دانشگاه میامی آمریکا

دانشگاه میامی آمریکادر مورد این دانشگاه

دانشگاه میامی برای اولین بار در سال 1809 تأسیس شد و به ارائه یک آموزش عالی با کیفیت Ivy League با قیمت مدارس دولتی ادامه می دهد و تضمین می کند که به عنوان یکی از بهترین مدارس بازده سرمایه گذاری در ایالات متحده در نظر گرفته می شود. مستقر در آکسفورد، اوهایو، و با پردیس های منطقه ای در نزدیکی آکسفورد و در لوکزامبورگ، برنامه های تحصیلی متنوع و امکانات امروزی دانشگاه تضمین می کند که همه دانشجویان می توانند از مکانی امن و سرگرم کننده برای یادگیری و توسعه مهارت های گسترده تر لذت ببرند.

منابعی که در دسترس دانشجویان دانشگاه میامی است به ایجاد بستری قوی برای یادگیری کمک می کند. در حالی که بسیاری در میامی موفق خواهند شد – 97 درصد از فارغ التحصیلان در عرض شش ماه کار پیدا می کنند یا تحصیلات خود را ادامه می دهند – بهترین گزینه برای افراد جاه طلب و سخت کوش است. دانش آموزانی که برای دستیابی به آموزش با بالاترین کیفیت تلاش می کنند، هر ابزاری برای موفقیت در دانشگاه میامی در اختیار خواهند داشت.

از دانشجویان بین‌المللی به گرمی استقبال می‌شود، و یک حس اجتماعی واقعی در دانشگاه وجود دارد. دانشجویان خارج از ایالات متحده دارای یک بدنه دانشجویی متنوع، خدمات پشتیبانی عالی و بورسیه های مختلف متناسب با متقاضیان بین المللی خواهند بود.

محوطه دانشگاه به خوبی نگهداری می شود و با همه چیزهایی که دانشجویان می توانند به راحتی در دسترس باشند مجهز شده است. خوابگاه در محوطه دانشگاه برای همه دانشجویان سال اول و دوم در دسترس است و مسکن اجاره ای فراوانی برای دانشجویان طبقات بالای جامعه اطراف در دسترس است. طیف گسترده ای از امکانات غذاخوری و تفریحی نیازهای ضروری و اجتماعی را برآورده می کند.

چه خبر از تازه ها

دانشگاه میامی به طور مداوم در حال تکامل است تا نیازهای دانشجویان خود را برآورده کند. این شامل طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی است که ارائه می دهد – با مدارک جدید در امنیت سایبری، توسعه شهری، و طراحی بازی که به گزینه های موجود برای کسانی که در پاییز 2021 ثبت نام می کنند می پیوندند.

امکانات نیز دائما در حال بهبود هستند. یک مرکز جدید علوم بهداشتی و سلامتی بالینی درهای خود را در سال 2023 باز خواهد کرد، و ساخت یک مرکز جدید علوم داده در اوایل سال 2024 تکمیل خواهد شد. علاوه بر این، یک مرکز سوارکاری سرپوشیده جدید در سال 2021 افتتاح شد.

کالج جدید Honors میامی، که تکامل یافته برنامه Honors است، اولین کلاس خود را در پاییز 2021 ثبت نام کرد. کالج مسکونی Honors فرصت های منحصر به فرد گسترده ای را برای دانشجویان برتر فراهم می کند، از جمله مشاوره تحصیلی فردی، دسترسی به بودجه تحقیقاتی، و پشتیبانی در پیگیری بورسیه ها و جوایز ملی و بین المللی.

دانشگاه همچنان به سازگاری با COVID-19 ادامه می‌دهد تا از ایمنی مستمر دانشجویان اطمینان حاصل کند، با خدمات پشتیبانی بیشتری ارائه می‌شود تا اطمینان حاصل شود که همه دانشجویان به آموزش و منابع مورد نیاز خود دسترسی دارند، حتی اگر ایالت محدودیت‌های بیشتری را وارد کند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه میامی چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه میامی چقدر است ؟متوسطه سالانه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 38493 دلار
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 34940 دلار

متوسط هزینه سالانه زندگی

  • زندگی بیرون از دانشگاه : 15824 دلار
  • زندگی درون دانشگاهی : 8018 دلار

بورسیه ها و فاند

دانشجویانی که در طول مدت تحصیل خود در دانشگاه میامی نیاز به حمایت مالی دارند یا می‌خواهند هزینه شهریه را پایین نگه دارند، می‌توانند برای کاهش بار هزینه‌های تحصیلی مختلف درخواست دهند. همه دانشجویانی که برای پذیرش در پردیس آکسفورد درخواست می‌کنند، به ‌طور خودکار برای بورسیه تحصیلی مبتنی بر شایستگی به دانشجویان سال اول اعطا می‌شوند، مشروط بر اینکه قبل از مهلت تعیین‌شده درخواست دهند.

