دانشگاه ممفیس آمریکا ( دانشگاه UoM )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه ممفیس آمریکا ( دانشگاه UoM )دانشگاه ممفیس ( دانشگاه UoM ) که در سال 1912 تأسیس شد، یک دانشگاه تحقیقاتی سطح بالا است که در شهر مشهور جهانی ممفیس، تنسی واقع شده است.

با بیش از یک قرن میراث و ارائه جامع برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشگاه ممفیس یک مکان عالی برای مطالعه است. این آمادگی شغلی عالی همراه با یک تجربه دانشگاهی غنی و فرصت محور را فراهم می کند.

دانشجویان مقطع کارشناسی بیش از 250 رشته موضوعی برای انتخاب دارند، در حالی که بیش از 120 دوره تحصیلات تکمیلی وجود دارد که درجه پیشرفته ای از تخصص و تمرین تحقیقاتی را ارائه می دهند. دوره‌ها مقرون به صرفه هستند و شامل مهارت‌های اشتغال‌پذیری می‌شوند، فرصت‌های زیادی برای تجربه کاری در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند و نمونه‌ای از آمار اشتغال فارغ‌التحصیلان عالی دانشگاه هستند.

دانشگاه ممفیس یک دانشگاه بزرگ و متنوع است، با حدود 21000 دانشجو – از جمله جامعه قابل توجهی از حدود 2000 دانشجوی بین المللی که نماینده بیش از 88 کشور در سراسر جهان است.

ممفیس خود یک مرکز پر رونق فرهنگ و خلاقیت است که در سراسر جهان به عنوان خانه بلوز و زادگاه راک اند رول شناخته می شود. این شهر به خاطر منظره موسیقایی غنی خود که از لحاظ تاریخی شامل انجیل، جاز، R&B، رپ و سول است، معروف است و امروزه حتی صحنه های معاصر بیشتری را نیز شامل می شود.

دانشگاه UoM دارای فرهنگ اجتماعی و ورزشی پر رونقی است و تیم های دو و میدانی آنها به عنوان ببرهای ممفیس شناخته می شوند و به طور منظم در بخش های ورزشی برتر کالج رقابت می کنند.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشگاه ممفیس یک مؤسسه با بودجه خوب است که به طور مداوم امکانات خود را ارتقا داده و افزایش می دهد تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان بهترین فرصت ها را در کلاس درس و خارج از آن دارند.

شبکه شرکای حرفه ای دانشگاه و جامعه جهانی گسترده فارغ التحصیلان به ارائه منابع برای سرمایه گذاری در ساختمان ها و خدمات جدید، فرصت های آموزشی و صندوق های تحقیقاتی کمک می کند.

اخیراً دانشگاه روبانی را بر روی یک مرکز جدید آبزیان 12 میلیون دلاری که در مجتمع تفریحی و ورزشی دانشجویی دانشگاه ممفیس ارائه شده است، بریده است. مرکز آبزیان مایک رز به یاد کارآفرین و بشردوست افسانه ای مایک رز ساخته شده است و از طریق مشارکت بین دانشگاه، بنیاد رز و تعدادی از مشاغل و سازمان های محلی و منطقه ای امکان پذیر شده است.

مرکز جدید بر اساس شهرت فوق العاده برنامه آبزیان دانشگاه UoM ساخته می شود و در عین حال ایمنی آب و سلامت جامعه را ارتقا می دهد، اما آموزش های شنای رایگان یا کم هزینه را برای کودکان ارائه می دهد و شنا را به جوامع کم درآمد و جوانان اقلیت معرفی می کند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه ممفیس چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 13450 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 17860 دلار

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از محوطه دانشگاه : 13000 دلار
 • هزینه زندگی درون محوطه دانشگاه : 6700 دلار

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه ممفیس چقدر است ؟دانشجویان بین‌المللی که در دانشگاه ممفیس تحصیل می‌کنند می‌توانند به طیف وسیعی از بورسیه‌ها و فرصت‌های مالی عالی دسترسی داشته باشند، که می‌تواند به آنها کمک کند تا هزینه‌های تحصیل را کاهش دهند و به پتانسیل علمی خود دست یابند

بورسیه شایستگی بین المللی

این یک جایزه بورسیه رقابتی است که بر اساس عملکرد تحصیلی آنها به دانش آموزان ارائه می شود. دانشجویان واجد شرایط باید دانشجویان بین المللی تازه پذیرفته شده باشند که در حال کار برای گرفتن مدرک در دانشگاه هستند و ویزای F-1 دارند.

