دانشگاه مریویل آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه مریویل آمریکادانشگاه مریویل یک دانشگاه خصوصی با شهرت بین المللی است و در نزدیکی مرکز شهر سنت لوئیس، میسوری واقع شده است. به دلیل مدل آموزشی نوآورانه‌اش که نتایج دانش‌آموز و موفقیت فارغ‌التحصیلان را در اولویت قرار می‌دهد، شناخته شده است.

دانشگاه مریویل به فارغ التحصیلان برای ایجاد مشاغل موفق توانمند شده است. در مریویل، دانش‌آموزان می‌توانند انتظار یک آموزش سخت‌گیرانه، مبتنی بر فناوری و الهام‌گرفته از مربی را در یک محیط یادگیری متنوع و فراگیر داشته باشند. این دانشگاه با مشارکت با رهبران صنعت برای اطمینان از تسلط بر مهارت‌های مورد نیاز و کسب تجربیات ارزشمند کارآموزی و رهبری، به دانش‌آموزان کمک می‌کند، فارغ از اینکه چه رشته‌ای را انتخاب می‌کنند.

دانشگاه مریویل بیش از 90 برنامه تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را به یک مجموعه دانشجویی متنوع با تقریباً 3000 دانشجوی کارشناسی از 56 کشور ارائه می دهد.

مریویل که در بین کالج های برتر آمریکا توسط کیپلینگر و فوربس رتبه بندی شده است، تجربه آموزشی فوق العاده ای را به دانش آموزان ارائه می دهد. نسبت دانشجو به استاد فقط 14:1 فرصت زیادی را برای هدایت شخصی و تدریس خصوصی از کارشناسان صنعت شاغل در مریویل فراهم می کند. این کیفیت تدریس، همراه با خدمات شغلی اختصاصی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فعلی، فارغ‌التحصیلان مریویل را قادر می‌سازد تا به ۹۸ درصد نتایج شغلی دست یابند.

پردیس خیره کننده و راحت مریویل مکانی پر جنب و جوش و هیجان انگیز برای تحصیل است که بیش از 100 باشگاه و سازمان را به دانشجویان ارائه می دهد که می توانند در کنار تحصیل به آنها بپیوندند. دانشگاه مریویل همچنین میزبان هزاران رویداد دانشجویی در هر سال است.

خدمات پشتیبانی شامل مشاوره شخصی و همچنین امکانات بهداشتی و رفاهی برای بهبود زندگی دانش آموزان مریویل است.

برنامه هایی در مریویل مانند طراحی داخلی، امنیت سایبری و مدیریت مراقبت های بهداشتی در سطح ملی رتبه بالایی دارند.

اکوسیستم یادگیری فعال

Maryville دانش آموزان را در مرکز یادگیری عملی با فناوری که در ساختار برنامه درسی ساخته شده است قرار می دهد. دانش‌آموزان با انجام، ساختن و تعامل با یکدیگر و محیط اطراف خود، در هر زمان و هر مکان، فعالانه در فرآیند یادگیری شرکت می‌کنند.

به عنوان بخشی از برنامه دنیای دیجیتال دانشگاه مریویل ، همه دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت سنتی یک اپل آی‌پد و مداد اپل را رایگان دریافت می‌کنند. دانش‌آموزان به ارتباطات دیجیتال اعتماد می‌کنند، تجربه ارزشمندی در حل مسئله به دست می‌آورند و با مهارت‌های فناوری مرتبط با بازار که امروزه مورد نیاز کارفرمایان است، فارغ‌التحصیل می‌شوند.

چه خبر از تازه ها ؟

مریویل 150 سالگی را جشن می گیرد

دانشگاه مریویل که در سال 1872 تأسیس شد، از یک آکادمی کوچک در سنت لوئیس جنوبی به یک دانشگاه ملی پویا در شهرستان سنت لوئیس غربی تبدیل شد. مریویل مفتخر است که تاریخ، مردم و داستان های خود را در 150 سال گذشته جشن می گیرد.

پروژه ها و پیشرفت های جدید

مریویل همچنان به نوآوری از طریق فناوری و نوسازی محوطه دانشگاه با تمرکز بر تقویت کلاس های درس، فضاهای تجمع و مطالعه و امکانات ورزشی ما ادامه می دهد.

مریویل اخیراً همکاری با KEAT Properties و Keeley Properties را برای ساخت یک میدان ورزشی جدید در نزدیکی محوطه دانشگاه اعلام کرده است. این پروژه برای آموزش چند منظوره، دو و میدانی، و ورزش های الکترونیکی با ظرفیت حداکثر 3000 نفر استفاده خواهد شد. دکتر مارک لومباردی، رئیس مریویل، گفت: «تیم‌های قهرمان ملی چهار بار ما در سراسر جهان به دلیل تسلط خود در این ورزش شناخته شده‌اند. این عرصه برای طرفداران محلی فرصتی برای تماشای مسابقات ورزشی الکترونیکی و همچنین تیم های بسکتبال، کشتی و والیبال ما فراهم می کند.”