بورسیه ها معمولاً بر اساس معیارهای خاصی از جمله برتری تحصیلی، توانایی ورزشی یا سایر هدایا، استعدادها یا آرزوهای شغلی اعطا می شوند. بورسیه های اختصاصی برای دانشجویان بین المللی تضمین می کند که همه متقاضیان صرف نظر از کشورشان، برای بورسیه های بین المللی در نظر گرفته می شوند. مجدداً، همه دانشجویان سال اولی که درخواست می‌کنند و شرایط پذیرش کامل را دارند، به‌طور خودکار در نظر گرفته می‌شوند، اگرچه درخواست‌های جداگانه برای برنامه‌های خاصی از جمله برنامه همکاران ریاست جمهوری و بورس تحصیلی #YouAreWelcomeHere مورد نیاز است. اطلاعات در مورد معیارهای واجد شرایط بودن برای همه بورسیه های تحصیلی با هدف دانشجویان بین المللی را می توان در وب سایت دانشگاه یافت.

واجد شرایط بودن

شرایط ورودشرایط ورود

همه دانشجویانی که برای دانشگاه میامی درخواست می دهند باید معیارهای خاصی را داشته باشند. برای متقاضیان بین المللی، این شامل ارائه تمام سوابق تحصیلی از تحصیلات دبیرستان (یا معادل آن)، با مدرک فارغ التحصیلی از دبیرستان برای پذیرش می شود.

دانشجویان همچنین باید هزینه درخواست غیرقابل استرداد 70 دلاری را بپردازند و توصیه نامه ای ارسال کنند که بتواند از یک درخواست پشتیبانی کند.

دانش آموزانی که برای مدرک کامل درخواست می کنند باید مهارت زبان انگلیسی را نیز نشان دهند، زیرا تمام مواد درسی به زبان انگلیسی ارائه می شود. مدارک مختلف پذیرفته می شود – به عنوان یک راهنما، برای پذیرش مستقیم به میانگین 6.5 نمره آیلتس نیاز است که برای پذیرش مشروط در برخی برنامه ها نمره 5 قابل قبول است.

برنامه های مشروط جایگزین برای دانشجویان به عنوان بخشی از یک برنامه تحصیلی ESL در دسترس است، که در آن دانش آموزان مهارت های زبان انگلیسی را با کار در سطح پایه ترکیب می کنند تا پس از اتمام، وارد یک برنامه کارشناسی شوند.

هر دانشجوی بین المللی که برای دانشگاه میامی درخواست می دهد باید نشان دهد که بودجه لازم برای پرداخت یک سال تمام وقت شهریه و هزینه های زندگی را دارد – دانشجویانی که قصد دارند تمام وقت ثبت نام کنند باید تأیید مالی را ارائه دهند که موجودی حداقل 58664 دلار را نشان دهد.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

این دانشگاه برای پاداش دادن به دانشجویانی که کنجکاو و مصمم هستند طراحی شده است، با کیفیت آموزشی ارائه شده به دانشجویان با پیشرفت بالا، بستری را برای ایجاد حرفه انتخابی خود و توسعه تمام مهارت های لازم برای موفقیت فراهم می کند.

دانشگاه میامی توسط تعدادی از نشریات ایالات متحده به دلیل برتری در تدریس در زمینه های مختلف تحصیلی، و همچنین به دلیل ارزش هایی که کارکنان و دانشجویان آن با آن زندگی می کنند و ارزشی که شهریه های قابل دسترس به دانشجویان ارائه می دهد، شناخته شده است.

در کنار انتظارات و استانداردهایی که دانشکده بر اساس آن برگزار می‌شود، از طریق برنامه‌های کارآموزی عالی که به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا آموزش خود را از طریق یادگیری تجربی بیشتر توسعه دهند و کسانی را که این مسیر را انتخاب می‌کنند در هیجان‌انگیز غوطه‌ور کنند، از آموزش با کیفیت بالا نیز اطمینان حاصل می‌شود. تجارت و مشارکت در دنیای واقعی

ساختار بخش

مدارک مختلف ارائه شده توسط دانشگاه میامی در کالج ها و مدارس با کیفیت بالا تقسیم شده است، که هر کدام امکانات لازم و اساتید متخصص را برای اطمینان از داشتن بهترین شانس موفقیت برای همه دانشجویان فراهم می کند.