برای واجد شرایط بودن، دانش آموزان باید یکی از موارد زیر را داشته باشند:

 • امتیاز 25 در ACT، 1200 در SAT یا معادل آن
 • معدل 3.25 ایالات متحده آمریکا یا معادل آن

دانش آموزان برای واجد شرایط بودن برای این جایزه باید ساعات اعتبار تمام وقت و همچنین حداقل نمرات علمی را در طول تحصیل خود حفظ کنند.

بورسیه تحصیلی ممفیس در ماه می

سازمان ممفیس در ماه مه و برنامه مطالعات بین المللی برای ارائه این بورسیه سالانه که 1000 دلار آمریکا برای یک سال تحصیلی به متقاضیان موفق ارائه می کند، همکاری کرده اند. می توان از آن برای کاهش هزینه های تحصیل یا تامین مالی فرصت تحصیل در خارج از کشور (مشروط به تایید) استفاده کرد.

برنامه ها معمولاً در اواسط نوامبر باز می شوند و تا پایان ژانویه ادامه دارند. دانش آموزان می توانند جزئیات خاص و تاریخ دقیق درخواست را در صفحه وب بورس تحصیلی بیابند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشگاه ممفیس دوره هایی را در طیف وسیعی از سطوح علمی و شیوه های تحصیل ارائه می دهد، بنابراین شرایط ورود بر اساس این معیارها و همچنین بین برنامه های فردی متفاوت است.

برای ورود به سال اول، 50 درصد از متقاضیان نمرات آزمون استاندارد شده را بین محدوده های زیر ارائه می دهند:

 • محدوده امتیاز SAT: 960-1200
 • محدوده امتیاز ACT: 18-24

درخواست های اولین بار باید با فرم آنلاین رقابت کنند و مطالب زیر را به دفتر پذیرش دانشگاه UoM ارسال کنند:

 • رونوشت نهایی تمام واحدهای دبیرستان
 • نتایج SAT یا ACT (اختیاری)
 • هزینه درخواست غیر قابل استرداد 50 USD
 • مدارک تسلط به زبان انگلیسی در صورت نیاز (معمولا آیلتس یا تافل)

هر گونه موارد و اطلاعات اضافی که در مواد درخواستی توسط دفتر پذیرش و گرایش در مقطع کارشناسی درخواست شده است.

کاندیداها بر اساس فضای در دسترس ارزیابی می شوند و هر درخواست بر اساس شایستگی های فردی خود در نظر گرفته می شود. درخواست‌ها برای پذیرش پاییز باید قبل از مهلت درخواست اول ژوئیه انجام شود و دانشگاه نسبتاً انتخابی با نرخ پذیرش 85 درصد است.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه ممفیس دارای یک هیئت علمی بزرگ آموزشی متشکل از تقریباً 2500 کارمند است که یک جامعه مشتاق و تشویق کننده از معلمان، مدرسان، محققان، تکنسین ها و پزشکان را تشکیل می دهند که با اشتیاق برای حوزه موضوعی خود و تعهد به موفقیت دانش آموزان خود متحد شده اند.

روش تدریس این دانشگاه بر تولید تحقیقات مهم جهانی و ارائه طیف وسیعی از خدماتی است که به نفع جوامع محلی و منطقه ای است. رشته های محبوب شامل هنرهای آزاد و علوم انسانی، حرکت شناسی و علوم ورزشی، و پرستاری است.