Maryville برای اضافه کردن NCAA Sports

دانشگاه مریویل اخیراً والیبال مردان و هاکی روی چمن زنان را به مجموع 25 پیشنهاد ورزشی NCAA اضافه کرده است. مسابقات والیبال مردان در بهار 2022 و هاکی روی چمن زنان در پاییز 2022 آغاز شد. دانش‌آموزان می‌توانند درباره دو و میدانی مریویل در صفحه Maryville Saints اطلاعات بیشتری کسب کنند.

تشخیص اپل

مریویل از سال 2016 به دلیل محیط آموزشی با فناوری پیشرفته خود به عنوان مدرسه ممتاز اپل شناخته شده است.

این جایزه دانشگاه را به دلیل رهبری و برتری آن در ارائه محیط یادگیری با تکنولوژی بالا و سیار، با برنامه دنیای دیجیتال که تمرکز خاصی بر مهارت های دیجیتال و یادگیری شخصی ارائه می دهد، ستایش می کند.

مدارس برجسته اپل به دنبال استفاده از فناوری در یادگیری برای تشویق پیشرفت تحصیلی و الهام بخشیدن به خلاقیت با تفکر انتقادی هستند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه مریویل چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه مریویل چقدر است ؟متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 24766 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 20090 دلار

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • زندگی بیرون از پردیس دانشگاه : 4467 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 9804 دلار

بورسیه و فاند

چندین بورس تحصیلی برای دانشجویان سال اول ورودی در دسترس است که توسط گروه های حرفه ای، سازمان های برادر یا شرکت ها حمایت می شود. به کلیه دانشجویانی که شرایط اعلام شده برای بورسیه خودکار را داشته باشند به طور مناسب به آنها تعلق می گیرد. GPA تجمعی و بر اساس مقیاس 4.0 است. Maryville از بخش نوشتن ACT و SAT هنگام در نظر گرفتن بورسیه استفاده نمی کند.

بورسیه های دانشگاه مریویل عبارتند از:

بورسیه های خودکار

 • بورس تحصیلی Saints – سالانه 14000 دلار برای متقاضیان دارای معدل 3.5 یا بالاتر یا نمره ACT/SAT 27/1290 یا بالاتر.
 • بورسیه بزرگ قرمز – سالانه 11000 دلار برای متقاضیان دارای معدل 3.0 یا بالاتر یا نمره ACT/SAT 24/1180 یا بالاتر.
 • جایزه فرصت مریویل – سالانه 9000 دلار برای متقاضیان دارای معدل 2.5 یا بالاتر یا نمره ACT/SAT 22/1110 یا بالاتر.

تعدادی از بورسیه های رقابتی (تضمین نشده) موجود شامل موارد زیر است:

 • بورسیه ریاست جمهوری – شهریه کامل، اتاق و هیئت مدیره برای متقاضیان با معدل 3.75 یا بالاتر یا نمره ACT/SAT 27/1290 یا بالاتر.
 • بورسیه امین – شهریه کامل برای متقاضیان با معدل 3.75 یا بالاتر یا نمره ACT/SAT 27/1290 یا بالاتر.
 • بورسیه تحصیلی چند فرهنگی، پوششی تا 75 درصد از شهریه دوره را برای دانشجویانی که می توانند رهبری خوب، آمادگی تحصیلی و نگرش فراگیر نسبت به جامعه پردیس مریویل از خود نشان دهند، ارائه می دهد.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشگاه مریویل برای پذیرش در مقطع کارشناسی به حداقل معدل 2.5 نیاز دارد و یک موسسه آزمایشی اختیاری است. ممکن است شرایط خاص برنامه اعمال شود.

آزمون های زیر به عنوان مدرک مهارت زبان انگلیسی قابل قبول هستند:

 • تافل – 69 (مبتنی بر اینترنت) یا بالاتر بسته به برنامه تحصیلی
 • آیلتس – 6.0 یا بالاتر در نمره کلی گروه بسته به برنامه تحصیلی
 • آزمون انگلیسی Duolingo (DET) – 95 یا بالاتر بسته به برنامه تحصیلی
 • مرکز زبان ESL – سطح ELS 112 با نمره 2.5 یا بهتر بسته به برنامه تحصیلی
 • آزمون پیرسون آکادمیک انگلیسی (PTE Academic) – 47 یا بالاتر بسته به برنامه تحصیلی
 • SAT – 480 یا بالاتر در بخش خواندن و نوشتن مبتنی بر شواهد
 • ACT – 21 یا بالاتر در بخش Writing/English

پذیرش کامل در صورتی که متقاضی حداقل 24 واحد از دروس 100 سطح یا بالاتر را با حداقل معدل 2.0 و ترکیب انگلیسی 101 و 102 معادل با نمره “C” یا بهتر را تکمیل کرده باشد. یک “C” یا بهتر در ترکیب انگلیسی برای افراد غیر بومی، شرط مهارت انگلیسی را لغو نمی کند.

