراکوز در مورد برنامه‌ها استفاده کنند تا بهترین شانس را برای ارائه یک مکان در دانشگاه معروف و رقابتی به خود بدهند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه سیراکیوز آموزش کلاس اول را به دانشجویان از اعضای هیئت علمی مجرب و بسیار ماهر خود ارائه می دهد. با نسبت استاد به دانشجو 1:15، سیراکوز منابع و اشتیاق لازم برای ارائه آموزش متمرکز بر دانشجو را دارد. این یک کلاس متوسط نسبتاً کوچک با 25 دانش آموز ارائه می دهد که 60 درصد از کلاس های کارشناسی کمتر از 20 دانشجو دارند. به استثنای برخی از کلاس‌های مقدماتی، سیراکوز روی کلاس‌های کوچک تمرکز دارد که امکان بحث عمیق و عمیق در مورد موضوعات مرتبط را فراهم می‌کند و به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا به سطح حمایت فردی که برای توسعه واقعی نیاز دارند دسترسی داشته باشند.

سیراکیوز دارای اساتید تدریس است که سطح عظیمی از تجربه علمی و صنعتی را ارائه می دهند. آنها به دانش آموزانی که آموزش مبتنی بر تحقیق را در مؤسسه پیشرو آغاز می کنند راهنمایی می کنند و هدفشان الهام بخشیدن به نوآوری، خلاقیت و اشتیاق در بین دانش آموزان است.

ساختار بخش

سیراکیوز دارای 13 مدرسه و کالج است که طیف وسیعی از برنامه ها را ارائه می دهد.

دانشکده معماری

چهارمین مدرسه معماری قدیمی در ایالات متحده آمریکا که برنامه درسی متمرکز بر خلاقیت، تحقیق و حل مسئله ارائه می دهد.

دانشکده علوم و هنر

تأسیس کالج در سیراکوز که به ریاضیات، علوم طبیعی، علوم انسانی و علوم اجتماعی تقسیم می‌شود.

مدرسه آموزش و پرورش

مدرسه آموزش و پرورشرهبر ملی در تقویت عملکرد آموزشی و پیشگام در جنبش فراگیر، تلاش برای پیشرفت آموزش شهری.

دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه سیراکیوز

توسعه مهندسین و دانشمندان کامپیوتر آینده با دسترسی به مراکز تحقیقاتی معتبر ملی، آزمایشگاه‌های مدرن و دوره‌های کارآموزی.

کالج ورزش و دینامیک انسانی دیوید بی فالک

تمرکز بر اصول عدالت اجتماعی برای ارائه طیف وسیعی از برنامه های جالب طراحی شده برای تأثیر مثبت بر جوامع.

دانشکده مطالعات اطلاعات

مدرسه اطلاعات اصلی در ایالات متحده و پیشرو در آماده سازی دانش آموزان برای آینده دیجیتال پرشتاب.

دانشکده حقوق

دانشکده حقوق با تاریخچه غنی با کلاس های کوچک و امکانات چشمگیر.

مدرسه مدیریت مارتین جی ویتمن

مدیران کارآفرین را با برنامه‌های ساخته شده در دوران رقابت جهانی توسعه می‌دهد.

مدرسه شهروندی و روابط عمومی ماکسول

خانه آموزش و تحقیقات نوآورانه در انواع علوم اجتماعی و از جمله برترین برنامه روابط عمومی فارغ التحصیلان آمریکا.

مدرسه ارتباطات عمومی نیوهاوس S.I

یک مکتب مستقر و نخبه از ارتباطات جمعی که طیف وسیعی از موضوعات ریشه در هنرهای لیبرال را در بر می گیرد.

کالج هنرهای تجسمی و نمایشی (VPA) دانشگاه سیراکیوز

از فرآیند خلاق و توسعه حرفه ای پشتیبانی می کند که به شش حوزه خاص از هنرهای تجسمی و نمایشی تقسیم می شود

تحصیل پاره وقت در سیراکیوز: دانشگاه کالج (UC)

بر انعطاف پذیری اکثر برنامه هایی که باید به صورت پاره وقت تکمیل شوند نظارت می کند.

مدرسه تحصیلات تکمیلی

بر سیاست های دانشگاهی و برنامه های توسعه حرفه ای برای تحصیلات تکمیلی نظارت می کند.

امکانات

دانشجویان سیراکیوز در پردیس باشکوهی تحصیل خواهند کرد که ترکیبی از معماری سنتی و معاصر زیبا در کنار مناطق سبز رنگارنگ وسیع و مجسمه های تاریخی دارد. سیراکیوز به عنوان یکی از زیباترین پردیس های آمریکا شناخته می شود و پس زمینه ای برای یک سفر هیجان انگیز در دانشگاه است.

پردیس اصلی، بر فراز تپه ای مشرف به شهر سیراکیوز، خانه مجموعه ای از ساختمان های زیبا از جمله کلیسای معروف هندریکس، گنبد بی سیم تماشایی JMA – خانه تیم مشهور فوتبال آمریکایی سیراکیوز و سایر مسابقات ورزشی – و Schine است. مرکز دانشجویی. مرکز دانشجویی Schine دارای کتابفروشی، گیشه، خدمات شغلی و یک سالن غذاخوری است، در حالی که سالن Crouse-Hinds در همان نزدیکی از پذیرش و مدیریت مراقبت می کند.

پردیس جنوبی دانشگاه سیراکیوز در نزدیکی با یک اتوبوس شاتل کوتاه به پردیس اصلی متصل می شود، اگرچه اکثر دانشجویان در پردیس اصلی زیبا زندگی و تحصیل خواهند کرد. این شامل تالار قدیمی زبان ها، مرکز چهارگوش کنت آ. شاو و ساختمان های مختلف مدرسه دیگر است که امکانات پیشرفته ای را در پشت معماری سنتی خیره کننده خود فراهم می کند.

سیراکیوز همچنین 21 سالن مسکن دانشجویی را ارائه می دهد که گزینه های مختلفی را برای دانشجویان برای زندگی در درجات مختلف لوکس در محوطه دانشگاه ارائه می دهد. این به ایجاد یک سبک زندگی راحت برای مطالعه، خواب و معاشرت در یک سایت کمک می کند.

منبع : www.syracuse.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]