روش‌های آموزشی موفق دانشگاه حول فهرستی از ارزش‌های اصلی ساخته شده‌اند که شامل مسئولیت‌پذیری، همکاری، تنوع و شمول، نوآوری، خدمات و مهم‌تر از همه، موفقیت دانشجو می‌شود. دانشگاه UoM دانش آموزان را برای پیگیری مسیرهای شغلی معنادار در یک محیط جهانی متنوع و پویا آماده می کند.

این دانشگاه همچنین دارای یک رکورد عالی در ارائه آموزش آنلاین است و اخیراً در ایالت تنسی رتبه اول را برای آموزش از راه دور کسب کرده است. نزدیک به یک سوم از دوره های آنلاین UoM در بین 40 دوره برتر در سطح ملی رتبه بندی شده است.

ساختار بخش

دانشگاه ممفیس دوره هایی را در بیش از 250 حوزه موضوعی ارائه می دهد و همچنین تعدادی از مراکز تحقیقاتی مهم بین المللی را پشتیبانی می کند. اینها با هم ساختار آکادمیک دانشگاه را تشکیل می دهند و توسط شبکه مشترکی از ماژول ها و گروه های تحقیقاتی به هم متصل می شوند که رویکردی بین رشته ای به شهریه و اخلاقیات کل نگر را نسبت به آموزش تشویق می کنند.

13 مدرسه و کالج وجود دارد که برنامه های تحصیلی در آنها ارائه می شود:

 • دانشکده علوم و هنر
 • کالج تجارت و اقتصاد فوگلمن
 • دانشکده ارتباطات و هنرهای زیبا
 • دانشکده آموزش و پرورش
 • دانشکده مهندسی هرف
 • کالج مطالعات حرفه ای و لیبرال
 • کالج پرستاری لوونبرگ
 • دانشکده مدیریت هتلداری و استراحتگاه کمونز ویلسون[33]
 • دانشکده علوم ارتباطات و اختلالات
 • مدرسه حقوق سیسیل سی هامفریس
 • دانشکده بهداشت عمومی
 • مدرسه موسیقی Rudi E. Scheidt
 • کالج افتخارات هلن هاردین

دانشگاه ممفیس همچنین خانه چندین مرکز تحقیقاتی پیشرفته است که کارهای پیشگامانه ای را در مورد بسیاری از مهم ترین چالش های جهانی انجام می دهند. این شامل:

 • موسسه فناوری فدکس
 • مرکز تحقیقات و اطلاعات زلزله
 • موسسه سیستم های هوشمند
 • Advanced Distributed Learning Force Co-Lab
 • دفتر تحقیقات تجاری و اقتصادی Sparks
 • سنسور موبایل مرکز داده به دانش

امکانات

پردیس اصلی دانشگاه UoM یک مرکز پر رونق از فعالیت های دانشجویی است که حول زیرساخت های پردیس با هدف طراحی شده سازماندهی شده است که به طور مداوم در حال به روز رسانی و بهبود است.

دانشگاه ممفیس اهتمام زیادی به ارائه بهترین امکانات تحصیلی برای دانشجویان در تمام گروه‌ها و رشته‌ها و همچنین فراهم کردن فرصت‌های فراوان برای تفریح و غنی‌سازی فوق برنامه داشته است. برنامه ریزان پردیس به طور چشمگیری میزان فضای باز و تعداد مسیرهای پیاده روی سبز را در سال های اخیر افزایش داده اند، در حالی که معماری تاریخی اصیل را در کنار ساختمان های جدیدتر و امروزی در محل حفظ و جشن می گیرند.

ممفیس تایگرز، تیم‌های ورزشی و دو و میدانی معروف دانشگاه، در بخش برتر ورزش‌های کالج رقابت می‌کنند و امکانات لازم برای مسابقه را دارند. ممفیس از امکانات آموزشی ورزشکاران مانند سالن‌های بدنسازی، زمین‌های تمرین، و کلینیک‌های فیزیوتراپی گرفته تا استادیوم‌های 60000 نفری، یک مرکز جدید آبزیان و حتی یک زمین گلف، همه اینها را دارد. امکانات برای استفاده همه دانش‌آموزان، چه به صورت تفریحی و چه در سطح نخبگان، در دسترس است.

منبع : www.memphis.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]