گروه و دانشکده

ساختار بخش

دانشگاه مریویلیکی از دانشگاه‌های خصوصی برجسته در غرب میانه، مریویل یک آموزش هنرهای لیبرال نوآورانه ارائه می‌دهد که منجر به برنامه‌های عالی در هنر و علوم، حرفه‌های بهداشت، آموزش و تجارت می‌شود.

این گزینه های مطالعه را در مدارس زیر تقسیم می کند:

دانشکده هنر و علم دانشگاه مریویل

مجموعه ای از برنامه های اصلی و فرعی را در زمینه هایی مانند هنر و طراحی، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم و ریاضیات ارائه می دهد. این کالج یادگیری فردی و مبتنی بر پرسش، کارآموزی و مربیگری مشترک اساتید را ارائه می دهد.

مدرسه بزرگسالان و آموزش آنلاین

گزینه های قوی برای یادگیری مادام العمر، ارائه دوره های ارتباطات، بازاریابی، جامعه شناسی، روانشناسی و غیره ارائه می دهد.

طراحی و هنر تجسمی

برنامه های عالی و دوره های کارآموزی که توسط مدارس ملی هنر و طراحی تایید شده است، دانش آموزانی با کالیبر بالا با مهارت های توسعه حرفه ای عالی تولید می کند.

دانشکده تجارت جان ای. سیمون

به دنبال توسعه رهبران و کارآفرینان پویا با ارائه دوره های بسیاری از جمله حسابداری، مدیریت بازرگانی، خدمات مالی و غیره است.

مدرسه آموزش و پرورش

در سطح ملی برای برنامه های نوآورانه متخصص در آموزش در سطوح مختلف در نظر گرفته شده است.

Myrtle E. an Earl E. Walker College of Health Professions

با ارائه برنامه هایی مانند موسیقی درمانی، پرستاری، کاردرمانی و مشاوره توانبخشی، در جهت رفع نیازهای بهداشتی جامعه جهانی کار می کند.

امکانات

پردیس های دانشگاه دانشگاه مریویل  شامل چندین غذاخوری و امکانات ورزشی است که طیف وسیعی از غذاها را برای ایجاد محیطی پر جنب و جوش و چند فرهنگی با فرصت های فراوان برای فعالیت های اجتماعی ارائه می دهد.

این دانشگاه همچنین یک کتابخانه پیشرفته فراهم می کند که در آن دانشجویان و اساتید ایده های تحقیقاتی و مطالعه را به اشتراک می گذارند. این شامل فضاهای کاری فردی و اتاق های جلسات کوچک برای پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازها، و همچنین یک مکان معمولی به مساحت 4040 فوت مربع برای رویدادهای دانشگاه و جلسات دانشجویی است. مرکز ورزشی جان ای و آدالین سایمون سرفصل امکانات دو و میدانی است که شامل مراکز تناسب اندام، زمین های فوتبال و بیسبال نیز می شود.

محل اقامت

برای اسکان دانشجویان، دانشگاه سه سالن اقامت و یک بلوک آپارتمانی را فراهم می کند.

Mouton Hall

خانه بیش از 147 دانش آموز. هر طبقه دارای یک سالن بزرگ است. همچنین امکانات خشکشویی را برای ساکنین فراهم می کند.

Potter Hall

خانه بیش از 248 دانش آموز. گزینه های اتاق انعطاف پذیر شامل اتاق های دو نفره، سه تخته و چند اتاق یک نفره است. امکانات شامل یک لابی بزرگ با دو منطقه مطالعه، ایستگاه نوشیدنی و اتاق تناسب اندام است.

Saints Hall

جدیدترین سالن اقامت در دانشگاه مریویل ، دارای مرکز تناسب اندام، لابی باز، فضاهای استراحت و پلان طبقه مدرن. طراحی شده با تفکر آگاهانه تجربه یادگیری، با تلویزیون های اپل و سالن های مطالعه در سرتاسر ساختمان به علاوه کلاس درس طبقه اول با تکنولوژی بالا.

Hilltop Apartments

واقع در انتهای شمالی پردیس و محل اقامت بیش از 250 دانشجو، هر ساختمان دارای 15 واحد است و 50 دانشجو را در خود جای می دهد.

منبع : www.maryville.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]