کالج هنر و علوم بیش از 60 رشته در رشته های علوم فیزیکی و طبیعی، زبان، علوم اجتماعی و علوم انسانی ارائه می دهد که 96 درصد از فارغ التحصیلان CAS در مدت شش ماه پس از اتمام تحصیلات در حال اشتغال یا تحصیلات تکمیلی هستند.

کالج هنرهای خلاق طیف گسترده ای از موضوعات خلاق را پوشش می دهد. برنامه طراحی بازی دانشگاه، مستقر در این کالج، در رتبه دوم کلی در ایالات متحده و رتبه اول برای هنر بازی توسط Intelligent.com قرار دارد.

کالج آموزش، بهداشت و جامعه، رشته های در سطح جهانی و برنده جوایز را ارائه می دهد که شامل مددکاری اجتماعی، بهداشت عمومی و رشته های مختلف آموزشی می شود. فارغ التحصیلانی که مایل به تبدیل شدن به یک معلم کلاس درس دارای مجوز هستند، می توانند در هنگام انتخاب یک برنامه چهار ساله در این کالج، بدون مدرک کارشناسی ارشد این کار را انجام دهند.

طبق گزارش US News & World، کالج مهندسی و محاسبات میامی در رتبه 30 کشور برتر قرار دارد، با انواع مدارک عالی که به دانشجویان اجازه می دهد با مسائل مهم جهانی از جمله انرژی و مشکلات صنعتی مقابله کنند.

دانشکده بازرگانی کشاورز دانشگاه میامی که در بین دانشگاه‌های دولتی ایالات متحده برای دوره‌های کارآموزی و رتبه ۳ برای شرکت در تجربه امضا/تجربه بین‌المللی توسط Poets & Quants رتبه‌بندی شده است، دانشکده بازرگانی کشاورز منابع سطح MBA را برای دانشجویان کارشناسی فراهم می‌کند. مدرسه کشاورز با تمرکز بر یادگیری تجربی، هر ابزاری را که برای ورود به دنیای تجارت با آمادگی کامل نیاز دارند در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

این دانشگاه همچنین دارای یک مدرسه تحصیلات تکمیلی، یک کالج هنرهای لیبرال و علوم کاربردی است که در پردیس های منطقه ای گسترده شده است، و مرکز اروپایی Dolibois دانشگاه میامی در لوکزامبورگ.

امکانات

امکانات دانشگاه میامیامکانات دانشگاه همگی در حد استاندارد بالا نگهداری می‌شوند و این اطمینان را می‌دهد که دانشجویان در طول زمان ثبت‌نام خود تجربه‌ای کامل دارند. این شامل مسکن می‌شود، با سالن‌های اقامتی و آپارتمان‌های مختلف که اتاق‌های راحت ارائه می‌دهند که در آن دانش‌آموزان می‌توانند در امنیت و آرامش زندگی کنند و در عین حال روابط نزدیکی با دیگران ایجاد کنند.

دانش‌آموزان به مکان‌های مختلف غذاخوری، از رستوران‌های بوفه گرفته تا چندین مکان استارباکس دسترسی دارند. برنامه های غذایی دانشگاه برای این امکان وجود دارد که دانشجویان بتوانند هزینه های غذاخوری را بدون نگرانی در مورد بودجه برای غذای روزانه پوشش دهند.

دانشگاه میامی دارای یک انجمن صمیمی و برادری پر رونق است، با فصل‌های مختلفی که دانشجویان می‌توانند ارزش‌های خدمات، جامعه و رهبری را بیاموزند. ارزش‌های مدرن برادری و خواهری برای همه کسانی که تصمیم به پیوستن می‌گیرند سرگرم‌کننده، ایمن و غنی است.

امکانات تفریحی شامل مرکز ورزشی تفریحی، با یک دوره ورزشی، یک مرکز تناسب اندام، و استخرهای شنا است که طیف گسترده ای از فعالیت ها را در دسترس است. این دانشگاه همچنین دارای مرکز یخ گوگین خود با اسکیت بازی، هاکی روی یخ و فعالیت های دیگر است.

ابتکارات هنری و فرهنگی مختلفی نیز در طول سال در دسترس است، همراه با یک برنامه غنی و متنوع دوومیدانی بخش 1 که شامل هشت تیم مردان و 11 تیم زنان برای مسابقات بین دانشگاهی است.

منبع : miamioh.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]